Opinie

  1. Agnieszka Trzaskalik ★★★★★

    Polecam! Likwidacja szkody z OC sprawcy - dla mnie praktycznie bezobsługowa. Szybka realizacja - autko wydane zgodnie z ustaleniami. Auto zastępcze praktycznie nowe z małym przebiegiem.

  2. Roman Budzyński ★★★★★

    Już drugi raz w okresie ostatnich czterech lat zleciłem malowanie elementów karoserii samochodu w firmie Auto-Color. Firmę doradził mi Marian - kolega z pracy. Muszę podkreślić, że wykonanie malowania jest profesjonalne, zarówno co do trwałości powłoki (po 4-ch latach wygląda jak nowa) jak i co do doboru koloru lakieru. Drugą zaletą tej firmy jest słowność (w obu przypadkach) dotrzymania terminu usługi. Dziękuję!

  3. Dariusz Rokowski ★☆☆☆☆

    Jeśli swoją pracę wykonują tak samo jak parkują to strach się bać. Wątpię aby operator tego pojazdu (bo ciężko go określić kierowca), posiadał jakiekolwiek zapasy wyobraźni.

  1. Anna Rusnak ★★★★★

    Świetny serwis! Auto po naprawie prezentuje się jak nowe. Profesjonalna i szybka obsługa na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam!

  2. Bianka Konors ★★★★★

    Drzwi miały nieduże wgniecenie, ale ze względu na to, że auto ma 20 lat, obawiałam się, że będzie widać różnicę w lakierze. Efekt jest więcej niż zadowalający :) Do tego bardzo miła obsługa, kontakt i komunikacja z troską o klienta. Naprawa wykonana w przedziale czasowym, który mi odpowiadał, zgodnie z ustalonymi terminami, na jej czas zapewnione nowe auto zastępcze. Poniżej zdjęcia przed i po naprawie. Serdecznie polecam!

  3. Оброботка 4x4 ★★★★★

    Dzięki tej firmie zrobiony bardzo fajnie, bardzo szybko został pomalowany tylny zderzak ! Polecam tę firmę!!!

  1. Grzegorz B. ★★★★★

    Bardzo profesjonalne i miłe podejście do klienta. Usługa wykonana terminowo, kontakt z Firmą bez zarzutu. Warsztat godny polecenia na 100%

  2. adam chrabąszcz ★★★★★

    Bardzo sprawna naprawa, przyjazna obsluga, polecam goraco! Auto jezdzi az milo :)

  3. Błażej Błoch ★★★★★

    Naprawa zrobiona profesjonalnie i w przystępnej cenie. Polecam

  1. Sławomir Przybyła ★☆☆☆☆

    Nigdy więcej nie skorzystam z usług lakierniczych tej firmy. Porażka. Jakość wykonania usługi żenująco niska. Jeśli już ktoś skorzysta z ich usług niech sobie dokładnie sprawdzi swój samochód przed odbiorem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto Color. Pudełko M.?

Auto Color. Pudełko M. znajduje się przy Michała Grażyńskiego 71, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auto Color. Pudełko M.?

Można skontaktować się z Auto Color. Pudełko M. pod numerem +48 338 218 400

Jak można dotrzeć do Auto Color. Pudełko M.?

Do Auto Color. Pudełko M. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements