Opinie

  1. Kinga ★☆☆☆☆

    Z przykrością nie polecam :( na zdjęciach paznokcie w dniu powrotu z wizyty- pozalewane skórki, odpryski, nieodpowiednia budowa paznokcia i jego grubość. Prosiłam o efekt princesski, a otrzymałam efekt, który bardziej naśladuje wylewy podpaznokciowe. To niestety też mój błąd, że nie zwróciłam uwagi na miejscu, ale Pani Stylistka bardzo się spieszyła od połowy mojej stylizacji i ten pośpiech udzielił się również mi. Napisałam od razu wiadomość SMS z reklamacją w dniu wizyty, został mi zaproponowany termin na naprawę stylizacji w innym terminie, który mi nie odpowiadał, o czym poinformowałam smsowo proponując inne godziny- od kilku dni moja wiadomość pozostała bez odpowiedzi i niestety zostałam zmuszona do skorzystania z pomocy innego salonu celem usunięcia stylizacji.

  2. Anna Burysz ★★★★★

    Fantastyczne wykonanie! Szybkość i jakość wykonania na 6. Odbyłam tylko jedną wizytę w salonie bo niestety nagle musiałam wyprowadzić się z Ustronia. W nowym miejscu zamieszkania czekałam długo na dopełnienie paznokci, przez co mogę powiedzieć, że paznokcie wytrzymały 6 tygodni (w tym ciężką przeprowadzkę). Bardzo polecam!

  3. Adrianna Stekla ★☆☆☆☆

    Nie polecam, szczególnie przestrzegam przed rezerwacją przez system booksy. Panie nie weryfikują w ogóle rezerwacji. Mimo, że umówiłam się z dużym wyprzedzeniem na wizytę, dopiero na miejscu zostałam poinformowana, że jest ona niepotwierdzona. Ze strony salonu nie było żadnego kontaktu. W systemie dostępne były terminy, z których salon nie jest w stanie się wywiązać. Pani, którą zostałam na miejscu, potraktowała mnie bardzo lekceważąco. Widocznie nie zależy im na nowych klientkach. Na szczęście są jeszcze inne, bardziej profesjonalne salony.

  1. Lidia Gluza ★★★★★

    Najlepszy salon stylizacji paznokci w jakim byłam. Polecam wszystkim, pełen profesjonalizm i super atmosfera a pazurki jak marzenie.

  2. Ania Ciosk ★★★★★

    Długo szukałam kogoś kto zrobi mi idealnie paznokcie az wkoncu trafiłam tutaj. Jestem mega zadowolona paznokcie trzymia się bez problemu cały miesiąc, nie wychodzę z tona żelu na paznokciach czy też z tzw "kaczkami". Paznokcie poprostu są idealne !

  3. Agnieszka Kraut ★★★★★

    Bardzo polecam, pazurki zawsze wykonane super, zawsze wychodzę zadowolona. Obsługa też bardzo bardzo sympatyczna. Polecam bardzo.

  1. Justyna Podzorska ★★★★★

    Polecam paznokcie trzymają się mur beton , pieknie błyszczą. Jestem bardzo zadowolona . Super atmosfera polecam .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Violette Glam stylizacja paznokci?

Violette Glam stylizacja paznokci znajduje się przy Marii Konopnickiej 23 c, 43-450 Ustroń, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Violette Glam stylizacja paznokci?

Można skontaktować się z Violette Glam stylizacja paznokci pod numerem +48 795 777 382

Jak można dotrzeć do Violette Glam stylizacja paznokci?

Do Violette Glam stylizacja paznokci można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements