Opinie

  1. Bez Glutenovy ★★★★★

    Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, to nasz 3 rok w sezonie świątecznym i uważamy, że hotel pięknie się rozwija, za każdym razem ulepsza swoją ofertę, dbając tym samym o gości, którzy wracają. Bardzo miła obsługa, pyszne i świeże jedzenie, dobra kawa, super strefa basenowo-saunowa, szczególnie najnowsza część, bardzo dobra strefa SPA, animacje dla dzieci i bawialnia swietnie się sprawdzają. Nie wiem jak to robicie, ale zawsze na święta mamy śnieg:D

  2. Ann Mleczko ★★☆☆☆

    Miejsce Super, kolejna nasza wyprawa. Na plus wyremontowany dojazd. Karczma - jedzenie Ok, obsługa kelnerska i personelu hotelu bardzo miła - tu bez zmian. Meldunek w hotelu - pokoje ... Każdy ma inne poczucie świeżości i porządku, czego powinno się na pewno wymagać, by zachować jakieś standardy. Kartka "uwaga mogą być owady" nie uratuje was niestety - pełno włosów na dywanie i za łóżkiem. Jakoś nie mieliśmy poczucia że pokój był czysty, reszta grupy też stwierdziła że tu jest nad czym popracować. Uratowała was jedynie SPA i Chill - w tych miejscach faktycznie można wypocząć i jest czysto.

  3. Mariusz S. ★★★★★

    Miałem przyjemność korzystania z usług hotelu podczas kilku wyjazdów służbowych i za każdym razem byłem pod wrażeniem profesjonalizmu i komfortu jakie oferuje to miejsce. Lokalizacja hotelu jest bajeczna, niesamowite widoki i klimat. Pokoje zawsze czyste, dobrze wyposażone, sale wykładowe przestronne, przygotowane do zajęć. Wspaniale rozbudowana część wypoczynkowa; basen, sauny, jacuzzi. Osobna sprawa to kuchnia: słowa nie opisują doznań kulinarnych, a swojskie wędzonki... uczestnicy wyjazdów opowiadają o nich do dziś :) Szczególne podziękowania kieruję do p. Wiktorii, której uprzejmość, profesjonalizm i zaangażowanie sprawiały, że pobyt był jeszcze przyjemniejszy i sprawniejszy. Z pełnym przekonaniem polecam ten hotel wszystkim poszukującym połączenia wygody i profesjonalizmu na najwyższym poziomie. Na pewno wrócimy! :)

  1. Anulek Sweet ★★★☆☆

    Drodzy państwo, jesteśmy z Wadowic, bywamy u was od lat, i od lat nie robicie nic z atmosferą w tle, na balkonie w rogu trzeszczący głośnik muzyki brak, taka karczma powinna co weekend mieć muzykę choćby góralską, wczorajsza zapowiedziana orkiestra góralska 8.11.2025 od godziny 18-20.00, tragedia.. nie wiem czy od 19.00 do 20.00 słyszałam ich tragiczny wokal 2x., Żadnej muzyki w tle dla klimatu, tylko szum rozmawiających klientów, każdy znudzony, naawet siedzieć ciężko ... Zróbcie coś z tym, bo macie miejsce na 6, obsługa na 5, jedzenie 4, pierogi ruskie 8.11.2025 były sfermentowane, sama jestem osobą gotującą i dało się to wyczuć. Wybraliśmy was 8.11.2025 z racji oferty orkiestry, bo jedzenie jest smaczne, dla porównania Młynówka ma mega orkiestrę, lecz bywa bardzo słabe jedzenie, czytaj nie świeży pstrąg, gdy mamy je na terenie. Szanujmy się, i dbajmy o wzajemne relacje..

  2. Łukasz Kaczorowski ★★☆☆☆

    Pokoje całkiem przyjemne, dobrze wyposażone i praktycznie bez mankamentów które jakoś mega wpływają na ocenę. Cena hotelu / pokojów - zdecydowanie za wysoka. Jedzenie smaczne, porcje duże, ale tylko podczas zamówień. Przy grupowych spotkaniach i konferencjach - jedzenie średnie i jakby z drugiego sortu - ciężkostrawne, chrzęści, małe porcje. Największym minusem tego miejsca to obsługa na recepcji ! Zero podejścia pro-klienckiego (jak zamówiłeś - tak płać i do idź do pokoju). Nie będę wchodził w szczegóły - ale tutaj zdecydowanie lepiej powinno się obsługiwać klientów. Basen, sauny, sale konferencyjne, poczęstunki, panie sprzątające, kelnerki i kelnerzy na wysokim poziomie. Ps. Do wymiany macie żarówkę w rzutniku. Jestem skłonny zmienić opinie, ale to na jaką zależy tylko od moich kolejnych wizyt i kontaktu z personelem

  3. Marcin Pelszyk ★★★★☆

    Pięknie położony hotel z dobrą ofertą śniadaniową. Bliskość szlaków dla miłośników górskich wędrówek. Dobry i dość duży basen z pięknym widokiem na góry. To chyba najlepsze strony hotelu. Pokój dwupiętrowy z antresolą, bardzo ciemny (jedno małe okienko na poziomie "powyżej" oczu + okno dachowe), ale z wygodnymi łóżkami. Parking wliczony w cenę. Restauracja - obszerne menu, ale drogo i długi czas oczekiwania nawet przy niepełnym obłożeniu. Na plus - salka zabaw dla dzieci przylegająca do części restauracyjnej. Ogólne wrażenie pozytywne, ale hotel raczej "na raz".

  1. Kamil Wędzina ★★★☆☆

    Ocena dotyczy restauracji. Miejsce jest ładne, resort jest pięknie położony, restauracja ma swój klimat i jest ogromna. W niedziele jednak trzeba liczyć się z oczekiwaniem na stolik około 20 minut. Obsługa miła i ogarnięta nawet przy niedzielnym ruchu. Jednak na tym plusy się kończą. Czas oczekiwania na dwa schabowe i trzy de volaille to grubo ponad 30 minut no i niestety czekać nie warto. De volaille okrutnie wręcz suchy, nie wypływa ani kropla masła, ziemniaki, które w karcie widnieją jako z parmezanem parmezan ten widziały raczej tylko z daleka. Schabowy dość poprawny, kapusta zasmażana z pomidorami tak mdła, że nie byliśmy w stanie tego zjeść a ziemniaki kompletnie niesłone. Ogólnie całe jedzenie jest pozbawione jakichkolwiek przypraw a zwłaszcza soli i pieprzu, niczym na oddziale szpitalnym dla ludzi z problemami gastrycznymi. Jeśli mocno popracują tutaj nad jedzeniem to będzie to restauracja godna polecenia, na razie daleko jej do tego.

  2. Zuzia Frost ★★★☆☆

    Jedzenie smaczne, obsługa miła. Moje serce skradł krem z buraka na mleku kokosowym. Również schabowy z ziemniaczkami i zasmażaną kapustą niezmiennie od lat pozostaje moim faworytem w kwestii obiadowej. Na przestrzeni lat klimat góralski nieco się ulatnia, szkoda bo to naprawdę robi robotę. Wielki minus (stąd 3 gwiazdki) za brak możliwości wejścia do środka z psem. Nie pamiętam kiedy ostatnio nie wpuszczono nas do jakiejkolwiek restauracji z naszym pupilem (który i tak od razu poszedłby spać pod stołem i nikomu nie wadził). Kilka lat temu znajomych nie wpuszczono z psem, gdy nagle zerwała się ulewa zacinająca na stoły i ławki w ogródku. Nie mogli dokończyć obiadu w spokoju, zmokli i poszli do samochodu. Już nie wrócili nigdy i pewnie nie wrócą). My natomiast w czasie pandemii wybraliśmy się na obiad i także odmówiono nam wejścia z psem. Pizgało złem tak, że na podwórku nikt nie siedział, w środku za to może trzy stoliki zajęte były bo to środek tygodnia był. Nikt do nas nawet nie wyszedł, gdy usiedliśmy przy stole na podwórku w kurtkach i czapkach, nigdzie nie było informacji, że ogródek nie jest obsługiwany - zamawialiśmy jedzenie jak w przydrożnym barze, musieliśmy co chwilę chodzić do środka i zerkać czy już jest gotowe, a następnie odebrać je z lady barowej i zanieść sobie do stolika. Drodzy Państwo, obwieśćcie wszędzie wszem wobec, że nie tolerujecie czworonogów i wyjaśnijcie dlaczego. Większość szanujących się restauracji akceptuje klientów z pieskami, tym bardziej odkąd była pandemia i ogrom ludzi na home officeach adoptowała zwierzęta ze schronisk. Nie spotkałam się też nigdy z żadną awanturą w restauracji spowodowaną obecnością psa.

  3. Magdalena Setnik ★★★☆☆

    Po tak wielu dobrych opiniach spodziewałam się czegoś lepszego .. Na wejściu - Pani recepcjonistka , odnieśliśmy wrażenie , że pracuje za karę , była bardzo nie uprzejma i takie zachowanie personelu ujmuje już na opinii całego obiektu. Pokój przytulny , niestety czystość również na średnim poziomie. Duża plama na fotelu, łazienka posprzątana na „szybko” , poplamiona zasłona. Byliśmy z dzieckiem , dlatego poprosiliśmy o łóżeczko, było w opłakanym stanie -porysowane , dziurawe i poplamione. Dziecko spało w wózku.. Drzwi do pokoi bardzo cienkie , słychać dosłownie każdy krok na korytarzu. Duży plus za karczmę. Byliśmy na obiedzie i kolacji. Jedzenie bardzo dobre , warte swojej ceny. Obsługa kelnerska na bardzo wysokim poziomie. Śniadanie też pyszne , duży wybór. Spa oferuje bardzo dużo , ciekawych zabiegów. Ogólnie miejsce z klimatem i fajnymi widokami , jednak myśle, że nie wrócimy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kocierz Hotel & SPA?

Kocierz Hotel & SPA znajduje się przy Beskidzka 206, 34-120 Targanice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kocierz Hotel & SPA?

Można skontaktować się z Kocierz Hotel & SPA pod numerem +48 338 750 600

Jak można dotrzeć do Kocierz Hotel & SPA?

Do Kocierz Hotel & SPA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements