Wogule nie podobne do tego co na zdjęciu, powiedziałem żeby mi nie skracała grzywki i skróciła o ponad połowe nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Mikołaj Satława ★☆☆☆☆
-
Adam Kwaśny ★★★★★
Ocenę wystawiam po 3 wizytach. Za każdym razem efekt super. Polecam i na pewno będę wracał.
-
Michał Racławski ★★★★★
W skrócie.... Mój nowy fryzjer. Jestem mega zaskoczony profesjonalizmem z jakim zostałem ostrzyżony. Pani Barber to bardzo wyluzowana osoba, otwarta na człowieka dzieki czemu wizyta przebiegła w mgnieniu oka. Dodatkowo urzekł mnie zapach wnetrza... mozna sie fajnie zrelaksowac. Polecam.
-
Sonia Wiercigroch ★★★★★
Zacznę od tego, że na wejściu już czuć przepiękny zapach co dla mnie osobiście jest ważne! Aż chce się być w tym miejscu :) Pani Barber jest przesympatyczna osoba, wysłucha, doradzi, porozmawia o wszystkim. Zapewne niecodzienna sytuacja, że kobieta obcina się u Barbera, ale jestem wymagająca co do swoich fryzur i mam problem z zaufaniem w nowym miejscu a Pani Barber (której zapomnialam zapytać o imię niestety) sprostała zadaniu rewelacyjnie !! Jestem przezadowolona z cięcia w Royal Barber. Na pewno wrócę i będę polecać! Wszystkiego dobrego i pozdrawiam :)!
-
Serhii Maidannyk ★★★★★
Jestem bardzo zadowolony z mojej wizyty w tym konkretnym zakładzie fryzjerskim… miła obsługa, to chyba tylko w salonach fryzjerskich… już przy wejściu oferują kawę lub herbatę, słodycze, a jeśli jesteś tak silnym grubasem, mogą nawet zaoferować whisky. Przyjdę na jakiś wolny dzień z pracy na szklankę whisky, żeby porozmawiać o fryzurze!)) Jolanta jest dobrą towarzyszką, doradzi jak najlepiej zrobić fryzurę .. robi wszystko bardzo uważnie, radzi i ponownie pyta, żeby wszystko było jasne .. gdzie to naprawić, gdzie można bardziej przyciąć, mniej ... Jestem nawet Ukraińcem, znajdujemy wspólny język, w tej chwili chcę więcej wyrazić swoje wrażenia, ale nie uczyłem się wszystkich słów. ) Radzę odwiedzić Royal Barber !!! różnica jest odczuwalna!
-
Michał Cieślar (Dexter) ★★☆☆☆
Raczej rzadko zostawiam takie opinie, ale po ostatnim cięciu nie mogłem zostać obojętny. Niestety nie polecam tego miejsca. Jedyną gwiazdkę, którą mogę zostawić to za wystrój i fajne kosmetyki. Pani barber wyglądała na niezbyt pewną tego co robi, a ostatecznie okazało się, że moje domniemania są trafione. Włosy po wyjściu wyglądały bardzo fajnie, aczkolwiek przestały się układać dwa dni później... Poprosiłem o wyprostowanie brody z którą sobie nie radziłem i okazało sie, ze pani przesunęła ją tylko w drugą stronę - dalej była krzywa... Na sam koniec cena jaka usłyszałem 60zl a Pani nabiła 70zl.... Niestety nie opłacało mię się już wracać, bo różnice wyjezdzilbym w paliwie. Patrząc na cennik wygląda faktycznie jak Royal Barber, lecz niestety rzeczywistość pokazała mi że tak nie jest....
-
Marcin J ★★★★★
Miła atmosfera oraz rozmowa, strzyżenie przebiegło bardzo dobrze, wyszedłem zadowolony! Moim zdaniem to miejsce ma potencjał na bycie jednym z najlepszych Berberów w Bielsku ! Warto odwiedzić. Pozdrawiam
-
Marcin ★★★★★
Miła atmosfera oraz rozmowa, strzyżenie przebiegło bardzo dobrze, wyszedłem zadowolony! Moim zdaniem to miejsce ma potencjał na bycie jednym z najlepszych Berberów w Bielsku ! Warto odwiedzić. Pozdrawiam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Royal Barber?
Royal Barber znajduje się przy Aleksandrowicka 8, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Royal Barber?
Można skontaktować się z Royal Barber pod numerem +48 515 847 679
Jak można dotrzeć do Royal Barber?
Do Royal Barber można dotrzeć, korzystając z poniższego linku