W dniu dzisiejszym ochroniarz podszedł do mojego syna i kazał mu pokazac kieszenie.albo wzywa policje. Syn 9 lat był tak wystraszony i nie wiedzial jak się zachować nie zadzwonił do mnie pomimo faktu posiadania telefonu w ręku chociaż byłem pare alejek dalej. O wszystkim finalnie poinformował mnie po chwili telefonicznie i zaraz byłem na miejscu. Po rozmowie z synem okazało się, że ochroniarz wsadził mu reke do kieszeni bluzy zeby sprawdzić czy tam nic nie ma!!!Oczywiście sprawy nie zostawiłem i wydarlem sie na ochroniarza jak już dowiedzialem sie który to był - nie będzie mnie Pan pouczał, że mam pilnować dziecko przecież nic nie zrobił. DROGI PANIE NIE PAN PRAWA NIKOGO DOTYKAĆ W JAKI KOLWIEK SPOSÓB A TYM BARDZIEJ DZIECKA. PONIOSŁO CIĘ CZŁOWIEKU. Zobaczymy jak syn na wszystko zaregauje po nocy i jaki będzie finał... czekam na reakcję ze strony Auchan...
Zdjęcia
Opinie
-
Ron Jeremy ★☆☆☆☆
-
Adrian Talik (Adriantal) ★☆☆☆☆
Dziś będąc na zakupach w Auchan Żory, stojąc w kolejce po wędliny byłem świadkiem jak prawdopodobnie przełożony (bardzo szczupła kobieta, blondynka), krzyczała na pracownicę, która obsługiwała klientów. Czułem się tą sytuacją bardzo oburzony, jak można w obecności klientów tak obrażać pracownicę. W tym miejscu ewidentnie jest mobbing.
-
Edyta Cymer ★★★★★
Duży asortyment.Wszystko można kupić w jednym miejscu.Super są te tematyczne wystawy na początku sklepu.Nie sposób przejść obok i czegoś nie kupić. Muzyka w tle trochę denerwujaca,ale nie jestem tu codziennie więc nie odejmę gwiazdki.Podsumowujac polecam i napewno wrócę.
-
Michał K. ★☆☆☆☆
Za promocje których od dawna już nie ma. Cztery podejścia do czytnika na różnych działach, wszedzie to samo. Marketingowa zagrywka czy niedopilnowanie pracowników?
-
Ewa Motyka ★★★★★
Jeden z moich ulubionych sklepów. Wszystko na miejscu, ogromny wybór. Od artykułów spożywczych po chemię. Duży parking, dobra lokalizacja. Super obsługa. Na miejscu można także coś zjeść. Gdy jesteśmy w PL zawsze tu robimy zakupy, ceny w porządku w porównaniu do innych supermarketów. Polecam serdecznie
-
Irena Potaczek ★★★★☆
Duży asortyment tylko zmiany w lokalizacji zmuszają do poszukiwań a to zabiera czas. Dobrze że są kasy samoobsługowe.
-
Bartosz Grzesiak ★★★★★
Bardzo duży sklep z ogromnym wyborem produktów. Oprócz samego Auchana w środku znajdziemy kilka mniejszych sklepów. Miejsca z parkowaniem nigdy nie ma ze względu na dużo miejsc. Całkiem niezłe ceny.
-
Damian Chmura ★★★★★
Pamiętam jak to był jedyny sklep w okolicy nie było ani galerii ani maka ani nic innego wtedy ten sklep robił mega wrażenie, no i dalej robi bo można kupić bardzo wiele w jednym miejscu.
-
Piotr Wlodarczyk ★★★★★
Fajny sklep, bardzo miła i pomocna obsługa!
-
Zbigniew ★☆☆☆☆
Niestety,zmiana opinii po zakupie półproduktu produkcji własnej Auchan). Mięso wieprzowe do pieczenia w siatce okazało się być z knura. Smród, produkt do wyrzucenia. Świeże mięso można reklamować w dniu zakupu, ale zapakowane w folię, garmażeryjne, nie ,ze względu na użycie go następnego dnia. Sklep powinien sprawdzać dostawców wieprzowiny i robić próby gotowania małego fragmentu z każdej tuszy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auchan?
Auchan znajduje się przy Francuska 11, 44-240 Żory, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auchan?
Można skontaktować się z Auchan pod numerem +48 224 440 222
Jak można dotrzeć do Auchan?
Do Auchan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku