Witam jestem w trakcie robienia koron protetycznych całego łuku górnego i dolnego na chwilę obecną mam wykonany łuk górny i jestem bardzo zadowolony. Lata doświadczeń i jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie. Obsługa bardzo miła. Pan doktor jest bardzo zachowawczy zęby, które są zdrowe Szlifuje tylko tyle, ile trzeba. Kładzie nacisk na zachowanie naturalnych zębów. Bardzo polecam
Opinie
-
Paweł Soboczyński ★★★★★
-
Klaudia Maznio ★★★★★
Polecam z całego serducha.dzis byłam wyrwać 7 zębów bez narkozy.(Nic a nic nie bolało)super lekarz pełen profesjonalizm ogromne serce do pacjenta żeby tylko było wszystko w porządku i nie bolało Pani asystentka fantastyczna,wszystko powie sama po zabiegu o nic nie trzeba pytać.pierwszy raz wyszłam tak zadowolona.polecam wszystkim a najbardziej tym którzy boją się dentysty jak ja.dziekuje Panie doktorze że w końcu mogę się uśmiechnać.POLECAM♥️
-
Małgorzata Chmielewska ★★★★★
Ile pacjentów tyle opini.Wyrwanie kilku zębów ,których nie dało się uratować szybko i całkowicie bezbolesne.Mimo mojej traumy lekarz był w stanie uspokoić mnie.Wszystko dokładnie wytłumaczyć i przezwyciężyć mój strach.Opieka w trakcie i po zabiegu.Wszystko pięknie zagojone.
-
kaneel ★☆☆☆☆
kilka lat temu "wyrwanie" ósemki - bolesna amatorka, łamanie zęba, a nie wyciąganie. nie wyciągnął resztek z dziąsła, stwierdził, że same wyjdą xD akurat tylko tutaj mam zarośniete dziąsło jakąś bułą. reszta ósemek usuniętych u innego stomatologa - czysto. przez to czeka mnie prześwietlenie i operacja. nie polecam.
-
Paulina Erban ★★★★★
Bardzo polecam! Krótki czas oczekiwania na wizytę, fachowe podejście do pacjenta, leczenie przebiega szybko, sprawnie i co najważniejsze - bezboleśnie i w miłej atmosferze :)
-
Ewelina Cichecka ★★★★★
Bardzo ale to bardzo polecam z całego serca. Mimo mega strachu obyło się bez bólu. Ząbki usunięte w narkozie, bez bólu po wszystkim i bez powikłań. Pan doktor to prawdziwy magik. Pani asystentka również pomaga rozładować atmosferę przez co zapomina się o strachu :) jest wesoło i pozytywnie. Ceny także przystępne i dla każdego. Będę polecać wszystkim znajomym :) i rodzinie. Pozdrawiam Ewelina C
-
Taki Game ★★★★★
Z całego serca polecam! Szybki termin i na prawdę fachowa obsługa całego zespołu. Pan doktor konkretny gość i zna się na swoim fachu. Wyrwanie 2ch 8mek z szyciem nie czułem kompletnie nic! Na prawdę polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gabinet Stomatologiczny LUX-DENT?
Gabinet Stomatologiczny LUX-DENT znajduje się przy Górnicza 8, 43-250 Pawłowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gabinet Stomatologiczny LUX-DENT?
Można skontaktować się z Gabinet Stomatologiczny LUX-DENT pod numerem +48 793 694 202
Jak można dotrzeć do Gabinet Stomatologiczny LUX-DENT?
Do Gabinet Stomatologiczny LUX-DENT można dotrzeć, korzystając z poniższego linku