Opinie

  1. Darek Kal ★★★★☆

    Duży Kaufland z podziemnym parkingiem. Z parkingu ruchome chodniki przystosowane do jazdy z wózkami sklepowymi. Dużo kas samoobsugowych

  2. Jarosław Balcer ★★★★★

    Spory i dobrze zaopatrzony sklep z produktami dobrej jakości. Obsługa w porządku. Nie mam problemów z parkingiem.

  3. Andrzej Tomaszek ★☆☆☆☆

    Do samego sklepu nie mam zastrzeżeń, ale kwestia parkowania niepotrzebnie naraża klientów na stres. Mandat otrzymałem w trakcie stania w kolejce po bilet i musiałem składać reklamację. Co prawda została ona uznana, jednak przez dwa tygodnie oczekiwania na jej rozpatrzenie żyłem w niepewności.

  1. Pingwin ★★★★★

    Duży i dobrze zaopatrzony sklep – zawsze znajdę tu wszystko, czego potrzebuję, a często trafiają się też ciekawe produkty. Obsługa miła i pomocna, nigdy nie spotkałem się z żadną niemiłą sytuacją. Dodatkowym plusem jest podziemny parking, który bardzo ułatwia zakupy, zwłaszcza w gorszą pogodę. Zdecydowanie polecam!

  2. Krystian Kubiczek ★★★★★

    Wszystko okej tylko dzisiejsze ceny zwalają z nóg nawet w Kuflandzie Dużo cen jest wyższe jak w innych sklepach np... olej ,warzywa mięso, wędliny i wiele innych artykułów spożywczych.

  3. XLinkieeicz X ★★★☆☆

    Produkty świeże, pracownicy pomocni z wyjątkiem jednego, podszedłem spytać się o jeden z towarów a ten pracownik zaczął do mnie mówić z wyrzutem że wogóle miałem czelność zapytać go o cokolwiek

  1. karina o ★★★★★

    Bardzo duży wybór towarów, często w atrakcyjnej cenie

  2. Stefan Kupka ★★☆☆☆

    Sklep dobrze zaopatrzony, świeże warzywa i owoce. Czysto i poukładane. Po zapelnieniu koszyka z zakupami czeka nas duze rozczarowanie przy kasach. Totalny czeski film , kolejki zazwyczaj przez caly sklep, ludzie sie ryja bo calosc jest nie przejrzysta, nikt nie wie ktora kolejka jest do ktorej kasy

  3. mengele 99 ★★★☆☆

    Duży wybór towarów w sklepie Kaufland . Odejmuje dwie gwiazdki za te kolejki w tygodniu .. tyle wolnych kas i nieczynnych a ludzi kierują do kas samoobsługowych . Idzie dostac świra w tych kolejkach .jeśli się idzie tylko po parę rzeczy .. .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kaufland?

Kaufland znajduje się przy Podwale 22, 47-400 Racibórz, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kaufland?

Można skontaktować się z Kaufland pod numerem +48 800 300 062

Jak można dotrzeć do Kaufland?

Do Kaufland można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements