Opinie

  1. Mateusz Stasica ★★★★★

    Bardzo dobry mechanik pierwszy raz korzystałem z naprawy tego mechanika i jestem bardzo zadowolony nawet podesłał kilka zdjęć z naprawy.Serdecznie polecam.

  2. adriano_kos ★★★★★

    Choć nazwa serwisu sugerowała mi serwis marki MG to mój MG TF (wymagające auto) został perfekcyjnie zdiagnozowany i naprawiony. Tak dobrego mechanika jak MG Zielińscy naprawdę ze świecą szukać. Duże, piękne i wystawne serwisy do pięt nie dorastają Zielińscym, dla których mechanika pojazdowa to prawdziwa pasja. Już podczas samej rozmowy telefonicznej czułem, że rozmawiam z kimś kto bardzo angażuje się w swój fach. Bardzo uczciwe podejście, najwyższa jakość obsługi, ogromna wiedza. Niezwykła dbałość o szczegóły, poprawiono nawet drobnostki na które inny mechanik machnąłby ręką. Auto teraz śmiga jak nowe. Inny duży serwis w okolicy (Bosh Oświęcim) mówił, że moje problemy z autem są spowodowane tym, że jest stare i tak po prostu ma, że to normalne, że ogrzewanie nie działa jak nie wciska się gazu, a nie podpięty był kabel od drugiej pompy wody. Nie potrafili zdiagnozować szarpania silnikiem twierdząc, że wszystko jest sprawne, a uszkodzone były czujniki. A autem zalecali jeździć w weekendy, a nie na codzień. Jeżeli więc borykacie się ze swoimi dotychczasowymi „mechanikami”, MG Zielińscy będzie dobrym pewnym wyborem. Bardzo dobra obsługa, świetny fachowiec, bardzo przystępny cenowo. GORĄCO polecam!

  3. Mateusz Socha ★★★★★

    Profesjonalna naprawa samochodu. Autko jak było i jest teraz to jak miedzy ziemią a niebem. Polecam serdecznie.

  1. Mateusz Paczkowski ★★★★★

    Od lat dba o nasze auto! Pełna fachura

  2. Justyna M ★★★★★

    Profesjonalne podejście, usługa blacharska i lakierowanie całego samochodu świetnie przeprowadzone. Samochód wygląda jak z salonu :) auto zostało oddane czyste i wysprzątane w środku. Bardzo miła obsługa, bezproblemowy kontakt, widać że Panowie mają dużą wiedzę i umiejętności :)

  3. gabka_17 ★★★★★

    Z czystym sumieniem polecam ten serwis! Kontakt z mechanikiem to bardzo duży plus. Pełna dokumentacja wykonywanego serwisu (zdjęcia + wymienione części). Pełna diagnostyka całego auta, plus dodatkowe sprawdzenie podzespołów. Jestem bardzo zadowolona!

  1. Piotrek Szczepanik ★★★★★

    Z czystym sumieniem mogę polecić wykonywane przez Grzesia prace przy samochodzie , konkretny mechanik , zawsze jestem zadwolony z każdej jego usługi , nie ma dla niego rzeczy nie możliwych , kilkuletnia współpraca z tym Panem to czysta przyjemność.

  2. Slawek Bulas ★★★★★

    Witam polecam w tysiącu procentach serwis profesjonalny serwis pragnę dodać ,wiele prac napraw, diagnoz, robiłem w tym serwisie zawsze byłem i jestem mega zadowolony, jestem z tych klientów którzy cenią sobie pracę i estetykę wykonania i tam właśnie tak jest człowiek odbiera swój samochód i ma uśmiech na twarzy, bo wie że może siadać i jechać na koniec świata, praca ,serce, estetyka, wiedza jaka jest wkladana w każdy samochód to tysiąc gwiazdek na plus,polecam mega polecam

  3. Adamek XxX ★★★★★

    Współpracujemy już jakieś 6 lat razem. Za każdym razem jestem zadowolony z usług Grzesia. Pełen profesjonalizm i podejście z sercem do auta ,to czego lubię. Serdecznie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MG Service Zielińscy?

MG Service Zielińscy znajduje się przy Podlesie 38, 43-356 Bujaków, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MG Service Zielińscy?

Można skontaktować się z MG Service Zielińscy pod numerem +48 508 645 045

Jak można dotrzeć do MG Service Zielińscy?

Do MG Service Zielińscy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements