Opinie

  1. Kazimierz Gaweł ★☆☆☆☆

    Teleporada to rzecz nie istniejąca w tej przychodni. Telefon?. Można pomarzyć aby się dodzwonić.

  2. The Masta ★☆☆☆☆

    Wizyta była na 18:00, a czekaliśmy godzinę na przyjęcie. Zero szacunku dla pacjenta. Kolejna instytucja, w której człowiek czuje się po prostu źle potraktowany. Maszyna USG tak „dobra”, że nie była w stanie wykryć przepukliny… naprawdę trudno to komentować. Ktoś powinien się zająć tą placówką. Czekanie na lekarza ponad 2 godziny to absurd. Chorzy ludzie siedzą i czekają, bo nie mają wyboru…

  3. Damian Rolewski ★★★★★

    Wszystko zgodnie z harmonogramem. Pani na rejestracji brunetka w okularach różowych jest najlepsza - polecam.

  1. xiza.s ★★★★★

    Moja mama leczy się w tej placówce od 2023 rok. Panie w rejestracji oraz pielęgniarki są przemiłe, pomocne i zawsze życzliwe. Wszystko przebiega sprawnie w miłej atmosferze. Polecamy dr Krawęckiego, który jest bardzo zaangażowany w proces leczenia.

  2. Halina Różańska ★★☆☆☆

    Mąż udał się do przychodni gdzie został poinformowany , że zakończył się okres dwuletni skierowania.Dwa miesiące wcześniej rejestrował się i nikt nie poinformował, że skończyło się skierowanie. Teraz termin ustalony na lipiec gdyż nie ma terminu.Pani w rejestracji była nieuprzejma mówiąc, że Ona nie rejestrowała. Dzisiaj mąż otrzymał kod,o godzinie 1640 nie można się dodzwonić.

  3. Marcin ★★★★☆

    Personel uprzejmy i w miarę cierpliwy mimo dużego ruchu w okolicach rejestracji. Nie było dużych opóźnień w oczekiwaniu na wizytę.

  1. Lana Lana ★☆☆☆☆

    Zastanawia mnie. za co płaca tym panią na recepcji ? I po co numer telefonu ?,skoro ten telefon nikt nie odbiera .nieroby w tym ośrodku 20 minut czekania na połączenie ,a później nikt nie rącze odebrać słuchawkę

  2. Gosia Iwanska ★★★★★

    Jestem zadowolona z wybory tej przychodni. Rejestracja zawsze przebiega sprawnie więc dziwią mnie opinie o nie odbieranych telefonach, zawsze rejestruje się telefonicznie bez żadnych problemów. Panie w rejestracji życzliwe i pomocne .

  3. Sylwia Pajda ★★★★★

    Jestem zadowolona z tej przychodni , dziewczyny na rejestracji anioły o złotym sercu , pomocne i uśmiechnięte oby więcej takich ludzi. Profesjonalne podejście do pacjenta. Ekspresowa obsługa, jakość na najwyższym poziomie, świetny i zgrany zespół. Polecam tą przychodnie jedna z nielicznych do której bez problemj zawsze udaje mi się dodzwonić . Polecam ♥️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Mrukmed Rzeszów?

Mrukmed Rzeszów znajduje się przy Generała Mariana Langiewicza 61, 35-021 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jak można dotrzeć do Mrukmed Rzeszów?

Do Mrukmed Rzeszów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements