Byliśmy na Sylwestra. Pięknie przystrojona sala taneczna. Pyszne jedzenie.Miła obsługa. Generalnie jestem zadowolony. Jedyny problem to zespół muzyczny. Można było fajnie potańczyć tylko gdy puszczali muzykę z płyt.....
Zdjęcia
Opinie
-
Tomasz Bolesław ★★★★★
-
Joanna Mitko ★★★☆☆
W hotelu Amadeus byłam jako gość dyskoteki ogólnie obsługa super,miła ,pomocna natomiast Dj.to totalna porażka.. wprowadzał totalny chaos przerywał muzykę żeby powiedzieć coś czego i tak nie można było zrozumieć. Stało tam trzech panów ale nikt nie potrafił zrobić choćby jednego dobrego mixa. W trakcie jednego utworu w tle grał drugi i grały dwa naraz całkowicie z innej beczki nie można było do tego w ogóle tańczyc.Tak więc zamiast dobrze się bawić wyszłam w połowie imprezy rozdrażniona .
-
Ewcia ★★☆☆☆
Niestety hotel i restauracja się bardzo pogorszyły. Zepsuty korek w umywalce nie powinien się zdarzyć w hotelu z 4*. Śniadanie podane z mojej imprezy (poza jajecznica i kielbaskami), którą organizowałam dzień wczesniej- jak tlumaczyla obsluga żeby sie nie zmarnowało. Brak przewijaka w całym obiekcie i hol śmierdzący papierosami to niedociągnięcia, które nie powiny mieć miejsca w hotelu z takimi aspiracjami. Byłam tam ze względu za dobre wspomnienia z wcześniejszych imprez, ale więcej nie będę z powodu złych doświadczeń z ostatniej. Żeby nie było tylko źle: jedzenie nadal smaczne.
-
Piotr Adamek ★★☆☆☆
Rezerwując kręgle upewnijcie się i domagajcie na piśmie ilości zarezerwowanych torów. Zaliczka założona na 4 tory z tygodniowym wyprzedzeniem, żeby w dzień rezerwacji dowiedzieć się, że jednak zarezerwowano 3 tory. Brak jakiejkolwiek chęci rozwiązania problemu, co przy grupie 20 chłopaków było mocno kłopotliwe. Gra w kręgle przednia - umiejętność radzenia sobie kadry hotelu (recepcja, menadżer) w sytuacjach kryzysowych - na poziomie przedszkolnym.
-
Oskar ★☆☆☆☆
Jakiś czas temu dokonałem rezerwacji dwóch pokoi typu superior na 2 noce poprzez booking.com. Zależało nam żeby dobrze się wyspać po imprezie i odrobinę się zrelaksować :) Niestety, ale jakość pozostawiła dużo do życzenia. Nie dość że w jednym z pokoi nie działała klimatyzacja to jeszcze ten hałas... Nie dość że z holu to jeszcze z góry wszystko słyszeliśmy. Ani ja z żoną, ani drugi pokój się nie wyspaliśmy. Miały to być 2 noce a wykurzyliśmy stamtąd jak tylko wstaliśmy (bądź raczej zostaliśmy obudzeni). Szczerze mówiąc to najgorszy hotel z jakiego korzystałem stąd jedna gwiazdka. Piszę komentarz po tak długim czasie, gdyż akurat przeglądając hotele w pobliżu Wodzisławia ponownie natrafiłem na Amadeus i ten niesmak powrócił.
-
Aleksandra Widlak ★☆☆☆☆
Wielkie rozczarowanie. Hotel lata świetności ma dawno za sobą. Lata 90 w najgorszym wydaniu. W pokoju woda letnia, zimno (w maju) i duszno. Okna nieotwierane w apartamencie. Obsługa na rcepcji zwłaszcza jedna Pani baaardzo nie profesjonalna. Człowiek nie czuje się tam gościem. Nie polecam nawet na jedną noc. Jedyny mały plus to śniadanie było ok.
-
Marcin Grzonka ★☆☆☆☆
krótko -- rozczarowanie. - Pani na recepcji bardzo niemiła (nie będę wchodził w szczegóły... bo ręce opadają..) - zimna woda w apartamencie - pokoje stosunkowo Drogie - jednak czas się tutaj zatrzymał w latach 90tych mimo "śniadania na Plus" , SZCZERZE odradzam , bo dawno mnie Ktoś tak nie zdenerwował. Jeżeli ktoś potrzebuje więcej szczegółów TEJ ŻENADY (w tym również właściciele Hotelu), chętnie służę informacjami.
-
Szymon Sulski ★★★★☆
Kilka razy... W różnym czasie... Różne okazje kiedyś byłbym rozczarowany teraz wiem jak tam jest. Nie ważne kiedy nie ważne z kim i nie ważne z jakiej okazji jedzenie zawsze zachowa ten sam smak. Kuchnia zawsze dba o to by było byle jakie na poziomie takim sobie. Nigdy się rozczarujesz bo jak zwykle będzie po prostu kiepsko. Po hotelu widać już to iż funkcjonują kupę lat, przydało by się troszkę go zmodernizować. Wiadomo trochę to kosztuje a czasy są jakie są. Ps miło by było nad wejściem głównym usunąć pajęczyny czy wymienić żarówki w oczkach. Pozdrawiam
-
Krystyna Wróblewicz ★☆☆☆☆
Wczoraj byliśmy na imprezie. Nie polecam ze względu na bezpieczeństwo dzieci. Wypadły szklane drzwi z prowadnicy kuzynka je złapała ale strzeliły w drobny mak. Moja córka 4 letnia stała obok pełno szkła na głowie, w uszach, ręce pokaleczone . Nikt z recepcji nam nie pomógł. Ludzie przynieśli oktanispet i plastry. Prosiłam o odkurzacz kelnerka przyniosla żeby córce wyciągnąć te szkło co miała na głowie. Przeżyła koszmar nikt nie przeprosił, nikt nie zapytał jak dziecko sie czuje czy dzwonic na pogotowie. Kompletnie nic Pani z recepcji siedzi tam za kare ofukana. Wszyscy pracownicy z amadeusa się stracili. Tragedia!!
-
Paola 999 ★☆☆☆☆
Hotel jeden z najgorszych w jakim spaliśmy.Parking płatny, pokoje zimne jedna kołdra, która nie nadaje się na dwie osoby, powinny być dwie, za mało ręczników, śniadania zimne. Nieprzyjemny zapach w łazience.Cena nie adekwatna do standardu hotelu. Z góry odradzam tu nocleg. Zapłaciliśmy 415 zł gdzie cennik był inny w pokojach niz na recepcji.Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Amadeus?
Hotel Amadeus znajduje się przy Jastrzębska 9, 44-300 Wodzisław Śląski, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Amadeus?
Można skontaktować się z Hotel Amadeus pod numerem +48 324 547 211
Jak można dotrzeć do Hotel Amadeus?
Do Hotel Amadeus można dotrzeć, korzystając z poniższego linku