Opinie

  1. Kamil Cz ★☆☆☆☆

    Kontakt z infolinią to totalny margines, mimo interwencji, paczka nie odebrana. Kurierzy nie jeżdżą, nie ma do nich żadnego kontaktu. Zawiozłem finalnie sam do punktu.

  2. Paweł Bachowski ★☆☆☆☆

    Dostałem wiadomość, że paczka czołganie doręczona następnego dnia więc udałem się na budowę gdzie czekałem na paczkę i po 13:00 dostaje smsa, że paczka nie zostanie dostarczona. Dla infolinii to normalna sprawa bo system wysyła powiadomienia i nikt tego nie weryfikuje. Firma nie szanuje czasu ludzi, specjalnie pojechałem aby odebrać przesyłkę a tu taki wałek.

  3. Viper ★☆☆☆☆

    Najgorsza firma kurierska-poziom poczty polskiej, daleko wam do dpd , dhl czy inpost Hit Kurier nie dostarcza przesylki dwa dni z rzędu i wpisuję głupoty, ze nikogo nie ma w domu!!!a zawsze są minimum 2 osoby -DWIE DRAMAT-UNIKAĆ FIRMY FEDEX

  1. Jacek Frączyk ★☆☆☆☆

    Nigdy więcej Fedex. Cała firma jest na etapie uczenia się razem z początkującą Ai. Zero informacji . Dwa dni paczka leży 14km od miejsca dostawy.Nikt nie wie kiedy dostarczą .

  2. Luke Crow ★☆☆☆☆

    Niestety muszę wystawić najniższą ocenę. Usługa odbioru przesyłki opłacona z góry (96 zł), odbiór umówiony na konkretny dzień i przedział godzinowy (13–18), a kurier się w ogóle nie pojawił. Zero kontaktu, brak informacji, a infolinia działa tylko do godziny 15:00, więc nie ma możliwości wyjaśnienia sprawy w dniu planowanego odbioru. Od firmy tak dużej jak FedEx oczekuje się profesjonalizmu i dotrzymywania terminów. Tymczasem klient zostaje bez usługi, bez informacji i z poczuciem zmarnowanego czasu. Jeśli ktoś szuka rzetelnego przewoźnika – niestety FedEx w moim przypadku kompletnie zawiódł.

  3. MadLipz Official ★☆☆☆☆

    Skandaliczne zachowanie kuriera, nie odbiera telefonu, w dodatku w domu czekałem na paczke a on ją doręczył pod sąsiedni numer, w ogóle go nie było u mnie, serdecznie nie polecam!

  1. Magdalena Wajda ★☆☆☆☆

    Firma tragedia,zamówiłam paczkę,po czym wysłali mi maila że dostawa będzie dzisiaj ,potem że nieudana próba dostarczenia paczki i została awizowana.A kuriera nie było pod moim adresem ,więc nie rozumiem skąd próba nie udana, byłam w domu,masakra

  2. Jonasz Cynarski ★☆☆☆☆

    Trzeba uważać po za tym że podszywają się uszusci pod ten oddział ( z tym że to właściwie nie ich wina ) Ale daje jedną gwiazdkę względem tego że miałem problem. Z wysłaniem paczki i nie mogłem się do firmy dodzwonić bo można byle tylko z domowego a Kobieta która grzała fotel biurowy powiedziała że nic mi nie może w stanie pomóc . Jedynie co to email który szybko odpowiada , tak stwierdziła ( czekałem ponad jeden dzień na odpowiedź a klient zdarzył odmówić mi wysłania paczki . Niewiem może miałem takiego pecha , ale tak było i musiałem się z wami podzielić ta historia . Myślę że jednym z lepszych kurierów jest post bądź GLS . Pozdrawiam

  3. BartekS ★☆☆☆☆

    Witam ta firma to porażka , mimo wieloletniej współpracy jesteśmy zawiedzeni jakością świadczonych usług. W razie konieczności kontaktu z kimkolwiek spychologia i brak możliwości wyciągnięcia konsekwencji na kimkolwiek. Rzekomi "kierownicy" którzy mają gdzieś klientów i nie odbierają telefonu, opiekunowie tylko z nazwy (nie mogę panu pomóc), brak możliwości kontaktu z osobami decyzyjnymi, paczki które leżą na magazynie ze względu na brak kurierów, ogólna spychologia jeden na drugiego z całego serca nie polecam.

  1. Lukas Giertler ★☆☆☆☆

    Najgorsza firma kurierska jaką można sobie wyobrazić. Codziennie SMS, że paczka będzie kolejnego dnia. Oczywiście codziennie jej nie ma. Totalnie nie trzymają się terminów i nie biorą za to odpowiedzialności. Klient narażony na straty nie ma możliwości bezpośredniego kontaktu z oddziałem. Po wykonaniu telefonu na podany numer zgłasza się automatyczna sekretarka i informuje, że niezależnie od posiadanego pakietu nalicza się opłata za połączenie. Po tej informacji okazuje się, że należy skontaktować się pod inny numer, który łączy z centralą. Nic nie da się dowiedzieć, każdy ma wszystko w nosie i tylko nerwy, że klient w ogóle coś chce. Totalnie żenujące podejście do pracy, brak sumiennego wykonywania obowiązków, a po stronie klienta jeden wielki zawód, że firma podejmuje się zlecenia, którego nie potrafi wykonać. Gołąb pocztowy wydaje się bezpieczniejszą opcją. Prędzej szóstkę w Totka można trafić, niż doczekać się dostarczenia paczki. Totalnie nie polecam i przestrzegam przed nieuczciwą firmą.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres FedEx Express Poland sp. z o.o.?

FedEx Express Poland sp. z o.o. znajduje się przy Cicha 14, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do FedEx Express Poland sp. z o.o.?

Można skontaktować się z FedEx Express Poland sp. z o.o. pod numerem +48 801 002 800

Jak można dotrzeć do FedEx Express Poland sp. z o.o.?

Do FedEx Express Poland sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements