Opinie

  1. Yuliia Klokova ★★★★★

    Usługa została wykonana na czas, bardzo szybko i bez kolejki za rozsądną cenę. Polecam

  2. *** AMG *** ★★★★★

    Ok

  3. Aleksandr Chumakov ★★★★★

    Szybko, konkretnie i wspaniałe.

  1. Aneta Nettik ★☆☆☆☆

    Nie polecam,w weekendy z tego budynku unosi sie smierdzacy dym, ktory zatruwa zycie okolicznym mieszkańcom. Jeśli zależy Wam na środowisku nie zostawiajcie tam opon bo zostają one bezczelnie palone!

  2. Daryna Lobkova ★★★★☆

    Samochód naprawiony szybko, bez problemów. Ceny są dobre. Kontakt z pracownikami jest również na dobrym poziomie.

  3. ALEKSANDR Home _Family_ ★★★★★

    Witam wszystkich Skorzystałem z usług mechanika za sto. były rekomendacje, aby spróbować. naprawił mi sceny z Renault. całkowicie naprawić układ jezdny. i wymiana filtrów oleju i samochodu. i płukanie układu chłodzenia. pod koniec pracy nad moim samochodem i był bardzo zadowolony. praca została wykonana szybko i sprawnie. ceny za części i za pracę przyjemnie mnie oszukały. nie drogi Radzę wszystkim sto.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AUTOSERWIS "MAK$IM"?

AUTOSERWIS "MAK$IM" znajduje się przy Zwierzyniecka 62, 43-382 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do AUTOSERWIS "MAK$IM"?

Można skontaktować się z AUTOSERWIS "MAK$IM" pod numerem +48 731 860 900

Jak można dotrzeć do AUTOSERWIS "MAK$IM"?

Do AUTOSERWIS "MAK$IM" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements