Byłam już kilka razy w salonie Underground w Żywcu na zabiegu nanoplastii i za każdym razem wychodziłam bardzo zadowolona. Włosy są idealnie wygładzone, lśniące i wyglądają zdrowo, a efekt utrzymuje się długo. Profesjonalne podejście, miła atmosfera i świetna obsługa sprawiają, że zawsze chętnie tu wracam. Z czystym sumieniem polecam ten salon każdemu, kto marzy o pięknych i zadbanych włosach.
Zdjęcia
Opinie
-
mala mi ★★★★★
-
reggae Donia ★★★★★
Polecam z całego serca ten salon wspaniałe dziewczyny w rym salonie robię włosy paznokcie tatuaże brwi rzęsy .Nigdy nie zdarzyło mi się żebym była nie zadowolona. Dziewczyny zawsze miłe uśmiechnięte ,jest nie drogo. Pozdrawiam cały zespół
-
Aleksandra Izydorczyk ★★★★★
Miałam okazję być u Kamili , dziewczyna zna się na rzeczy - piękne paznokcie . Przede wszystkim bardzo przyjemna osoba Polecam serdecznie
-
Zosia Dudys ★☆☆☆☆
Byłam na zabiegu nanoplastii i niestety efekt nie utrzymał się praktycznie w ogóle. Już na drugi dzień włosy mocno się puszyły i nie były wygładzone, a po pierwszym myciu już się falowały, mimo stosowania się do zaleceń i używaniu produktów kupionych w salonie. Zabieg ostatecznie kosztował kilkaset złotych więcej niż na stronie:/ Niestety pieniądze wyrzucone w błoto.
-
Beata Mazurek ★★★★★
Mialam okazję skorzystać z usług pierwszy raz.Serdecznie polecam ten salon.Miła atmosfera,profesjonalna koloryzacja wykonana przez Panią Paulinę.Świetne podejście do klienta.Włosy wyszły takie,jak chcialam.Na pewno tu jeszcze wrócę.
-
BoldAgain ★★★★★
Fryzjer a w sumie Barber w porządku. Trafiłem przypadkiem ale pewnie jeszcze tam wrócę jak będę akurst w Żywcu. Ceny standardowe. Fajnie bo dość szybkie terminy. Pan który obcina robi to dobrze, atmosfera w porządku. Miejsca dość sporo w środku. Szkoda tylko że taki misz masz, fryzjer, Barber, kosmetyczka, tatuaże i nie wiadomo co jeszcze. Bez mapy / nawigacji również ciężko tam trafić, miejsce ukryte z boku niczym kameleon - może stąd ta nazwa. Przydałby się jakiś potykacz na chodniku albo informacje gdzie to się znajduje.
-
Piotrek ★★★★★
Jestem zadowolony z usług pana Kewina jak i pani Kasi. Miła atmosfera i fachowa robota pozdrawiamy i za miesiąc wracamy :)
-
Krzysztof Gizicki ★★★★★
Polecam - "Zestaw kombo :)" jak i cały salon. Obsługa młoda ale profesionalna - mile spędzony czas - nowy fryz -zadbana broda -wszystko jak nalezy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pracownia Kameleon?
Pracownia Kameleon znajduje się przy Dworcowa 23, 34-300 Żywiec, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pracownia Kameleon?
Można skontaktować się z Pracownia Kameleon pod numerem +48 512 593 639
Jak można dotrzeć do Pracownia Kameleon?
Do Pracownia Kameleon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku