Opinie

  1. Telefon Net ★★★☆☆

    Zazwyczaj mają wywalone a kasa samoobsługowa nie jest samoobsługowa

  2. Bartek Wąsiewski ★☆☆☆☆

    Zamówiłem hot doga z sosem czosnkowym, i parówką zwykła, kasjerka wlała mi połowę sosu serowego, później się zorientowała że to sos serowy, przeprosiła i dała mi go, dodatkowo parówką była jakaś roślinna

  3. Imię Nazwisko ★☆☆☆☆

    najgorszy sklep..... w jakim bylem .. obsługa tragiczna chyba pracują tam za kare. ZMIANA NA KTOREJ PRACUJE KOBIETA I ZAWSZE TOWARZYSZY JEJ JAKIŚ "KOLEŚ" NIE WIEM PRYWATNA OCHRONA CZY PRZYZWOITKA .. KOBIETA BARDZO NIEMIŁA I OPRYSKLIWA ... STOJĄ OBYDWOJE BEZ MASECZEK I KLIENTOW TRAKTUJA JAK ZLO KONIECZNE WOLE CHODZIC GLODNY NIZ ROBIC TAM ZAKUPY.

  1. Polaa Polaa ★☆☆☆☆

    Czy szefowa płaci personelowi za stanie pod sklepem i paleniem papierosów z koleżankami i kolegami bo kiedyś był na półkach ocet za czasów komuny a towar na święta żeby dostać to trzeba było stać w nocy w kolejkach były pieniądze ale nie było towaru a teraz jest towar ale w tym sklepie nie można go kupić bo personel jest przepracowany lepiej wyrzucić na śmietnik niż sprzedać nie polecam tego sklepu również personel jest bardzo nie miły w stosunku do klientów jak i do osób starszych czyste dno bo klient w tych czasach płaci i żąda dobrej obsługi a nie pogardy

  2. Julia Ga ★☆☆☆☆

    Od momentu zmiany najemcy to co sie tu dzieje to czysty burdel ! Kiedys byłam tutaj stałym klientem, poniewaz obsługa była miła. Teraz gdy jest nowy personel i nowy wlasciciel (ktory nie ma kontroli nad swoim personelem) nie robie tutaj zakupów. Panie stoją ciagle przed sklepem ze znajomymi i palą papierosy. Gdy czlowiek wchodzi do sklepu są niezadowolone, że muszą łaskawie zgasic papierosa i iść obsłużyć klienta. Na dzień dobry nie odpowiadają nic albo "co?!". Zwykle prostaczki bez kultury które pracują tam chyba za kare. Nikomu nie polecam tego sklepu. Chyba czas zmienić personel !

  3. Martyna ★☆☆☆☆

    Odkąd jest nowy personel, obsługa jest bardzo nie miła. Na „dzień dobry” dostaje odpowiedź „co?” Albo w ogóle nie dostaje odpowiedzi. Panie zamykają szybciej sklep niż jest napisane. Ostatnio chciałam coś kupić 10 minut przed zamknięciem to usłyszałam ze jest już „pomyte” i nie wejdę do sklepu. Porażka!

  1. Dawid Piksa ★★★★★

    Żabka taka jak każda inna.Ceny przystępne a tak jak oferują czyli 2 sztuki jest taniej a i tak wychodzi za jedną rzecz jak za normalną cenę. Najważniejsze jest to aby było gdzie zaparkować przy sklepie bo wtedy choć troszkę to przyciąga klientów. Pozdrawiam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Ligonia 8, 44-238 Czerwionka-Leszczyny, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements