Opinie

  1. Ruda Maruda ★★★★★

    Na początku muszę przyznać, że bardzo żałuję, iż nie zmieniłam ginekologa na dr Szpejankowskiego jeszcze przed zajściem w ciążę ... Może zaoszczędziłabym sobie stresu i czułabym się na pewno cudownie zaopiekowana. Ale przechodząc już do mojej opinii ... Jestem pod ogromnym wrażeniem przebiegu całej wizyty, która odbyła się punktualnie, bez siedzenia w kolejkach (uwierzcie, że prowadząc ciążę u innego lekarza, musiałam nieraz siedzieć i po 3 godziny w kolejce, mimo złego samopoczucia - do tej pory nie wiem, jak sobie mogłam sama na to pozwolić ...). Pan Doktor jest niesamowicie miłym, uprzejmym, pełnym profesjonalizmu Człowiekiem. Poświęca 100% czasu i uwagi Pacjentce. Już przy zbieraniu wywiadu wiele wyjaśnia, udziela odpowiedzi na pytania. Badania przeprowadza bardzo delikatnie, bezboleśnie. Na bieżąco informuje, opisuje przebieg badania. Gabinet czysty, przytulny, odpowiednio wyposażony. Przyjemna muzyka, odpowiedni klimat sprawiają, że z człowieka schodzi stres. Polecam z całego serducha. Na pewno do Doktora wrócę, bo w końcu poczułam się odpowiednio zaopiekowana.

  2. Małgorzata Ślemp ★★★★☆

    Badanie bardzo dokładnie, lekarz na bieżąco informuje o swoich działaniach podczas USG piersi. Niestety nastawienie do pacjenta pozostawia wiele do życzenia, dało się wyczuć zniecierpliwienie i niechęć, co przy tak stresującym i intymnym badaniu pozostawilo mnie z dużym poczuciem dyskomfortu. Ogółem lekarz jest polecany i ma dobre opinie, więc może to ja trafiłam na gorszy dzień.

  3. Kasia Maz ★★★★★

    Pan Doktor prowadził moją pierwszą ciążę co bardzo dobrze wspominam. W ubiegłym tygodniu przytrafiła mi się uciążliwa dolegliwości i Pan doktor mimo późnej pory (22:50 ! ) przyjął mnie bez chwili zastanowienia. Rzadko spotyka się takich ludzi. Wywiad - badanie - diagnoza - skierowanie do szpitala - zabieg już następnego dnia. Tak to powinno wyglądać wszędzie. Pan Doktor sympatyczny, konkretny, wizyta przebiega w miłej i komfortowej atmosferze. Szczerze polecam!!

  1. Koteł ★☆☆☆☆

    Trafiłam na doktora przez przypadek gdy wylądowałam na pogotowiu. Męczyłam się z mocnym bólem podbrzusza z towarzyszyły temu wymioty, oblewające poty i dreszcze. Ból nie do wytrzymania. Pan doktor widząc że jestem na wózku ominął mnie i z wielkim problemem do mnie " czy jestem aż tak chora że nie mogę iść?" Zapytał po czym wszedł do gabinetu. Badania wykonał jakby za kare i tłumacząc że to tylko okres i ból brzucha mimo iż byłam lekach podanych na pogotowiu skąd mnie wysłali na badania do niego. Przepisał badania i uznał że mogę wyjść do domu bez żadnego słowa. Nawet nie on dał kartę wylosowa tylko podał jakiejś lekarce. Nigdy w życiu nie trafiłam na gorszego lekarza, który pracuje dla pieniędzy nie z powołania. Przykro mi że tacy ludzie pracują w takich miejscach gdzie jest potrzebna pilna pomoc.

  2. Lidiia Mazur ★★★★★

    Do Primagin trafiłam przez przypadek — pilnie potrzebowałam opinii innego lekarza i ponownego przeprowadzenia USG. Wybór gabinetu był podyktowany jedynie lokalizacją. Nie miałam zamiaru zmieniać lekarza, ale po tej pierwszej wizycie to zrobiłam. Pan doktor Szpejankowski pomógł mi łatwiej przejść przez trudne i traumatyczne doświadczenia. Może nieetyczne jest porównywanie różnych specjalistów, ale to Pan doktor potrafił na spokojnie wytłumaczyć, co się stało, i zaproponował plan działania, dzięki czemu psychicznie czułam się lepiej niż przed wizytami w Primagin. Jestem zadowolona z tego, że przypadkiem trafiłam do tego gabinetu. Na plus jest także punktualność wizyt, brak pośpiechu podczas konsultacji i brak poczucia, że pod drzwiami czekają inne pacjentki.

  3. Anna Faszczowa ★★★★★

    Byłam 2 razy w ciąży i serdecznie polecam. Poziom wiedzy i co też ważne - kultury i życzliwości ogromny.

  1. Dominika Witek ★☆☆☆☆

    Właśnie zadzwonila do mnie z gabinetu i powiedziala, że lekarz odwołuje wszystkie wizyty... :/ słabo trochę P. S. W odpowiedzi na Państwa odpowiedź, Doskonale Państwo wiedzą, że tak nie było Nie dostałam możliwości zmiany terminu, tylko po prostu wykreślono mnie z listy.

  2. M ★☆☆☆☆

    Rażąca niewiedza lekarza Szpejankowskiego na temat chorób ginekologicznych. W badaniu usg nie dostrzegł nieprawidłowości podczas gdy na jajniku narośnięty był guz endometrialny, a drugi jajnik był przyrośnięty do jelita. Zmiany endometrialne w całej otrzewnej o czym lekarz nie miał pojęcia. Leki hormonalne zaproponowane bez żadnej konkretnej diagnozy.

  3. Izabela S ★★★★★

    Polecam.Robiłam badanie połówkowe. Przeprowadzone vardzo dokładnie w super sposób. Lekarz tłumaczy, odpowiada na każde pytanie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Primagin?

Primagin znajduje się przy Leszka Czarnego 65, 35-301 Parter, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Primagin?

Można skontaktować się z Primagin pod numerem +48 790 229 922

Jak można dotrzeć do Primagin?

Do Primagin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements