Zaznaczam, że pisze swoją opinię jako gość. Na obecnym przyjęciu komunijnym było bardzo dużo jedzenia co potwierdza pozostała jego ilość do spożycia. Samo jedzenie bardzo dobre, jedyne ciasta nie trafiły w mój gust. Sala bardzo ładna, obsługa młoda i miła a i uwijali się sprawnie. Na minus brak placu zabaw i większego parkingu. Ocena końcowa jak najbardziej na plus, każdy się rozwija i uczy na błędach i szczerej opinii konsumenta. Jak na ten moment na małe imprezy okolicznościowe jak najbardziej polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Wisiorek ★★★★★
-
Kasia Matuszczyk ★★★★★
Pizza cezar jak zawsze przepyszna . Makaron tagiatelle nero był strzałem w dziesiątkę .Przepyszny .Obsługa na najwyższym poziomie :) Napewno wrócimy :)
-
Lukasz Karwot ★★★☆☆
Pizza dojechała chłodna. W smaku całkiem ok, lecz płacąc za pizzę w dowozie 70zl oczekuję produktów co najmniej średniej półki, a nie salami którego nie dało się czuć, a co dopiero przełknąć... Radzę doinwestować w dodatki lepszej jakości życząc sobie za pizzę niemałej sumy.
-
worteks1 ★★☆☆☆
Pizza to jakiś żart. Ciasto jak opłatek podnosząc wszystko spada bez sztućców się nie obejdzie, chłodna, ser zastygnięty, produkty rzucone byle jak bez ładu i składu, pizza cezar to kanapka czyli pizza margarita i zimna sałatka cezar wdup... na górę, wiejska zamiast kiełbasy kabanosy. Lepiej jakby kupowali gotową w markecie nawet mrożoną i piekli to byłaby dużo lepsza. Ketchup i sos słabiutki. Szkoda bo lokal fajny. Pizzy nie polecam. Reszty nie jadłem i tak już zostanie.
-
Dariusz W. ★★★★★
Restauracja która oferuje wynajem sal na przyjęcia okolicznościowe . Jedzenie znakomite , pięknie udekorowane . Panie obsługujące imprezę uprzejme i pomocne. Dodatkowo restauracja oferuje jacuzzi saunę. Duży parking . Polecam.
-
Mariusz Pietrzak ★★★★☆
Obiekt położony jest na uboczu, miejsca parkingowe, dobra kuchnia, miła i sympatyczna obsługa, ciekawy wystrój, sauna, jakusi, pokoje .
-
Marek Bugla ★★★★★
2 razy organizowaliśmy tam imprezę okolicznościową. Za pierwszym razem był drobny problem z obsługą gdyż zwyczajnie było jej mało. Postanowiliśmy dać drugą szansę i zaznaczyliśmy że zwrócimy na to uwagę. Druga impreza wyszła bardzo dobrze, obsługa tym razem była wzorowa. Jedzenie pyszne i bardzo urozmaicone. Wszystkim gościom smakowało. Sala duża, czysta, dostępny taras i malutki plac zabaw dla dzieci. Mogę polecić wszystkim którzy szukają lokalu na imprezę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Wyżyna Smaku & Buona Pizza?
Wyżyna Smaku & Buona Pizza znajduje się przy Stanisława Konarskiego 48a, Popielów, 44-274 Rybnik, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Wyżyna Smaku & Buona Pizza?
Można skontaktować się z Wyżyna Smaku & Buona Pizza pod numerem +48 663 332 660
Jak można dotrzeć do Wyżyna Smaku & Buona Pizza?
Do Wyżyna Smaku & Buona Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku