Opinie

  1. Beata K. ★☆☆☆☆

    Zamówiłam telefonicznie pizzę Chicken Salad na wynos z odbiorem osobistym 08.10.2025r. Bardzo miła pani przyjęła zamówienie. Jak weszłam do pizzerii poczułam wspaniały zapach. Pizzę podano mi zapakowaną. Upewniłam się (słownie), że odbieram właściwą i zabrałam pudełko nie otwierając go. Już się cieszyłam na "wspanialą ucztę". Byłam głodna, więc szybko dojechałam do domu, by zjeść jeszcze ciepłą. Jakież było rozczarowanie po otwarciu pudełka! Zobaczyłam placek pokryty wielką ilością sałaty, czerwonej cebuli, plastrami pomidora i zalaną sosem czosnkowym. Nikt mnie nie pytał, czy sos nałożyć na pizzę. Nigdy dotąd nie spotkałam się z tym, by dowieziono mi pizzę zalaną sosem. Każda szanująca się pizzeria dołącza sos osobno- w pojemniczku, ponieważ nie każdy klient lubi pizzę z sosem. Często też dzieci nie chcą jeść sosu czosnkowego, wolą sos pomidorowy. Nic to: głodna byłam, więc zaczęłam jeść, ale tu kolejne rozczarowanie. Placek- spód pizzy cienki, dość twardy, gumowaty, kawałków grillowanego kurczaka tyle, co kot napłakał, za to sałaty i cebuli ogrom. Zjedliśmy z partnerem połowę pizzy i wtedy zrobiłam zdjęcie. Reszta pizzy została. Pierwszy i ostatni raz zamówiłam pizzę w tej pizzerii. Nie pamiętam, czy kiedykolwiek jadłam tak niesmaczną pizzę,a właściwie gumowaty placek z wielką ilością tanich warzyw z odrobinką kurczaka i sera. Pizzerio Vesto- ucz się od innych, jak zrobić dobrą pizzę.

  2. Sovx ★★★★★

    Bardzo dobra pizza najlepsza w okolicy tylko na wynos

  3. Wiktoria Hołowacz ★★★★★

    Miejsce jest bardzo cudowne , jedzenie przepyszne nie z tej ziemi , obsługa jest świetna , komunikatywna , umieją doradzić co wybrać . Wybór menu jest trudny ponieważ wszystko jest pyszne . Właścicielka lokalu jest osobą o dobrym sercu , bardzo miło się z nią prowadzi konwersacje ,widać że lokal jest dla niej ważny i nie jest tu za karę . Bardzo polecam ten lokal ponieważ się opłaca , nawet jeśli macie daleko to warto naprawdę warto z ręką na sercu ❤️❤️

  1. Mateusz Konecki ★★★★★

    Najlepsza pizza jaką jadłem. Pracowałem w wielu pizzeriach w całej Polsce i to jest jedna z najlepszych pizz jakie jadłem. Nie zamienię na inna pizzę. Obsługa wspaniała miła i życzliwa. Jeśli chodzi o ceny to oczywiście za jakość trzeba zapłacić. Z czystym sumieniem polecam pizzerie Vesta.

  2. Adrian Bażan ★★★★★

    Bardzo smaczna pizza i obsługa bardzo miła polecam.

  3. natka lll ★★☆☆☆

    Zamawiam pizzę od 3 lat ale niestety muszę przyznać że ostatnio bardzo się popsuła. Ciasto twarde, przesuszone. Mam nadzieję że to tylko przejściowa sytuacja bo jeszcze nie tak dawno polecałam tą pizzerię znajomym.

  1. Dariusz Ptak ★★★★★

    Wspaniałe pizze i sałatki w przystępnych cenach z dowozem i z odbiorem na miejscu. Bardzo miła obsługa. Gorąco polecam.

  2. Ali Ka ★☆☆☆☆

    Ciasto pizzy zbliżone jakością do gotowego drożdżowego z biedronki. Za te cene spodziewaliśmy się czegoś lepszego, a jedyne uczucie związane z zamówioną pizzą to zażenowanie. W tej cenie jadałam pizze smaczniejsza w wiekszych miastach. Abstrahując od smaku i jakości... Na rachunku policzone dwa sosy, mieliśmy tylko jeden ale niestety spostrzegliśmy to po czasie. Podsumowując jestem rozczarowana i nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria VESTA?

Pizzeria VESTA znajduje się przy Romualda Traugutta 15, 44-370 Pszów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria VESTA?

Można skontaktować się z Pizzeria VESTA pod numerem +48 730 219 000

Jak można dotrzeć do Pizzeria VESTA?

Do Pizzeria VESTA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements