Opinie

  1. Paweł ★★★★★

    Bylem tu w ciagu ostatnich dwóch lat pięć razy. Nowy właściciel wyremontował większość pokoi, teraz każdy ma łazienkę. Lokaluzacja w spokojnej okolicy a jednocześnie tuż przy centrum. Duży bezpłatny parking. Wyposazenie pokojów proste, bez luksusów, ale jest wszystko czego potrzebuję. Bardzo miły gospodarz. Zawsze chętnie mi pomaga kiedy czegoś potrzebuję.. Bardzo dobra relacja jakości do ceny.

  2. Arek Martyniak ★★★★★

    Doskonała miejscówka na dłuższe i krótsze wypady, np. ze śląska. Obiekt położony przy szczyrkowskim spacerniaku, czyli Deptaku nad Żylicą. Jest sporo oddalony od głównej drogi dzięki czemu jest cicho, a jednocześnie mamy 4 minuty nogami od placu Św. Jakuba, czyli centrum epicentrum. Mamy wszystko pod ręką. Możemy stąd wybrać się alternatywną drogą na Skrzyczne. Byliśmy tu z żoną wielokrotnie na przestrzeni ostatnich lat. Do dyspozycji spora ilość pokoi, kuchnia, sauna, nie za duży teren na zewnątrz gdzie można poleżakować, skorzystać ze świetnej wieloosobowej huśtawki albo zrobić grilla na firmowym sprzęcie. Ważne jest, że mamy darmowy parking do dyspozycji, nie mały. Mamy akurat możliwość śledzenia zmian jakie tu zachodzą po przejęciu obiektu od poprzedniego właściciela. A te są duże i cały czas się dzieje. Część pokoi została już całkowicie wyremontowana i można się cieszyć z nocki przespanej na nowym materacu. Tak to każdy by chciał - jak wróci ściorany z wędrówki. Parter budynku to spora przestrzeń wspólna, którą właściwie należy nazwać salą kominkową, bo zimą się tam pali i to jest świetne. Kuchnia zawiera wszystko co trzeba, łącznie ze zmywarką. Ale trudno znaleźć ostry nóż. Właściciel to przyjaźnie nastawiony do turystów człowiek, chętny do pomocy, szukający rozwiązań, bezkonfliktowy. Cennik jest umiarkowany i adekwatny do usługi. Regularnie wystawiam opinie z miejsc, w których przebywałem. Z tym większym smutkiem obserwuję ruch w opiniach tworzony albo przez żywe trolle, albo napuszczone przez kogoś SI. Oczywiście nie wiem czy to drugie jest możliwe. Natomiast ostatnie 3 wpisy to ewidentna robota ich właśnie, nieudolna ale szkodliwa dla wszystkich. Dziwię się, że właściciel nic nie reaguje ale z drugiej strony nie da się z tym walczyć. Tak czy siak, wracam tu na jesienną wędrówkę, bo wiadomo, że jesienią góry są najszczersze. Pozdrawiam i dozo na szlaku.

  3. Edyta Jaskólska ★★★★★

    Pensjonat położony tuż przy deptaku, w malowniczej okolicy pełnej górskich i rowerowych szlaków. Obiekt świeżo odnowiony, z przestronną i dobrze wyposażoną kuchnią, umożliwiającą samodzielne przygotowywanie posiłków. Na terenie posesji dostępne miejsce na grilla i ognisko. W niedalekiej odległości znajduje się Jezioro Żywieckie — doskonałe na letni wypoczynek. Pensjonat prowadzi nowy właściciel, który z dużym zaangażowaniem dba o komfort i zadowolenie gości, zawsze służąc pomocą. Z przyjemnością tu wrócimy — tym razem na zimowe szaleństwo na nartach!

  1. Edicos ★★★★★

    Pensjonat położony w pięknej, spokojnej okolicy – idealnej na wypoczynek. W pobliżu znajdują się liczne szlaki górskie oraz ośrodek narciarski. Miejsce urzeka ciszą, szumem rzeki i otoczeniem natury. Budynek jest świeżo po remoncie, czysty i zadbany. Właściciel bardzo miły, pomocny i zaangażowany. Świetne miejsce zarówno na weekendowy wypad, jak i dłuższy pobyt. Serdecznie polecam!

  2. Janusz Grabinski ★★★★★

    Dom Narciarza w Szczyrku to absolutnie fantastyczne miejsce! Lokalizacja jest idealna – tuż przy stokach, co sprawia, że każdy miłośnik narciarstwa, albo pieszych wędrówek go górskich szlakach poczuje się jak w raju. Pokoje są czyste i przytulne. Gospodarz to złoto – kontakt z nim jest rewelacyjny, zawsze pomocny, uśmiechnięty i gotowy doradzić w każdej kwestii, od szlaków górskich po lokalne atrakcje. Widoki na górskie stoki zapierają dech w piersiach – poranna kawa z takim krajobrazem to czysta magia! Dziękuję, zdecydowanie polecam i chętnie tu wrócę!

  3. Adam Wojciechowski ★★★★★

    Świetna lokalizacja. Bardzo miła obsługa. Sensowna cena. Jeszcze tu wrócę :)

  1. Mariusz Skrzypek ★★★★☆

    Bardzo skromne, ale przemiłe miejsce. Wyposażenie pokojów ma już swoje lata, ale nie jest to w żaden sposób problemem. Świetna wlascicielka, bardzo dobra cicha lokalizacja.

  2. Weronika Tarka ★★★★★

    Bardzo polecam to miejsce. Wszystko zadbane, czyste, przestronne. Kuchnia bogato wyposażona, piękna część wspólna. A gospodarze przemili i pomocni. Na pewno tam wrócimy :)

  3. Paulina Majewska ★★★★★

    Bardzo polecam te miejsce! Przecudowna włascicielka no I! Pieknie utrzymany ogrod, z lezakami, grillem i miejscem na ognisko! Ogrod zimowy, duza przestrzen gdzie mozna cos zjesc, ogrzac sie przy kominku! Super wyposażona kuchnia, wszystko czwgo mozesz potrzebowac jest na miejscu. Pokoje czyste, łóżka wygodne. Hotel w samym centrum Szczyrku. Super! Nie mam sie do czego przyczepic! Dziekuje za gościne;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dom Narciarza?

Dom Narciarza znajduje się przy Deptak nad Żylicą 33, 43-370 Szczyrk, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dom Narciarza?

Można skontaktować się z Dom Narciarza pod numerem +48 531 346 468

Jak można dotrzeć do Dom Narciarza?

Do Dom Narciarza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements