Opinie

  1. Fabian Sdebel ★★★★★

    Ludzie pokoje bardzo czyste. Kuchnia dobrze wyposażona. Właścicielka bardzo miła i życzliwa,nie robi żadnych problemów w czasie pobytu,zawsze usmiechnieta i pomocna. Lokalizacja super.Wszystko co trzeba na wczasach jest blisko. Polecam z całego serca ☆☆☆☆.

  2. Julia Jarząbek ★★★★★

    Byłam z koleżanką na trzy noce. Zostałyśmy bardzo mile przywitane przez właścicielkę, przemiła, pomocna osoba. Pokój był bardzo przestronny i czysty, bardzo wygodne łóżka. Duża kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka czysta zadbana. Do dyspozycji piękny ogród, możliwość zrobienia grilla. Wszystko idealnie, z pewnością wrócimy.

  3. Michał Paluch ★★★★★

    Super nocleg, w świetnej okolicy, idealny zarówno dla rodzin i kursantów szkoleń paralotniowych. Sklep i parking pod domem, bliziutko nad jezioro i do pobliskich restauracji. No i przede wszystkim przemiła, życzliwa i zawsze służąca pomocą właścicielka Pani Ania :) Na pewno jeszcze będę tam wracał, bardzo polecam!

  1. Gosia Gosia ★★★★★

    Bardzo wygodna lokalizacja ,blisko sklepy spożywcze ,plaża Karaiby na Niby 300 m ,góra Żar 2,5 km ,lokalne knajpki z dobrym jedzeniem kebab,zapiekanki burgery,frytki, obiady,lody 150-200m, Blisko przystanek autobusowy ok 200m. Plac zabaw dla dzieci na terenie szkoły, przedszkola ogólnie dostępne,ogrodzone 200m. Z okna rozciąga się przepiękny widok na góry ,można codziennie nacieszyć oczy widokami :) Pokoje bardzo wygodne,czyściutkie,przestronne,widne, moskitiery w oknach co uważam za ogromny plus,można śmiało spać przy otwartych oknach, posiedzieć przy zapalonym świetle :) Łóżka wyposażone w mega wygodne materace , można się naprawdę wyspać i wstać bez bólu pleców :) Miła niespodzianka dla każdego gościa na poduszce czeka drobna słodkość ;) Pani właścicielka P.Ania zadbała o wszystkie detale by zapewnić komfort swoim gościom, przemiła i przesympatyczna służąca pomocą osoba :) Ogród bajka ,coś pięknego... altanka zadaszona ,stolik i ławeczki ,codzienna poranna kawka na świeżym powietrzu w otoczeniu pnących się po ściankach winogron z widokiem na ogród dla mnie bomba ,wieczorkiem gril - jest w ogrodzie do dyspozycji gości, żaden deszcz nie straszny ,nie trzeba zmieniać planów ;) Dla dzieci trampolina - szaleństwo każdej wolnej chwili ;) leżaczki ,huśtawka ogrodowa, czego chcieć więcej ;) Kuchnia wyposażona w nowoczesne sprzęty,lodówka, piecyk gazowy, czajnik elektryczny, mikrofala,nawet zmywarka . Wszystkie sprzęty garnki,talerze, sztućce,szklanki etc na wyposażeniu. Stolik i krzesła,można usiąść i wygodnie zjeść posiłek. Miłe zaskoczenie w kuchni - pieprz i sól na początek gdyby ktoś jeszcze nie zdążył kupić,zapomniał ;) Łazienka z wanną i nadbudowaną kabiną prysznicową,jak kto lubi . W szafeczce pod umywalką suszarka do włosów ;) - tu również mile zaskoczenie. Papier toaletowy na wyposażeniu. Dla palących,popielniczki zamykane w altance i przy ławeczce w ogrodzie. W pokojach nie wolno palić co uważam za bardzo duży plus ,sama palę ;) Polecam każdemu Pokoje u Rumy kto chce spędzić czas naprawdę komfortowo :)

  2. Paulina Ceglarek ★★★★★

    Dom usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji, blisko sklep, karczma i plaża nad jeziorem, niedaleko kolejka, którą można wjechać na Górę Żar. Piękny ogród, zadbane pokoje, wygodne łóżka i dobrze wyposażona kuchnia. Do tego bardzo miła właścicielka :) Polecam serdecznie to miejsce.

  3. Marcin K ★★★★★

    Byliśmy u Pani Ani 5 dni. Napewno będziemy bardzo miło wspominać pobyt w tym pensjonacie,ponieważ standard na wysokim poziomie czyściutko,przytulnie,kuchnia z pełnym wyposażeniem,wifi,świetny ogród z altaną,grillem,trampoliną. Widoki z okien naszych pokoi bajeczne! Wszędzie blisko a to wielki atut,plac zabaw,sklepy,lotnisko i wszystko co potrzebne.Właścicielka miła i pomocna na każdym kroku. Jeśli ktoś chce przyjechać aby wypocząć z dzieciaczkami to polecam z czystym sumieniem,natomiast jeżeli ktoś szuka miejsca do imprezowania to szukajcie czegoś innego to miejsce do wypoczynku spędzenia czasu z rodziną a nie do imprez szkoda bylo by zepsuć klimat tego miejsca. Serdecznie dziekujemy Pani Aniu. Pozdrawiamy Basia,Marcin i dzieciaczki. Ps. Chetnie przyjedziemy za rok !

  1. Maciej Czekański ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce w którym spędziłem 5 dni. Właściciele niezwykle pomocni i przyjacielscy. Nowy dom z zadbanym ogrodem i sporym wyposażeniem (altana, grill, leżaki, trampolina, huśtawka...). Pomieszczenia fajnie wykończone - jak dla mnie w włoskim stylu :) pomieszczenia czyste wyposażone w nowy funkcjonalny sprzęt. Darmowe Wi-Fi. Komfortowe miejsca parkingowe koło domu. Dla gości przyjeżdzających większym samochodem (np.: ciężarowym albo autobusem) parking w odległości 50 m od domu. Brak telewizora? Oglądanie telewizji w tak ciekawej okolicy?.. a nawet jeśli to ja mam od tego telefon, tablet i laptopa. To będzie moje ulubione miejsce noclegowe gdy będę w okolicy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pokoje u Rumy?

Pokoje u Rumy znajduje się przy Strażacka 2, 34-315 Międzybrodzie Żywieckie, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pokoje u Rumy?

Można skontaktować się z Pokoje u Rumy pod numerem +48 606 315 525

Jak można dotrzeć do Pokoje u Rumy?

Do Pokoje u Rumy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements