Opinie

  1. Amelia Kędzior ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z usług pani Klaudi, ciesze sie że odnalazłam ten salon, bardzo przyjemna atmosfera serdecznie polecam!!! Napewno wrócę :)

  2. Klaudia Es ★★★★★

    Podcięcie włosów dziecka wraz z umyciem - cena przystępna, usługa wykonana w bardzo miłej atmosferze. Polecam

  3. Anna Kramarczyk ★★★★★

    Pani Magda podchodzi do moich długich, wymagających włosów z pełnych profesjonalizmem. Wykonanie koloryzacji na najwyższym poziomie.Zawsze czuje się zaopiekowania i wychodzę z uśmiechem na twarzy od fryzjera. Efekt spektakularny ;)

  1. Sylwia D ★★★★★

    Trafiłam z polecenia i nie żałuję! Atmosfera bardzo przyjazna i pozytywna! :) Obsługa na najwyższym poziomie, masaż głowy podczas mycia włosów OBŁĘDNY :) Można odpłynąć :)) przed wykonaniem usługi wszystko jest omawiane szczegółowo z klientem, co bedzie robione, jaki kolor dobrany i na jakie metamorfozy pozwala obecny stan włosów. Na koniec pięknie pokrecone włosy i ułożone :) Mój kolor trzyma się już drugi miesiąc, a wygląda tak jak by zrobiony był wczoraj. Odrost przy głowie idealnie pokrywa się z zrobionym kolorem - a włosy rosną mi dość szybko. Nie mam problemów z ich ułożeniem, ani wymodelowaniem. Wszystko to dzięki farbom jakie mają w salonie (bardzo dobrze wpływają na strukturę włosa). Przerobiłam różnych fryzjerów i szłam do MaDo z ogromnymi obawami, ale zupełnie niepotrzebnie. Włosy mam zadbane, lśniące i zdrowe! Usługi WARTE swojej ceny! W innych salonach musiałam przynajmniej co miesiąc chodzić na koloryzację. Włosy potem były sianowate i zniszczone... Tutaj tego nie mam. Nie wiem dlaczego wcześniejsze "panie" wystawiły negatywne opinie. Nic z tych opinii się nie zgadza... Wiem, że ja i moje włosy zostaniemy w salonie MaDo na dłuuuugo! :)

  2. Maria Rozmus ★★★★★

    Wizyta w pełni spełniła moje oczekiwania. Koloryzacja wykonana na najwyższym poziomie - kolor przepiękny! Jestem wymagającą klientką, a to już kolejna wizyta w tym salonie i za każdym razem wychodzę z uśmiechem na twarzy i na pewno wrócę :) Polecam w 100%

  3. Paulina Wicher ★☆☆☆☆

    Po za miłą atmosferą to nie ma co pochwalić. Uczesanie okolicznościowe totalnie nie udane. Widać że fryzjerka nie ma w tym doświadczenia. Fryzura jak dla dziewczynki która idzie do komuni, brakowało tylko wianuszka na głowie by pokreślić tandetę tej fryzury. Zdecydowanie nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MaDo Hair Studio Magdalena Petynia?

MaDo Hair Studio Magdalena Petynia znajduje się przy Bednorza 2D, 43-200 Pszczyna, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MaDo Hair Studio Magdalena Petynia?

Można skontaktować się z MaDo Hair Studio Magdalena Petynia pod numerem +48 536 148 133

Jak można dotrzeć do MaDo Hair Studio Magdalena Petynia?

Do MaDo Hair Studio Magdalena Petynia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements