Opinie

  1. B. Gorząd ★★★★★

    Szkolenie było niezwykle profesjonalne, prowadzone w atmosferze spokoju, kultury i pełnego zrozumienia. Wszystko odbywało się w normalnych, ludzkich warunkach – bez oceniania, za to z ogromnym sercem i opanowaniem. Jako kursant czułam się naprawdę zaopiekowana, co dało mi siłę i wiarę w siebie, nawet w trudniejszych momentach nauki. Magda to wspaniały człowiek – z pasją, sercem do ludzi i ogromną miłością do psich przyjaciół. Dzięki niej to szkolenie było nie tylko nauką zawodu, ale też pięknym doświadczeniem, które zostaje w pamięci na długo.

  2. Giuseppe Rossi ★★★★★

    Świetne miejsce! Profesjonalna obsługa, fantastyczne podejście do psów i ogromna cierpliwość. Mój pupil wygląda i czuje się wspaniale po każdej wizycie – zdecydowanie polecam ten salon!

  3. Sławomir Chorowski ★★★★★

    Szkolenie u Magdy w Stacja Psiej Urody przebiegło niezwykle profesjonalnie, a jednocześnie w przyjaznej i luźnej atmosferze. Dzięki doświadczeniu w fryzjerstwie męskim - barberingu, szybko przeszedłem pierwszy etap pracy na "sztucznym psim modelu" ("Dżesikę" zapamiętam do końca życia!), co pozwoliło mi wcześniej zająć się prawdziwymi psiakami. Niemniej jednak, ten etap był solidnym wstępem do groomingu. Nauczyłem się efektywnej komunikacji z klientem, przygotowania psa do zabiegu – od doboru odpowiednich narzędzi i kosmetyków po techniki dopasowane do konkretnej rasy oraz, oczywiście, wszelkich technik pielęgnacji, strzyżenia, czesania czy trymowania. Istotnym elementem była także nauka wyczuwania nastroju psa i odpowiedniej reakcji na jego zachowanie, a ogarnialiśmy psiaki każdej wielkości - od małych yorczków po wieeelkie owczarki staroniemieckie. Po każdym dniu szkolenia mogłem kontynuować naukę w domu z materiałami dydaktycznymi przygotowanymi własnoręcznie przez Magdę. Niespodzianką okazała się współpraca z salonem Spanie na sianie, gdzie pod okiem drugiego trenera miałem możliwość poznania innych technik. Strzyżenie kontrolne mojego własnego psa było dodatkowym, cennym doświadczeniem praktycznym. Szkolenie zakończyło się egzaminami teoretycznym i praktycznym, a Magda wsparła mnie także w dalszym rozwoju, pomagając w doborze narzędzi, czy kosmetyków na start oraz oferując cenne wskazówki w zakresie rozwoju działalności. Polecam ten salon i to szkolenie każdemu, kto chce rozpocząć karierę groomera lub poszerzyć zakres swojej działalności, tak jak ja!

  1. Anna Szwed ★★★★★

    Jesteśmy bardzo zadowoleni,piesek szczęśliwy i nie zestresowany.Wyglada i pachnie pięknie.Cookie pozdrawia❤️

  2. Monika Olek ★★★★★

    Pani Magda jest najlepsza

  3. Karolina Nosiadek ★★★★★

    Pani Madzia to Anioł. Niesamowita kobieta. Przyjęła nas od razu, piesek ze schroniska był w opłakanym stanie. Doskonale poradziła sobie z jego stresem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty i nowej fryzurki, a właściwie nowego życia! Do tej pory wolałam sama obcinać psy w domu, bałam się powierzać je w czyjeś ręce. To był pierwszy raz kiedy skorzystałam z usług profesjonalisty i jestem zachwycona. Wrócimy do Pani Madzi z resztą naszej psiej rodzinki. Polecam wszystkim serdecznie Stację Psiej Urody!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Psiej Urody?

Stacja Psiej Urody znajduje się przy Dworcowa 10, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja Psiej Urody?

Można skontaktować się z Stacja Psiej Urody pod numerem +48 690 346 561

Jak można dotrzeć do Stacja Psiej Urody?

Do Stacja Psiej Urody można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements