Daje 2 gwiazdki tylko i wyłącznie temu ze naprawili wyciek płynu i naprawę zawieszenie. Z głównym problemem jakim przyjechalem jak zawor i chlodnica egr nie zrobili
Zdjęcia
Opinie
-
Robert Dunat ★★☆☆☆
-
Jola Kiepriec ★★★★★
Wszystko sprawnie i według ustalen. Przemila obsługa. Warsztat godny zaufania;)
-
Piotr Paczuski ★★★★★
Jestem bardzo zadowolony z usług warsztatu. Naprawa przebiegła bez problemów, terminowo i w rozsądnej cenie. Pan Artur to świetny fachowiec. Polecam
-
AGNIESZKA NIEDZIELA ★★★★★
⭐⭐⭐⭐⭐ Zdecydowanie Polecam Moto Grześ i Pana Artura! Jestem niezwykle zadowolony z naprawy mojego samochodu w serwisie Moto Grześ w Bielsku-Białej. Szczególne podziękowania należą się Panu Arturowi! Od samego początku kontakt był wzorowy, a Pan Artur podszedł do problemu profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Dokładnie zdiagnozował usterkę, jasno przedstawił plan naprawy oraz jej koszty, a także dotrzymał ustalonego terminu. Samochód został naprawiony perfekcyjnie. Widać, że Pan Artur to prawdziwy fachowiec z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Poza tym, atmosfera w warsztacie jest bardzo pozytywna, a obsługa klienta na najwyższym poziomie. Bez wahania będę polecał Moto Grześ wszystkim znajomym i na pewno wrócę tam w razie potrzeby. Dziękuję Panu Arturowi i całej ekipie za świetną robotę!
-
Qba Qbalonka ★★★★★
Sympatyczny, uczciwy i zawsze pomocny właściciel chociaż nieco roztargniony w terminach, ale trudno się dziwić bo zawsze parking i warsztat zapełniony autami, a Pan Grześ nie zwykł odmawiać potrzebującym. Mnie cieszy dobra lokalizacja w pobliżu mojego domu i umiejętności „starego fachmana”, a naprawiam przede wszystkim mojego Malucha. Ceny umiarkowane, rozsądne doradztwo, można też polegać na korekcie naprawy jeżeli coś pójdzie niezgodnie z planem (a to przecież nie zawsze prosta mechanika na zwykle marnych częściach w dzisiejszych czasach). Polecam.
-
Aleksander Olas ★★★★★
Polecam, bardzo miła obsługa, auto gotowe na następny dzień
-
Mirek K ★★★★★
Terminowo, solidnie w bardzo przyzwoitych cenach i co dla mnie ważne z humorem i bez bufonady częstej szczególnie wśród mechaników samochodowych.
-
Krzysztof Krzysztof ★★★★★
Polecam mechanik godny zaufania. Szybko dobrze i fachowo!! Ceny usług odpowiednie do wykonywanej usługi. Kto mieszka w okolicy to polecam. Brakuje takich dobrych mechaników.
-
rencorp7 ★★★★★
Trafiło się kilka awarii, wszystko zostało naprawione. Solidnie i fachowo blacharz, mechanik,elektryk na miejscu ceny ok. Polecam
-
Maurycy Migda ★★★★★
Mówi się, że "jedna jaskółka wiosny nie czyni", ale w przypadku tego serwisu to już moja kolejna sytuacja gdzie korzystam z pomocy/ usług Pana Andrzeja. Tym razem do naprawy oddałem mojego "staruszka" kampera wraz z problemami dot. elektryki (alternator- zmiana na większy, porządek z elektryką, montaż świateł led etc.) Auto odebrałem - wszystko zostało wykonane zgodnie z umową i wg zaleceń. Miłym atutem kontaktu z Panem Andrzejem jest to, że na bieżąco otrzymywałem informacje na jakim etapie jest naprawa + zdjęcia z postępu prac. Z mojej strony i w przypadku tej naprawy jestem mega zadowolony. Mam nadzieję, że w końcu trafiłem na porządnego i uczciwego mechanika. Na pewno skorzystam z kolejnych usług tego zakładu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Moto-Grześ?
Moto-Grześ znajduje się przy Gościnna 62, 43-316 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Moto-Grześ?
Można skontaktować się z Moto-Grześ pod numerem +48 602 128 354
Jak można dotrzeć do Moto-Grześ?
Do Moto-Grześ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku