W dniu 17 grudnia wraz z moja niepelnosprawna Mama udalam sie do PZU przy ul. 1- go Maja w Bielsku-Bialej. Na budynku znajduje sie informacja, iz z tylu posesji znajduje sie winda dla osob niepelnosprawnych. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu , nie bylo tam miejsca parkingowego dla inwalidow, ale za to byly ustawione 3 “piony”, ktore rezerwowaly puste miejsca parkingowe dla dyrekcji, - jak poinformowala mnie nieuprzejma Pani pelniaca funcje ochraniarza. Kiedy zadalam pytanie, gdzie w takim razie mamy zaparkowac, skoro winda jest tutaj, wzruszyla ramionami. Blokowanie 3 pustych miejsc parkingowych w chwili kiedy pojawia sie osoba niepelnosprawna, uwazam, za karygodne i niedopuszczalne!! Przy PZU tak czy owak trudno jest znalezc miejsce parkingowe. O ile mi wiadomo instytucje uzytecznosci publicznej jak np. PZU zobowiazane sa zagwarantowac osobom niepelnosprawnym miejsce parkingowe jak i dogodny podjazd zgodnie z programen usuwania barier architektonicznych. Przypomne moze skrot.... Powszechny Zaklad Ubezpieczen powszechny oznacza dla kazdego, a nie tylko dla Dyrektora.
Zdjęcia
Opinie
-
alladyna100 ★☆☆☆☆
-
Marcin M ★★★★★
Polecam serdecznie Panią Anię Zielińska, bardzo pomocna i ciepła osoba. Jest w pełni zaangażowana w swoją pracę. Pomimo mojego zdenerwowania i złości pomogła mi w trudnej sprawie.
-
Karolina Nowakowska ★★★★★
Polecam ! Pani Agnieszka P. zawsze uśmiechnięta, chętnie i cierpliwie odpowiada na każde pytanie, bardzo dobrze doradza i dopasowuje oferty do potrzeb począwszy od podróży, zdrowia na nieruchomościach kończąc. Oby więcej takich rzetelnych pracowników
-
Marek Bucki ★☆☆☆☆
Gorzej niż za PRLu . Kawka pogaduchy klient niech czeka pół dnia. Jedna gwiazdka i tak za dużo. Nie polecam
-
Katarzyna Pasierbek ★☆☆☆☆
Nie polecam . Na pięć stanowisk obsługują tylko trzy góra cztery. Klienci poza kolejnością ( bez numerka) to standard. Nie wiem po co ten system kolejkowy. W ciągu godziny nie są w stanie obsłużyć nawet 10 osób. Dajcie zarobić innym oddziałom.
-
Rafał Pagacz ★☆☆☆☆
Porażka...drugie podejście i kilkanaście osób w kolejce. A kolejka snuje się jak wąskotorówka przez Bieszczady....
-
Regina Wieczorkiewicz ★☆☆☆☆
Bardzo nieuprzejma obsługa,panie sprawiają wrażenie, że pracują tam za karę.
-
Majka Detektyw ★☆☆☆☆
Dramat, daje 1 bo nie można 0, jestem tu drugi raz, siedzą dzwonią, stanowiska powyłączane, udają, ze nie widzą ludzi. ,a pierwszym razem isłuszałam, ze powinnam przyjść wczeßniej niz 30 minut przed zamknièviem bo pani ma troje dzieci!!!
-
Małgorzata Jagiełka ★★★★★
Jestem pozytywnie zaskoczona. Na wejściu pomocy udziela bardzo miła Pani, dalsza obsługa przebiegła szybko i równie miło.
-
Klaudiusz Raczynski ★☆☆☆☆
Daję 1 bo nie było 0. Beznadziejna obsługa. Czynne dwa stoiska i kilkanaście osób w kolejce. W dodatku pani uruchomiła się aktualizacja systemu i wyłączyła stanowisko. Rezygnuję z ich usług bo nie mam zamiaru już się denerwować
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Oddział PZU?
Oddział PZU znajduje się przy 1 Maja 18, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Oddział PZU?
Można skontaktować się z Oddział PZU pod numerem +48 333 082 031
Jak można dotrzeć do Oddział PZU?
Do Oddział PZU można dotrzeć, korzystając z poniższego linku