Pierwsza wizyta strzyżenie męskie naprawdę jestem zadowolony. Nie wierzyłem, że będzie dobrze a było bardzo dobrze. Polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysztof Mojżesz ★★★★★
-
Janusz ★★★★★
Mega profesjonalizm, bardzo mili ludzie. Beata i Arek to mistrzowie, pasjonaci w swoim fachu. Przychodzimy tu z żoną od 13 lat i będziemy dalej. Serdecznie pozdrawiam
-
Jarosław Smok ★★★★★
Odwiedzam ten salon od wielu lat. Polecam każdemu!
-
Karolina Dziedzic ★★★★★
Nie wiem, jak Pani Fryzjerka ma na imię, ale wiem na pewno , że jest profesjonalistką. Krótka fryzurka jest wymagająca i widać każdy błąd złego cięcia włosów, a z tego salonu wychodzę kolejny raz zadowolona- włosy obcięte perfekcyjnie ! I jeszcze jedną zaletę ma Pani Fryzjerka - nie mówi bez przerwy, co mi pozwala z przyjemnością obserwować jej pracę i jej skupienie na pracy. Polecam dobrego fachowca. :))
-
Michał G. ★★★★★
Mega fajne miejsce, wirtuozi strzyżenia, wszystko w miłej atmosferze. Gorąco polecam.
-
Adam Kolodziej ★★★★★
Pełen profesjonalizm, talent w rękach, do tego uprzejmość i serdeczność. Bardzo polecam.
-
Damian Jaromin ★★★★★
Mieszkam od niedawna na os. Karpackim, przechodząc koło salonu "Melanż" zaintrygowała mnie nazwa. Dziś miałem okazję odwiedzić salon Pana Arka. Nigdy nie widziałem fryzjera, który czerpie taką frajdę ze swojej pracy, dokładnie wie, co robi :) Z pewnością wrócę.
-
Assan Shira ★★★★★
Pani Beatka to wirtuoz nożyczek. Zawsze wywołuje usmiech na mojej twarzy po wykonanej usłudze. Ceny umiarkowane (lub niskie), czysto, schludnie i co ważne terminowo. Gorąco polecam i serdecznie pozdrawiam. Do zobaczenia.
-
Gabriela G ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Sama usługa wykonana na świetnym poziomie, pełen profesjonalizm. Salon ładny, czyściutki a sama wizyta była z dbałością o bezpieczeństwo. Będę wracać :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Melanż?
Melanż znajduje się przy Kowalska 77a, 43-316 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Melanż?
Do Melanż można dotrzeć, korzystając z poniższego linku