Pani Marta jest bardzo empatyczna, uważnie słucha i pomaga spojrzeć na problemy z innej perspektywy. Polecam z całego serca.
Zdjęcia
Opinie
-
Julia ★★★★★
-
Sebastian ★★★★★
Jest to mój drugi terapeuta i szczerze polecam.. ciepła i miła osoba pełna empatii i zrozumienia.. nawet jeśli czasami się spóźni to każdy nie zawsze może być na czas… więc to zawsze idzie w dwie strony… człowiek przy niej odnajduje siebie i po każdej wizycie wychodzi tylko spokojniejszy.. Warto jej zaufać bo później jest tylko lepiej.. Polecam z całego serca.. Dzięki niej z każdej sytuacji można wyjść na prosto..
-
Laura Grzyb ★☆☆☆☆
Piszę opinię po 3/4 latach od wizyty. Mam nadzieję że nie napiszę Pani, że wizyta się nie odbyła jak w większości negatywnych opinii :). Chciałam się podzielić moją opinią dopiero teraz ponieważ niedawno był u Pani mój znajomy i przypomniał mi o mojej własnej wizycie. Przyszłam do bardzo trudnym dla mnie momencie, nie zostało mi zaproponowane dalsze wsparcie ani współpraca ani nawet polecenie innego specjalisty. Pamiętam że spóźniła się Pani, w trakcie wizyty przerywała mi Pani i mówiła co powinnam zrobić mimo że psycholog/psychoterapeuta nie powinien tak robić. Po opowiedzeniu moich najbardziej traumatycznych wydarzeń z życia Pani postanowiła skwitować całą wizytę słowami „niech Pani przyjdzie jak znajdzie Pani chlopaka” byłam w szoku, może miało to jakiś sens ale nie został mi on wytłumaczony. Wyszłam przygnębiona, zdezorientowana i w jeszcze gorszym stanie niż przyszłam. Piszę tą opinię ponieważ zastanawiają mnie oceny Pani Marty. Większość 5 gwiazdek zero zarzutów albo przeciwnie 1 gwiazdka z często powtarzającymi się zarzutami. Myślę że powinno to dać trochę do myślenia. Do innych mam radę - nie poddawajcie się jak wam nie pasuje terapeuta szukajcie innego, szukajcie pomocy ufajcie intuicji. Pani Marta w moim przypadku sprawiła że zraziłam się i następnego terapeuty postanowiłam szukać dopiero 3 lata później. Po 3 niezbyt owocnych psychoterapeutach znalazłam taką która faktycznie pomaga mi i czuję od niej wsparcie i autentyczność. Wam też tego życzę a Pani Marcie życzę empatii i stałego dokształcania się ponieważ w tym zawodzie to kluczowe :)
-
Michał Pałys ★★★★★
Bardzo dobra, a co najważniejsze, skuteczna pomoc. Dzięki wizycie natychmiast byłem w stanie spojrzeć na problem z innej perspektywy, a przez zaangażowanie, zrozumienie i ogromną wiedzę Pani Marty zmierzenie się z problemami stało się znacznie prostsze. Serdecznie polecam!
-
M W ★☆☆☆☆
Nie polecam, po zaledwie pobieżnym przedstawieniu sytuacji w 30 min. Pani natychmiast wskazała co mam w sobie zmienić bez dalszego rozpoznania czy kolejnych konsultacji, jednocześnie sugerując jakieś choroby. Wyszłam z gabinetu jeszcze bardziej zmieszana nadal zostając bez wsparcia, gdyż Pani nie podjęła się terapii.
-
Madeline X ★★★★★
Bardzo polecam, mimo, że okazało się że na dłuższą metę akurat mi pani nie jest w stanie mi pomóc. Zadawała trafne pytania i ani przez chwilę nie czułam się oceniana. Stwarza bardzo komfortową atmosferę, nawet gdy emocje przejmują górę. Pod koniec sesji dostałam bardzo konkretne informacje zwrotne, jakiego rodzaju pomocy dalej potrzebuję, poleciła kogoś innego kto może pomóc a gdyby nie udało się u tej osoby, doradziła na co zwracać uwagę przy poszukiwaniach tak, abym trafiła w jak najlepsze ręce. Widać, że pani naprawdę chce pomóc i robi to z prawdziwym profesjonalizmem. Każdemu, kto się wacha, polecam.
-
Paulina Rusin ★★★★★
Bardzo polecam Panią Martę! Miła, sympatyczna, potrafi wysłuchać, pomóc i zrozumieć ☺️ Pani Doktor ma profesjonalne podejście do pacjenta :)
-
Monika Służały ★★★★★
Wybór terapeuty, jest zawsze trudny. Nie rzadko boimy się jak będzie wyglądała pierwsza wizyta i ja też tak miałam, jednak trafiając na Panią Martę wiedziałam od razu, że jestem we właściwym miejscu. Szczerze polecam terapię właśnie w tym gabinecie.
-
Kasia Mikuszewska ★☆☆☆☆
Zdecydowanie nie polecam! Pani Marta przez całą wizytę nie wykazywała zainteresowania tym co mówię. Jej zachowanie było bardzo sztuczne i moim zdaniem nieszczere. Najważniejszą kwestią była dla niej prośba o wystawienie opinii na Google na minimum 5 gwiazdek, zaznaczając, że jeśli będzie to mniej niż 5 to mam nie wystawiać opinii. Kompletnie nie interesowała się moim problemem i zachowywała się jakby była znudzona tym spotkaniem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gabinet Psychoterapii Marta Reichel?
Gabinet Psychoterapii Marta Reichel znajduje się przy Podwisłocze 46, 35-309 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gabinet Psychoterapii Marta Reichel?
Można skontaktować się z Gabinet Psychoterapii Marta Reichel pod numerem +48 732 660 510
Jak można dotrzeć do Gabinet Psychoterapii Marta Reichel?
Do Gabinet Psychoterapii Marta Reichel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku