Sinsay to sklep, do którego regularnie zaglądam i praktycznie zawsze wychodzę zadowolony z zakupów. Bardzo duży wybór ubrań, dodatków i akcesoriów w przystępnych cenach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Sklep jest dobrze zorganizowany, rzeczy są czytelnie poukładane, a zakupy przebiegają sprawnie i bez chaosu. Duży plus za częste nowości oraz kolekcje na co dzień, które są modne, a jednocześnie funkcjonalne. Obsługa miła i pomocna, a całość sprawia bardzo dobre wrażenie. Sieć trzyma równy poziom i zdecydowanie warto tu zaglądać.
Zdjęcia
Opinie
-
Adam Piekarski ★★★★★
-
Bohun Bohun ★☆☆☆☆
W sklepie chaos, rzeczy porzucane jak szmaty, nie da się nic znaleźć, wszystko ma wygląd jakby starych, używanych ubrań, część leży na podłodze, miejsca mało, ale towaru za dużo, stąd ten ścisk i nieład. Rozumiem, że w galerii może być ruch i trudno nadarzyć za składaniem ubrań, ale od wejścia zniechęca to do zakupów. Dla porównania w Sinsay w Plazie jest schludnie, wszystko wisi na wieszakach, marnej jakości ubrania, jakie sprzedaje Sinsay prezentują się dzięki temu jako nieco lepsze niż są w rzeczywistości.
-
Artur Kuzniar ★★★☆☆
Sklep ani duży ani mały, ale asortyment jakby stary i wybór niewielki zarówno na dziale męskim i dziecięcym. Kolejka do kasy jak zawsze bardzo długa, a obsługa średnio miła i nie otworzy dodatkowej kasy żeby rozładować kolejkę. Sklepy Sinsay w Galerii Rzeszow czy Plazie zdecydowanie lepsze.
-
Syla T ★☆☆☆☆
Bardzo nie miły Pan w okularach który pracuje w sklepie w galerii millenium hall w Rzeszowie Chyba jest kierownikiem, ponieważ na cały sklep dosłownie darł się co inne dziewczyny mają robić. Bardzo nie miły i opryskliwy. Gdy dzwoniłam do sklepu z prośbą o odłożenie dwóch rzeczy Pan mnie dosłownie "zbluzgal" mówił, że nie będzie odkładał mi rzeczy ponieważ musi pójść na magazyn. I nie ma na to czasu. Gdy przyjechałam do sklepu również miał problem z poszukaniem mi rozmiarów na magazynie. Oświadczył, że nie ma obowiązku odkładania rzeczy. Pierwszy raz spotkalam się z takim chamskim traktowaniem klienta. Żaden inny sklep z dużo droższymi produktami nie odmowil mi nigdy odłożenia rzeczy. Od godziny 20.40 darł się na cały sklep że zamykają i żeby kończyć zakupy. Zawsze Gdy jestem w tym sklepie ten Pan zachowuje się strasznie i odstrasza klientów. To był ostatni raz kiedy zrobiłam tam zakupy.
-
Kinga Piękoś ★★☆☆☆
Na stronie była informacja o dostępności produktu , bedac na miejscu zapytałam, Pani nie zorientowana mowi że nie ma takiej rzeczy i ogólnie nie mają tej kolekcji , mimo iż lubię ten sklep i robię zakupy , uważam że informacje na stronie powinny pokrywać się z rzeczywistością
-
P. S. ★★★★★
Bardzo miła obsługa nie to co w Plazie. Tam dziewczyny stoją jak za karę i nie potrafią odpowiedzieć na pytania. Stoją jak mumie.
-
Kamil Ryś ★☆☆☆☆
Dno, obsługa podczas zapytania mówi ze nie wie czy dany towar ma na sklepie i to ze złością.
-
Angelika Skowronek ★★★★☆
Miła obsługa, niestety niektóre ceny na wyprzedaży gdy ściągnie się cenę okazują się większe niż wcześniej..
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres sinsay?
sinsay znajduje się przy Aleja Majora Wacława Kopisto 1, 35-315 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do sinsay?
Można skontaktować się z sinsay pod numerem +48 785 003 474
Jak można dotrzeć do sinsay?
Do sinsay można dotrzeć, korzystając z poniższego linku