Opinie

  1. Wisiorek ★★★★★

    Zaznaczam, że pisze swoją opinię jako gość. Na obecnym przyjęciu komunijnym było bardzo dużo jedzenia co potwierdza pozostała jego ilość do spożycia. Samo jedzenie bardzo dobre, jedyne ciasta nie trafiły w mój gust. Sala bardzo ładna, obsługa młoda i miła a i uwijali się sprawnie. Na minus brak placu zabaw i większego parkingu. Ocena końcowa jak najbardziej na plus, każdy się rozwija i uczy na błędach i szczerej opinii konsumenta. Jak na ten moment na małe imprezy okolicznościowe jak najbardziej polecam!

  2. Kasia Matuszczyk ★★★★★

    Pizza cezar jak zawsze przepyszna . Makaron tagiatelle nero był strzałem w dziesiątkę .Przepyszny .Obsługa na najwyższym poziomie :) Napewno wrócimy :)

  3. Lukasz Karwot ★★★☆☆

    Pizza dojechała chłodna. W smaku całkiem ok, lecz płacąc za pizzę w dowozie 70zl oczekuję produktów co najmniej średniej półki, a nie salami którego nie dało się czuć, a co dopiero przełknąć... Radzę doinwestować w dodatki lepszej jakości życząc sobie za pizzę niemałej sumy.

  1. worteks1 ★★☆☆☆

    Pizza to jakiś żart. Ciasto jak opłatek podnosząc wszystko spada bez sztućców się nie obejdzie, chłodna, ser zastygnięty, produkty rzucone byle jak bez ładu i składu, pizza cezar to kanapka czyli pizza margarita i zimna sałatka cezar wdup... na górę, wiejska zamiast kiełbasy kabanosy. Lepiej jakby kupowali gotową w markecie nawet mrożoną i piekli to byłaby dużo lepsza. Ketchup i sos słabiutki. Szkoda bo lokal fajny. Pizzy nie polecam. Reszty nie jadłem i tak już zostanie.

  2. Dariusz W. ★★★★★

    Restauracja która oferuje wynajem sal na przyjęcia okolicznościowe . Jedzenie znakomite , pięknie udekorowane . Panie obsługujące imprezę uprzejme i pomocne. Dodatkowo restauracja oferuje jacuzzi saunę. Duży parking . Polecam.

  3. Mariusz Pietrzak ★★★★☆

    Obiekt położony jest na uboczu, miejsca parkingowe, dobra kuchnia, miła i sympatyczna obsługa, ciekawy wystrój, sauna, jakusi, pokoje .

  1. Marek Bugla ★★★★★

    2 razy organizowaliśmy tam imprezę okolicznościową. Za pierwszym razem był drobny problem z obsługą gdyż zwyczajnie było jej mało. Postanowiliśmy dać drugą szansę i zaznaczyliśmy że zwrócimy na to uwagę. Druga impreza wyszła bardzo dobrze, obsługa tym razem była wzorowa. Jedzenie pyszne i bardzo urozmaicone. Wszystkim gościom smakowało. Sala duża, czysta, dostępny taras i malutki plac zabaw dla dzieci. Mogę polecić wszystkim którzy szukają lokalu na imprezę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wyżyna Smaku & Buona Pizza?

Wyżyna Smaku & Buona Pizza znajduje się przy Stanisława Konarskiego 48a, Popielów, 44-274 Rybnik, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wyżyna Smaku & Buona Pizza?

Można skontaktować się z Wyżyna Smaku & Buona Pizza pod numerem +48 663 332 660

Jak można dotrzeć do Wyżyna Smaku & Buona Pizza?

Do Wyżyna Smaku & Buona Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements