Krótkie terminy wizyt prywatnych. Profesjonalne podejście i życzliwy personel. Polecam.
Opinie
-
Katarzyna Gilas ★★★★★
-
Patrycja Pojda ★★★★★
Polecam pana doktora Puidę, leczenie kanałowe bez żadnego bólu oraz panie z rejestracji również miłe :) jestem bardzo zadowolona z usługi Polecam z całego serca
-
Viktoriia M. ★☆☆☆☆
Chciałam opisać sytuację która miała miejsce w tej klinice u doktora Dmytra Sydorenka. Przyszłam z powodu silnego bólu zęba i został mi rozwiercony zdrowy ząb. Stało się to przez niewłaściwą diagnozę lekarza , bez wcześniejszego prześwietlenia. Zapłaciłam 100 zł za zepsucie zdrowego zęba. Żeby naprawić zepsuty przez nich ząb, musiałabym znów przyjść i zapłacić za naprawę. Po otwarciu zdrowego zęba, lekarz dopiero wysłał mnie na rentgen, gdy wróciłam , wtedy zaczął leczyć właściwy ząb. Rozwiercil mi go, dał do środka preparat i go zakrył. Zapłaciłam za to jeszcze +200 zł. Gdy wyszłam , preparat cały czas wyciekał mi do ust , zamiast zostać w zębie. Przez tę sytuację musiałam szukać innego dentysty, który zrobił to odrazu prawidłowo (przez błąd kliniki musiałam ponieść kolejne koszty, kolejne +200 zł). Zadzwoniłam zgłosić jako reklamację i zostałam niemiło potraktowana przez panią z recepcji, zachowała się nieprofesjonalnie, przerywała mi, mówiąc że ta sytuacja to jest moja wina. Odmówiła w zwrotu kosztów.
-
Marzena Zdunkiewicz ★☆☆☆☆
Nie polecam tego miejsca! Stomatolog porażka (nie znam nazwiska, stary i siwy) , z takimi umiejętnościami nie powinien wykonywać tego zawodu. Ząb bolał mnie nawet przy lekkim dotyku, mimo znieczulenia, nadal mnie bolał, zdrętwiał mi tylko policzek, a reszta nie, czułam wszystko. Poinformowałam o tym dentystę, na co odpowiedział: bardziej nie znieczule. Mimo tego, wyrywał mi zęba, na żywca, jak w średniowieczu!!! W poczekalni kolejna porażka, wizyta na 10:00... przyjęto mnie około 11:30!!! Przede mną pani z recepcji wpuszczała innych nawet z późniejszych godzin! Do tego w pracy zajmowała się wszystkim tylko nie pracą. Prywatne telefony... nawet jak pacjent czeka przy okienku. Nie do uwierzenia, że takie rzeczy się dzieją!
-
Krzysztof P. ★★★★★
Dobry stomatolog zwłaszcza dla dzieci
-
Evita Evita ★☆☆☆☆
Przyszłam do gabinetu z bólem zęba. Doktor polecił mi zrobic zdjecie RTG dwóch zębów. Po obejrzeniu zdjęcia stwierdzil ze nic sie nie dzieje, ale jak boli to zapewne od siódemki. Zatruł mi zdrowego zęba. Bo okazuje się, ze pod szóstką mam stan zapalny, ktory w tej chwili powoduje bol nie do zniesienia od skroni aż do szyji. Przez nieleczony stan zapalny spod zęba doszło do do zapalenia stawu żuchwowo-skroniowego. Od 10 dni jestem na tramalu, ktory pomału przestaje wystarczac. Konował nie lekarz.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stomatologia Protetyka Wodecki?
Stomatologia Protetyka Wodecki znajduje się przy Aleja Józefa Piłsudskiego 18a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stomatologia Protetyka Wodecki?
Można skontaktować się z Stomatologia Protetyka Wodecki pod numerem +48 324 704 802
Jak można dotrzeć do Stomatologia Protetyka Wodecki?
Do Stomatologia Protetyka Wodecki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku