Opinie

  1. Martyna Kurek ★★★★★

    Pyszne wypieki, wiele rodzajów ciast i chlebów. Serdecznie polecam!

  2. Jaeger ★☆☆☆☆

    Fatalne miejsce. Jedzenie nie jest tam absolutnie świeże, kanapki robią ze starymi i brudnymi warzywami... Obsługa też wymaga na szczególną uwagę, bo jest chamska i opryskliwa. Albo właściciel ogarnie te miejsce na nowo, albo niech już liczy czas do zamknięcia... Absolutnie odradzam zakupów tu... Mimo że rzadko i niechętnie piszę tak negatywne komentarze

  3. Kazimiera Ł ★★★★★

    Duży wybór różnego pieczywa. Wygodnie jadąc rano do pracy zrobić zakupy.

  1. Małgorzata Kumor ★★★★★

    Najlepszy tort i wypieki tylko Piekarnia Grygier goście zadowoleni solenizant zachwycony smak rewelacyjny. Sernik z pistacją niebo dla podniebienia. Ogromnie dziękuję Piekarni którą tworzy swoje przysmaki z sercem i pasją od wielu wielu lat … jak słodycze i wypieki to tylko oni.

  2. Maciej RF ★☆☆☆☆

    W odpowiedzi na komentarz: Ehh… Smutne czasy, mnóstwo „piekarni” ale tych z dobrymi wyrobami jak na lekarstwo. Ja życzę abyście kiedyś mieli okazję zjeść wypieki z umiejętnie zrobionego ciasta drożdżowego. Gwarantuję, że pączki smażone tego samego dnia nie mają tak twardej struktury jak wasze, że zęby się odbijają, a ciasto w ogóle nie pracuje. „Marmolada” nie jest z 10kg plastikowych wiader i nie smaży się ich na oleju palmowym. NIE POLECAM! Pączek nieświeży! Twardy i suchy, nie do zjedzenia. Drożdżówka z serem to samo! Kpina! Sytuacja z dziś godz 11:20. Najchętniej wróciłbym się ale nie będę nadrabiał km i tracił czasu w trasie. Nie polecam!

  3. Sylwia Olszar-Jakubiec ★★★★★

    Prawdziwy chleb, dobre lody a ciasta ? Nie jem więc nie oceniam

  1. A S ★★★★★

    Bardzo smaczne słodkie wypieki. Za piekarnią utwardzony parking dla samochodów.

  2. Alis S ★☆☆☆☆

    Ciasta w niedzielę sprzedawane są wysuszone i nieświeże o czym sprzedawca nie informuje. Cena normalna, nie na przecenie. Wstyd to było podać gościom. Niestety zawiodłam się.

  3. mikołaj krukowski ★☆☆☆☆

    Kupiłem pączki, były fatalne, suche ciasto, obeschniete po górze. Były to poprostu "wczorajsze" pączki. Cena - 3zl. Tak się nie robi, to zwykle oszustwo. Jak macie wyroby z wcześniejszego dnia, to informuje się o tym klienta, a nie sprzedaje się jako świeży wyrób.

  1. Jan Kowalski ★★★★★

    Rewelacyjna oferta, cudowne Panie, epicka kawa latte. Czuć naturalne produkty i włożone serce. Chleb z mąki jęczmiennej bardzo smaczny.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PIEKARNIA GRYGIER?

PIEKARNIA GRYGIER znajduje się przy Bielska 30, 43-430 Skoczów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PIEKARNIA GRYGIER?

Można skontaktować się z PIEKARNIA GRYGIER pod numerem +48 575 101 991

Jak można dotrzeć do PIEKARNIA GRYGIER?

Do PIEKARNIA GRYGIER można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements