Opinie

  1. mala mi ★★★★★

    Byłam już kilka razy w salonie Underground w Żywcu na zabiegu nanoplastii i za każdym razem wychodziłam bardzo zadowolona. Włosy są idealnie wygładzone, lśniące i wyglądają zdrowo, a efekt utrzymuje się długo. Profesjonalne podejście, miła atmosfera i świetna obsługa sprawiają, że zawsze chętnie tu wracam. Z czystym sumieniem polecam ten salon każdemu, kto marzy o pięknych i zadbanych włosach.

  2. reggae Donia ★★★★★

    Polecam z całego serca ten salon wspaniałe dziewczyny w rym salonie robię włosy paznokcie tatuaże brwi rzęsy .Nigdy nie zdarzyło mi się żebym była nie zadowolona. Dziewczyny zawsze miłe uśmiechnięte ,jest nie drogo. Pozdrawiam cały zespół

  3. Aleksandra Izydorczyk ★★★★★

    Miałam okazję być u Kamili , dziewczyna zna się na rzeczy - piękne paznokcie . Przede wszystkim bardzo przyjemna osoba Polecam serdecznie

  1. Zosia Dudys ★☆☆☆☆

    Byłam na zabiegu nanoplastii i niestety efekt nie utrzymał się praktycznie w ogóle. Już na drugi dzień włosy mocno się puszyły i nie były wygładzone, a po pierwszym myciu już się falowały, mimo stosowania się do zaleceń i używaniu produktów kupionych w salonie. Zabieg ostatecznie kosztował kilkaset złotych więcej niż na stronie:/ Niestety pieniądze wyrzucone w błoto.

  2. Beata Mazurek ★★★★★

    Mialam okazję skorzystać z usług pierwszy raz.Serdecznie polecam ten salon.Miła atmosfera,profesjonalna koloryzacja wykonana przez Panią Paulinę.Świetne podejście do klienta.Włosy wyszły takie,jak chcialam.Na pewno tu jeszcze wrócę.

  3. BoldAgain ★★★★★

    Fryzjer a w sumie Barber w porządku. Trafiłem przypadkiem ale pewnie jeszcze tam wrócę jak będę akurst w Żywcu. Ceny standardowe. Fajnie bo dość szybkie terminy. Pan który obcina robi to dobrze, atmosfera w porządku. Miejsca dość sporo w środku. Szkoda tylko że taki misz masz, fryzjer, Barber, kosmetyczka, tatuaże i nie wiadomo co jeszcze. Bez mapy / nawigacji również ciężko tam trafić, miejsce ukryte z boku niczym kameleon - może stąd ta nazwa. Przydałby się jakiś potykacz na chodniku albo informacje gdzie to się znajduje.

  1. Piotrek ★★★★★

    Jestem zadowolony z usług pana Kewina jak i pani Kasi. Miła atmosfera i fachowa robota pozdrawiamy i za miesiąc wracamy :)

  2. Krzysztof Gizicki ★★★★★

    Polecam - "Zestaw kombo :)" jak i cały salon. Obsługa młoda ale profesionalna - mile spędzony czas - nowy fryz -zadbana broda -wszystko jak nalezy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pracownia Kameleon?

Pracownia Kameleon znajduje się przy Dworcowa 23, 34-300 Żywiec, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pracownia Kameleon?

Można skontaktować się z Pracownia Kameleon pod numerem +48 512 593 639

Jak można dotrzeć do Pracownia Kameleon?

Do Pracownia Kameleon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements