Opinie

  1. Szymon K ★★★★★

    Serdecznie polecam. Chodziłem do Pana doktora jeszcze jak pracował w innym gabinecie w Skoczowie. Zęby zrobione, nic się zasadniczo przez kilka lat nie dzieje. Jeśli jest taka potrzeba to dzwonimy i starają się pilnie przyjmować pacjentów w tym samym dniu lub następnym. Lekarz zna się na fachu, doradza jak leczyć a przy tym cała obsługa jest naprawdę sympatyczna i życzliwa. Oni tutaj chyba oferują wszystko, wyrywanie zębów, leczenia kanałowe, zdjęcia rtg pojedyńczych zębów, zdjęcia rtg panoramiczne, zabiegi chirurgiczne(nacięcia w celu ujścia ropy z policzka, zakładanie i ściągnięcie szwów,wykonywanie protez.Ceny wysokie aczkolwiek z tego co się orientuję to wszyscy w okolicy mają bardzo podobne stawki a tutaj się płaci za jakość, profesjonalizm. Polecam ;)

  2. Anna. K. ★☆☆☆☆

    Kilka wizyt w tym gabinecie - wszystkie niestety z niesmakiem. 1. Wizyta z dzieckiem - ponad godzinne opóźnienie, przez co syn nie zdążył na zajęcia dodatkowe, za które płacimy, ale trudno, bo rozumiemy, że każdemu może się zdarzyć poślizg... 2. Mąż miał umówiony termin, wziął urlop w pracy - recepcja anulowała wizytę na 2 godziny przed... - OK, zdarza się... 3. Mąż jedzie na kolejny termin, ten umówiony, (wcześniej anulowany) - i kilkanaście minut przed wizytą dostał telefon z anulacją! Kolejny dzień urlopu stracony! czara się przelała.. Kompletny brak szacunku dla ludzkiego czasu. Pani w recepcji - przemiła kobieta, próbowała za każdym razem ratować sytuację, ale niestety organizacja kuleje totalnie... O usługach Pani Doktor też nie mam najlepszej opinii, włożenie synowi "na szybko" (w końcu po godzinnym poślizgu) plomby, przy zębie, który ropiał - okazało się kiepskim pomysłem - takie słowa usłyszeliśmy w innym gabinecie, bo ząbek po ponad tygodniu niestety zaczął boleć... Bez komentarza...

  3. Małgorzata Sajak ★★★★★

    Dziękujemy Panie doktorze. Ropa pod zębem i wielki spuchnięty policzek. Dzwoniliśmy od rana nikt w Skoczowie nie chciał przyjąć dziecka bo nie jest dziecko klientem. ....gdyby nie Pan to byłoby ciężko. Dziękujemy

  1. Michał Bachorz ★★★★★

    Polecam to miejsce. Przyjęli mnie z bólem następnego dnia choć nie jestem ich pacjentem, a tam gdzie chodzę regularnie to musiałbym czekać dwa miesiące na wizytę. Miła obsługa.

  2. Wojciech Kemona ★★★★★

    Byłem już tutaj wielokrotnie i zawsze chętnie wrócę. Polecam to miejsce również dzieciom. Córki bały się dentysty,ale po pierwszej wizycie okazało się że niepotrzebnie. Miły i uśmiechnięty personel to kolejny atut tego miejsca.

  3. Bela Krynicka ★★★★★

    Bardzo miła, profesjonalna obsługa. Zarówno w recepcji jak i w gabinecie. Będę wracac:)

  1. Agnes ★★★★★

    P. Doktor Owczarzy uratował mi zęba kiedy inny lekarz już nie dawał mi nadziei. Szybko konkretnie i na temat. Bardzo miły i serdeczny lekarz. Wszystkim polecam!.

  2. Karolina Promny ★☆☆☆☆

    Mąż po 50 min oczekiwania na swoją kolej musiał zrezygnować z wizyty gdyż nie zdążył by do pracy. Nie wiem po co umawiają pacjenta na daną godzinę jak i tak się z tego nie wywiązują. Czekać trzeba było prawie 4 miesiące by nic nie zrobić. Kolejna wizyta oczywiście za 3 miesiące mimo, że to z ich winy. Nie polecamy.

  3. Daniel ★★★★★

    Według mnie nie ma w Skoczowie i okolicach lepszego dentysty . Mam 40 lat i już po lekarzach i dentystach trochę pochodziłem , w większości w Skoczowie ( Sigma Srigma i inne ) . Podejście Pana Doktora jest bardzo profesjonalne , przede wszystkim słucha pacjenta i z nim rozmawia co w czasach wejdź zapłać za 2 minuty badania z oka i wypad jest ważną rzeczą . Ale do brzegu , ja miałem robione 4 rzeczy , skaling , piaskowanie , wybielanie nakładkowe i na końcu leczenie jedynki z którą dwóch poprzednich lekarzy nie potrafiło sobie poradzić . Skaling i piaskowanie miałem już wcześniej robione u innych dentystów i to było jakieś polizanie kapke z grubsza żeby było , marne efekty , było widać osad nazębny w szparach między zębami , brak czyszczenia tylnych zębów . Jeśli chodzi i piaskowanie to praktycznie nie czułem , że coś było robione a jak było to tylko na kilku zębach z przodu . U Pana Doktora Owczarzego jest zupełnie inaczej , cała szczęka dokładnie oczyszczona , piaskowanie mega elegancko mocne tak , że czułem ten piasek i wiedziałem , że mam piaskowanie . Wybielania nie miałem nigdy , ale jestem z efektu zadowolony , nie było namawiania na droższe wybielanie w gabinecie , Pan Doktor stwierdził , że nakładkowe się sprawdzi dobrze u mnie a kwota 500 pln według mnie jest niska za taki zabieg . Na koniec zostało nam leczenie jedynki , wykonane tak jak chciałem i inaczej niż u innych dentystów gdzie płaciłem po ponad 500 zł za wizytę i wychodziłem niezadowolony a tutaj się okazało , że się da to zrobić ładnie i w niższej cenie . Ogólnie moja ocena nie jest dobra , jest celująca , chciałbym żeby było więcej takich dentystów i lekarzy jak Pan Owczarzy . Ja w tej chwili mam białe i zdrowe zęby i jestem zadowolony . Polecam wszystkim wizytę w tym gabinecie .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stomatologia Owczarzy?

Stomatologia Owczarzy znajduje się przy Bielska 44, 43-430 Skoczów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stomatologia Owczarzy?

Można skontaktować się z Stomatologia Owczarzy pod numerem +48 661 118 490

Jak można dotrzeć do Stomatologia Owczarzy?

Do Stomatologia Owczarzy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements