Opinie

  1. Jacek Fajkis ★★★★★

    Super. Mega konkretnie zrobiona praca i rzetelnie.Juz robiłem kilka konserwacji ale ten warsztat to ekstraklasa. Cena warta tej pracy i końcowego wyniku.Bardzo fajny kontakt ,dużo zdjęć i spokój na lata. Cieszę się że prą czas nie była robiona na 'odwal się 'tylko Piotr się przyłożył i autko odratowane a było co skrobać bo Toyota z Norwegii przyjechała ,a Piotrek fajnie się z tym uporał. POLECAM!

  2. Huaytorii ★★★☆☆

    Mimo wszystko polecam - Chyba, że masz Citroena C5 czy inny samochód z zaawansowanym zawieszeniem hydropneumatycznym - Wtedy 2 gwiazdki. Nie znają się na tym zawieszeniu, mogli zatrzeć pompę od hydro, ale na szczęście skończyło się tylko regulacją wysokości zawieszenia (150 zł. które musiałem pokryć z własnej kieszeni bo właściciel nie widzi w sobie winy) dlatego dobrze, że przynajmniej pompa cała bo byłoby ciężko się dogadać. Wybrałem opcję dodatkowo płatną z elementami zawieszenia - Zakonserwowane zostały tylko 3 elementy z conajmniej 12 bo wtedy trzeba byłoby rozbrajać hydro i demontować elementy, a to nie w tej cenie, nie w ich zakresie kompetencji i nie w przeciągu 3 dni (bo tyle trwa cała usługa). Szkoda tylko, że dopłaciłem za to, a później zauważyłem, że w sumie zrobione tyle co nic. O profilach zamkniętych się nie wypowiem bo nie sprawdzałem. 2/3 gwiazdki tylko z uwagi na to, że rozsądna cena (wtedy) i raczej dobrze wykonana usługa. Zobaczymy za 3, 5 czy 10 lat jak będzie się trzymać konserwacja i jaka będzie blacha pod nią - Choć za te pieniądze to najważniejsze by do 5 lat był spokój ale następnym razem wybrałbym inny warsztat i wolał dopłacić.

  3. Chris Keey ★★★★★

    Dobrze wykonana usługa na 14 letnim fordzie. Trzeba swoje odczekać w kolejce, ale konserwacja zrobiona rzetelnie z pełną dokumentacją foto (przed konserwacją, po piaskowaniu, po podkładzie, finalnie po konserwacji) - razem 120 zdjęć. Myślę, że dzięki temu auto nie stanie się flinstonowozem w najbliższym czasie. Polecam gorąco, dobry kontakt z szefem. Dodaję kilka fotek jak to wyglądało.

  1. Paweł Dzirewski ★★★★★

    Miły i rzetelny właściciel, praca wykonana wzorowo ;) Doceniam również doradzenie klientowi i poświęcenie czasu na rozmowę na omówienie kwestii konserwacji, widać że zadowolony klient jest na pierwszym miejscu ;) gorąco polecam

  2. Amadeusz Markiel ★★★★★

    Jestem zadowolony z usługi konserwacji. Długo trzeba czekać na termin, ale myślę, że warto. Wszystko zostało dobrze wypiaskowane, następnie zrobione podkładem i środkiem konserwującym.

  3. Piotr Brachaczek ★★★★★

    Zleciłem tej firmie wykonanie konserwacji samochodu. Konserwacja została wykonana bardzo dobrze i udokumentowana zdjęciami na każdym etapie. Wielkim pozytywnym zaskoczeniem było dla mnie to, że ustalony 4 miesiące wcześniej termin przyjęcia auta na warsztat został dotrzymany, a cena końcowa usługi była zgodna z tą jaką mi podano podczas umawiania terminu. Szczerze polecam usługi Pana Piotra.

  1. Łukasz Kupczu ★★★★★

    Konserwacja podwozia wykonana profesjonalnie z gwarancją, wszystko sprawnie, udokumentowane zdjęciami na każdym etapie. Terminy wykonania takie jak były założone. Kontakt z właścicielem bez zastrzeżeń. Polecam.

  2. Wojciech Lipok ★★★★★

    Rzetelność i profesjonalizm! Ciągły kontakt z klientem i fotorelacje z przebiegu prac potwierdzają opinie na temat tej firmy. Auto zrobione, a raczej "dopieszczone" wyznaczonym terminie. Bardzo polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Konserwacja pojazdów?

Konserwacja pojazdów znajduje się przy Górecka 250, 43-438 Brenna, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Konserwacja pojazdów?

Można skontaktować się z Konserwacja pojazdów pod numerem +48 517 616 432

Jak można dotrzeć do Konserwacja pojazdów?

Do Konserwacja pojazdów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements