Opinie

  1. Robert Drzyzga ★★★★★

    Pyszna jajecznica, pyszne pierożki, ciepłe kocyki.

  2. M L ★★★★★

    Bardzo miły ośrodek.Polecam z całego serca.

  3. Agnieszka S. ★★★★★

    Byłam na spotkaniu integracyjnym zorganizowanym w chacie grillowej. Świetne miejsce na wszelkie imprezy. Nie ma to jak pieczenie kiełbasek na prawdziwym ognisku. Wszystko przygotowane: pyszne jedzenie, leżaczki na zewnątrz, muzyka. Właściciel dołożył wszelkich starań, żeby umilić nam czas. Polecam! Nie korzystaliśmy z pokoi. Do tego miejsca jest dobry dojazd, lokalizacja przy ulicy, ale o niewielkim ruchu. Przy budynku wygodny parking.

  1. Smo czii ★★★★★

    Korzystaliśmy z chaty grillowej na poprawiny po ślubie w sierpniu. Miejsce super, bardzo klimatyczne i swojskie, jedzenie przepyszne, wszyscy goście miło wspominają. Właściciel również bardzo miły i ugodowy, zorganizował nam sporo dodatkowych rzeczy. Bardzo polecam te miejsce!

  2. Aszasz Aszasz ★★★★★

    Pokoje bardzo dobrze wyposażone i ustawne. W każdym pokoju małe lampki, telewizor, koce, szklanki. Czajnik na każdym piętrze do dyspozycji i kosze do segregowania śmieci . Jedzenie dobre, zawsze dobrej jakości wędlina, różne sery, twaróg, warzywa, domowe obiady. Kawa herbata, mleko i coś do niego, jogurty.. itp Do dyspozycji duża sala z bilardem i świetlica ze stołem do tenisa stołowego. Polecam A.

  3. fffiiirrreeerrr ★★★★★

    Korzystaliśmy z noclegów oraz z zadaszonej koliby, świetne miejsce na impreze grillową, menu bardzo dobre

  1. Filip Sawicki ★★★☆☆

    Ogólnie fajne miejsce. Pokoje w porządku, stok narciarski przy ośrodku też jest super. Jedynie mógłbym się przyczepić do jedzenia, ponieważ nie było jakieś najlepsze.

  2. Boss Boss ★☆☆☆☆

    Uwaga na kradzieże w "Beskidek" Szczyrk. Właściciele ewidentnie tolerują ten proceder!!! Pytanie dlaczego z tym nic nie robią , bo gdy goście opuszczają ośrodek a nawet swoje pokoje, ktoś sobie otwiera kluczami pokoje i je pladruje!!!??? Nie polecam , stanowczo!!!

  3. Katarzyna Lipska ★★★★★

    Byłam na zimowisku z dzieciakami. Pokoje schludne. Personel i gospodarz zaangażowani, potrafiący dostosować się do potrzeb dzieciaków. Na terenie również billard, tenis stołowy. Obok stok/osla łączka do szaleństw na sankach i jabluszkach, śnieżna karuzela, wypożyczalnia sprzetu i szkółka nauki jazdy na nartach dla najmłodszych. Dla rodziców schronienie w chatce, z ciepłymi napojami i przekąskami. Polecam!!

  1. Tup Tyś ★☆☆☆☆

    Hotel ten daje nieświeże jedzenie tak samo jak strat chleb na śniadanie i obiad nic nie można zjeść. Nie polecam tego hotelu nie miła obsługa a najbardziej kucharki .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Beskidek?

Beskidek znajduje się przy Górska 7a, 43-370 Szczyrk, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Beskidek?

Można skontaktować się z Beskidek pod numerem +48 338 178 411

Jak można dotrzeć do Beskidek?

Do Beskidek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements