Pyszna jajecznica, pyszne pierożki, ciepłe kocyki.
Zdjęcia
Opinie
-
Robert Drzyzga ★★★★★
-
M L ★★★★★
Bardzo miły ośrodek.Polecam z całego serca.
-
Agnieszka S. ★★★★★
Byłam na spotkaniu integracyjnym zorganizowanym w chacie grillowej. Świetne miejsce na wszelkie imprezy. Nie ma to jak pieczenie kiełbasek na prawdziwym ognisku. Wszystko przygotowane: pyszne jedzenie, leżaczki na zewnątrz, muzyka. Właściciel dołożył wszelkich starań, żeby umilić nam czas. Polecam! Nie korzystaliśmy z pokoi. Do tego miejsca jest dobry dojazd, lokalizacja przy ulicy, ale o niewielkim ruchu. Przy budynku wygodny parking.
-
Smo czii ★★★★★
Korzystaliśmy z chaty grillowej na poprawiny po ślubie w sierpniu. Miejsce super, bardzo klimatyczne i swojskie, jedzenie przepyszne, wszyscy goście miło wspominają. Właściciel również bardzo miły i ugodowy, zorganizował nam sporo dodatkowych rzeczy. Bardzo polecam te miejsce!
-
Aszasz Aszasz ★★★★★
Pokoje bardzo dobrze wyposażone i ustawne. W każdym pokoju małe lampki, telewizor, koce, szklanki. Czajnik na każdym piętrze do dyspozycji i kosze do segregowania śmieci . Jedzenie dobre, zawsze dobrej jakości wędlina, różne sery, twaróg, warzywa, domowe obiady. Kawa herbata, mleko i coś do niego, jogurty.. itp Do dyspozycji duża sala z bilardem i świetlica ze stołem do tenisa stołowego. Polecam A.
-
fffiiirrreeerrr ★★★★★
Korzystaliśmy z noclegów oraz z zadaszonej koliby, świetne miejsce na impreze grillową, menu bardzo dobre
-
Filip Sawicki ★★★☆☆
Ogólnie fajne miejsce. Pokoje w porządku, stok narciarski przy ośrodku też jest super. Jedynie mógłbym się przyczepić do jedzenia, ponieważ nie było jakieś najlepsze.
-
Boss Boss ★☆☆☆☆
Uwaga na kradzieże w "Beskidek" Szczyrk. Właściciele ewidentnie tolerują ten proceder!!! Pytanie dlaczego z tym nic nie robią , bo gdy goście opuszczają ośrodek a nawet swoje pokoje, ktoś sobie otwiera kluczami pokoje i je pladruje!!!??? Nie polecam , stanowczo!!!
-
Katarzyna Lipska ★★★★★
Byłam na zimowisku z dzieciakami. Pokoje schludne. Personel i gospodarz zaangażowani, potrafiący dostosować się do potrzeb dzieciaków. Na terenie również billard, tenis stołowy. Obok stok/osla łączka do szaleństw na sankach i jabluszkach, śnieżna karuzela, wypożyczalnia sprzetu i szkółka nauki jazdy na nartach dla najmłodszych. Dla rodziców schronienie w chatce, z ciepłymi napojami i przekąskami. Polecam!!
-
Tup Tyś ★☆☆☆☆
Hotel ten daje nieświeże jedzenie tak samo jak strat chleb na śniadanie i obiad nic nie można zjeść. Nie polecam tego hotelu nie miła obsługa a najbardziej kucharki .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Beskidek?
Beskidek znajduje się przy Górska 7a, 43-370 Szczyrk, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Beskidek?
Można skontaktować się z Beskidek pod numerem +48 338 178 411
Jak można dotrzeć do Beskidek?
Do Beskidek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku