Opinie

  1. Tremid ★☆☆☆☆

    Gdyby się dało zero dałbym zero. Nie polecam tej placówki! Nie dość że człowiek w obecnych czasach kombinuje z czasem. To nie dość że kolejka bo nie udało się wyrobić z pacjentami (idzie to zrozumieć) normalne i zrozumiałe. To rejestracja tydzień temu z podkreśleniem, że ząb jest przygotowany pod kanałowe to siadając na krzesło dowiaduje się że dzisiaj podleczymy i trzeba będzie na nowo się umówić. CZYSTA PRALNIA PIENIĘDZY!!! Brakowało jeszcze by zdjęcie zrobić by dorobić do dniówki. Nie rozumie czyj to błąd. I kto nie zrozumiał, ale podejście w dniu dzisiejszym zero profesjonalizmu. Zero empatii i zero załagodzenia sytuacji. Przestroga. Rejestrując się powtarzajcie i potwierdzajcie to co chcecie. Bo możecie się zdziwić siedząc na krześle. Podziękuję tej placówce. Córkę też wypisze. Nie warto się stresować i dogadywać.

  2. Demolyse 89 ★☆☆☆☆

    Właśnie wyciągnąłem z ust spory kawałek zęba, który leczyłem w tym ośrodku kanałowo w 2019 roku u jednej z Pań doktor i od tamtego czasu już 3 razy się ukruszył i był łatany. Przy okazji dodam, że cena za wyrwanie zęba mądrości to rozbój w biały dzień, radzę podzwonić i popytać gdzie indziej. Więcej nie skorzystam.

  3. Hanna Trojanowska ★★★★★

    Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta (wizyta zaczęła się punktualnie, personel bardzo pomocny) Pani doktor to przemiła osoba, a samo leczenie kanałowe przebiegło sprawnie i bezboleśnie. Jestem pod dużym wrażeniem tego, z jaką szybkością i jednocześnie dokładnością Pani doktor pracuje. Myślę, że na pewno skorzystam jeszcze z usług tego gabinetu stomatologicznego.

  1. Radek Wolny ★★★★★

    Bardzo polecam ten gabinet. Fachowa i miła obsługa. Leczenie kanałowe przebiegało bezboleśnie, widać że Pani doktor ma fach w ręku i zawsze podchodzi do każdego pacjenta profesjonalnie.

  2. Hubert Wójcik ★☆☆☆☆

    Pani doktor zaplombowała zęba w taki sposób, że po paru dniach pojawiła się opuchlizna. W rozmowie telefonicznej nie chciała przyznać się do winy. Pomimo zniechęcenia poprzednią wizytą moja mama stwierdziła, że dokończy tę sprawę w tym samym gabinecie. Zapłaciła za leczenie kanałowe, a potem ponowny raz za plombę. Pani doktor uważała że powinna być opłacona z kieszeni pacjenta. Co ciekawe, jeżeli nie poprosi się o rachunek, to się go nie otrzyma. Gabinet ten powinien być sprawdzony przez Urząd Skarbowy. Stanowczo odradzam korzystania z usług tego gabinetu! Poniżej zdjęcia opuchlizny.

  3. Kamil Nikiel ★☆☆☆☆

    Pani doktor zaplombowała zęba w taki sposób, że po paru dniach pojawiła się opuchlizna. W rozmowie telefonicznej nie chciała przyznać się do winy. Pomimo zniechęcenia poprzednią wizytą moja mama stwierdziła, że dokończy tę sprawę w tym samym gabinecie. Zapłaciła za leczenie kanałowe, a potem ponowny raz za plombę. Pani doktor uważała że powinna być opłacona z kieszeni pacjenta. Co ciekawe, jeżeli nie poprosi się o rachunek, to się go nie otrzyma. Gabinet ten powinien być sprawdzony przez Urząd Skarbowy. Stanowczo odradzam korzystania z usług tego gabinetu! Poniżej zdjęcia opuchlizny.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stomatologia Med-1 Paweł Bieroński?

Stomatologia Med-1 Paweł Bieroński znajduje się przy Dworcowa 14, 43-340 Kozy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stomatologia Med-1 Paweł Bieroński?

Można skontaktować się z Stomatologia Med-1 Paweł Bieroński pod numerem +48 338 174 133

Jak można dotrzeć do Stomatologia Med-1 Paweł Bieroński?

Do Stomatologia Med-1 Paweł Bieroński można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements