,,Wyprzedaż dla wybranych!!!" Kaufland wprowadza gazetkę w której produkty są dostępne tylko w wybranych dużych miastach w kraju takich jak Warszawa,Kraków,Katowice,Łódź. Chciałem kupić konsolę Switch 2 która pojawiła się w promocji 1899zł do 23.12. Nagle 23.12.zrobili wyprzedaż na 1499zł.Najniższa cena w całym kraju- niby super.Problem w mniejszych miastach jak Jastrzębie-Zdrój produkt wogóle niedostępny.Tylko wybrane duże miasta podobno.Info na portalu Pepper z zdjęciami gdzie jeden klient bez limitu kupuje kilka sztuk - tkzw.skalperzy wykupili żeby wystawić na znanych portalach i zarobić.Czy takie praktyki sieci Kaufland są uczciwe i sprawiedliwe? Nie sądzę.Proszę sobie poczytać opinie na Pepper.pl na temat tej wyprzedaży są ich tysiące.Klienci chcieli kupić na własny użytek niestety Kaufland zrobił wyprzedaż tylko dla wybranych.Specjalnie pojechałem sprawdzić niestety rozczarowałem się.DUŻY MINUS.
Zdjęcia
Opinie
-
Andrzej Komorek ★☆☆☆☆
-
Iza Gawlik ★★★★★
Robię tu zakupy codziennie od powstania sklepu w Jastrzębiu. Obsługa przemiła, zawsze pomocna i uśmiechnięta. Oczywiście jak każdemu mogą się zdarzyć gorsze dni ale mimo to nie mam zastrzeżeń. Sklep ma szeroki asortyment. Praktycznie wszystko można kupić w jednym miejscu. Nie zmieniają umiejscowienia towarów zbyt często więc wiem gdzie czego szukać.
-
Katarzyna Ksiądz ★☆☆☆☆
Byłam dzisiaj na zakupach, i wszystko było ok, jednak kobieta siedząca na kasie zniszczyła całe dobre wrażenie. Przede mną zakupy robili obcokrajowcy, mieli źle zważoną kapustę, kasjerka się zaczęła unosić, wręcz krzyczeć po klientce że obok jest waga i ma iść jeszcze raz zważyć, pani nie rozumiała, już zrezygnowała z kapusty, chciała zapłacić i wyjść, ale kasjerka nic, nie wzięła pieniędzy czekała na kapustę i przewracała oczami. Jakby tego było mało na głos komentowała do koleżanki z kasy obok żeby się nauczyli polskiego…. Żenada. Jedna gwiazdka to za dużo.
-
J. G ★★★☆☆
Jak powstał był najlepiej zaopatrzonym marketem w Jastrzębiu.. dziś zjeżdża po równi pochyłej.. warzywniak jest tragiczny, albo przemrożone owoce, albo brzydkie warzywa.. zatowarowanie też pozostawia wiele do życzenia- Kaufland w Niemczech oferuje dużo więcej.. kasy samoobsługowe to tragedia, skoro Kaufland zaczął oferować Parkside to może i kasy powinien od nich zakupić.. wszędzie w Niemczech Pani z pulpitu może zaakceptować produkt "obostrzony" z pulpitu tylko u Nas trzeba podejść i zeskanować kartę...ehh
-
Konrad Bednarek ★★☆☆☆
Robię tu zakupy praktycznie codziennie od 7 lat. Kiedyś wszystko było super, ogromny asortyment, świeże owoce, warzywa. Dużo wolnej przestrzeni do swobodnego przemieszczania się po sklepie. Od jakiegoś czasu robienie zakupów to udręka - zgniłe owoce i warzywa. Wszędzie nawalone palet w alejkach, asortyment porozrzucany. Mniej chodliwy towar, nie jest sprawdzany - 3 krotnie naciąłem się na przeterminowany produkt z kategorii "Azja". Nowy system i wagi na kasach samoobsługowych to jakaś porażka. Za każdym razem waga ma jakiś problem i po skasowaniu produktu z odgórnie narzuconą wagą (np. butelka pepsi, szynka, ser) kasa wyrzuca błąd i bez zatwierdzenia kasjera nie przejdzie. Jest to dosyć uciążliwe, bo jednak zamysł kasy "samoobsługowej" jest zupełnie inny. Na wcześniejszym systemie ten problem nie występował.
-
Tomasz Bednarski ★★★★★
Gorąco pozdrawiam panią Ewelinkę z kasy :) jest przemiłą i uśmiechniętą osobą. Aż się chce czekać w kolejce :)
-
Łukasz Kazek ★★★★★
Obsługa bardzo miła, towar zawsze świeży i wszystko czego potrszebuje jest zawsze dostępne. Ogólnie najlepszy sklep w mieście
-
:: you and me :: ★★★★★
Duży asortyment towarów, duża przestrzeń w sklepie, duży parking, promocje i przecenione towary, kasy tradycyjne oraz samoobsługowe, dodatkowe sklepiki (piekarnia, dorabianie kluczy, kiosk i inne) ... jak dla mnie 4 z plusem ;-)
-
Kasia Kom ★★★★★
Jak dla mnie jeden z lepszych sklepów w mieście. Duży plus za świeżość, zgodność cen oraz miłą obsługę. Dodatkowo w punkcie informacyjnym można nadać lub odebrać paczki różnych firm kurierskich.
-
Lafavele ★★★★☆
Sklep jak najbardziej na plus, niestety chaos na parkingu czasami sprawia że zastanawiam się nad tym czy ktokolwiek kontroluje to gdzie parkują klienci - jeden z pasów ruchu na górnym parkingu permanentnie zastawiony autami, a do tego kolejne stojące przy przeszklonej ścianie za którą znajdują się schody ruchome strasznie utrudniają jazdę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kaufland?
Kaufland znajduje się przy Harcerska 1D, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kaufland?
Można skontaktować się z Kaufland pod numerem +48 800 300 062
Jak można dotrzeć do Kaufland?
Do Kaufland można dotrzeć, korzystając z poniższego linku