Opinie

  1. Krzysztof ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Pracują tu nieprzeszkoleni ludzie. Pojechałem na przegląd autem z 2019 roku, auto przez ostatnie 3 lata stało nieużywane w garażu i miało zatrzymany dowód rejestracyjny z powodu spóźnionego przeglądu. Na stacji poinformowano mnie, że muszę jechać na komisariat, w którym zabrano dowód, żeby „odblokowali go w systemie”, bo po takim czasie rzekomo nie da się zrobić przeglądu. W efekcie straciłem cały dzień jadąc na drugi koniec Polski, żeby usłyszeć: „Bzdury pan opowiada jaka blokada prosze jechać na przegląd" także no... brakuje słów na taki nie profesjonalizm. nie dość że nie wiedzą czy mogą wykonać przegląd to wymyślają niestworzone rzeczy o blokadach w systemie... Na drugiej stacji po 10 minutach miałem przegląd podbity, nikt żadnej blokady nie widział.

  2. Maciej Lampin ★★★★★

    Duży parking, biuro obslugi klienta, profesjonalna obsługa.

  3. Łukasz Jędrachowicz ★☆☆☆☆

    Pracownicy wybierają sobie samochody którym robią przegląd podjechałem z samochodem na lawecie bo przegląd przedawniony ponieważ nie jeździłem tym samochodem a oni do mnie że nie zrobią mi przeglądu bo nie robią przeglądu takich aut!!

  1. Karolina Z ★★★★★

    Bardzo pomocna i bezinteresowna obsługa. Polecam to miejsce

  2. Jan Bartula ★★★★★

    Przyjazna obsługa, bardzo profesjonalnie wykonany przegląd.

  3. Grzegorz Szumlański ★★★★★

    Profesjonalna i szybka obsługa .Polecam !

  1. Dzipago ™ ★★★★★

    Jak zawsze pełny profesjonalizm. :)

  2. Roman Kania ★★★★★

    Zawsze profesjonalnie i bez problemowo, polecam.

  3. K K ★☆☆☆☆

    Naciągacz, po naprawie zaznaczonych elementów (ręczny w BMW e39) chłop ma dalej problem z tarciem na spuszczonym świeżo wyregulowanym hamulcu, chyba nie miał doczynienia z autami z tylnym napędem , po zajechaniu na inną stację okazuje się że hamulce działają idealnie. Straciłem przez te ***** 162zl za przegląd na innej stacji. Obsługa stacji bez kompetencji.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja kontroli pojazdów?

Stacja kontroli pojazdów znajduje się przy Poprzeczna 2, 43-250 Pawłowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja kontroli pojazdów?

Można skontaktować się z Stacja kontroli pojazdów pod numerem +48 324 728 573

Jak można dotrzeć do Stacja kontroli pojazdów?

Do Stacja kontroli pojazdów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements