Opinie

  1. A G ★★★★★

    Pani doktor Szczerba to specjalista najwyższej klasy. Bardzo miły i sympatyczny. Raczej rzadko spotyka się, aby były opóźnienia w jego gabinecie. Badania USG wykonuję z największą precyzją, starannie i dokładnie. Szkoda, że wykonuję wizyty wyłącznie prywatnie- nie każdego stać w dzisiejszych czasach. To jedyny mały minus.

  2. Julia K ★★★★★

    Miałam przyjemność odbyć badanie prenatalne u niego i jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem. Lekarz jest ciepły, miły i niezwykle profesjonalny. Wszystko dokładnie tłumaczy, cierpliwie odpowiada na każde pytanie i sprawia, że wizyta przebiega w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Widać, że to człowiek z powołania, który naprawdę dba o komfort pacjentek i rzetelność badania. Co mnie szczególnie ujęło to fakt, że wyniki otrzymałam z testem Pappa jeszcze tego samego dnia wieczorem, co daje ogromne poczucie bezpieczeństwa i spokoju. To doświadczenie sprawiło, że czułam się zaopiekowana i dobrze poinformowana na każdym etapie badania. Serdecznie polecam lekarza Pawła Szczerby wszystkim kobietom w ciąży a wizyta u niego to gwarancja profesjonalizmu, serdeczności i pełnej troski o przyszłe mamy.

  3. Agnieszka Dominiak ★★★★★

    Dzisiaj byłam u pana Doktora na wizycie pierwszy raz i nie żałuję. Widać, że to lekarz z powołania. Spokojny, miły, w ogóle nie czułam przy nim skrępowania, wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam z całego serca i na pewno nie jest to moja ostatnia wizyta. Dziękuję Panie doktorze!

  1. Faustyna Nowacka ★★★★★

    Bardzo polecam Pana Doktora. Kompetentny lekarz, a przede wszystkim bardzo pomocny. Zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie i poradę. Pan Doktor nigdy nie zostawia z problemem, odpowiada na wszelkie pytania bardzo skrupulatnie. Poza tym bardzo miły i pozytywny człowiek.

  2. Beata Barłoga ★★★★★

    Polecam bardzo doktora Szczebe. Najbardziej pozytywny lekarz jakiego znam. Zawsze uspokoi i wszytsko dokładnie wytłumaczy. Jestem po prowadzeniu ciąży i cc u doktora. To był strzał w 10, że wybrałam doktora do prowadzenia ciąży.

  3. Natalia Dziak ★★★★★

    W gabinecie panuje bardzo przyjazna atmosfera, dr Szczerba bardzo miły, skromny człowiek, który jest lekarzem z powołania. Zawsze na wizytę jechałam z uśmiechem na twarzy bo wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Doktor wszystko dobrze tłumaczy, jest delikatny jeśli chodzi o badanie, zleca wszystkie potrzebne badania. Polecam każdej kobiecie, która szuka dla siebie ginekologa. Dr Szczerba jest najlepszy !

  1. Natalia ★★★★★

    W gabinecie panuje bardzo przyjazna atmosfera, dr Szczerba bardzo miły, skromny człowiek, który jest lekarzem z powołania. Zawsze na wizytę jechałam z uśmiechem na twarzy bo wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Doktor wszystko dobrze tłumaczy, jest delikatny jeśli chodzi o badanie, zleca wszystkie potrzebne badania. Polecam każdej kobiecie, która szuka dla siebie ginekologa. Dr Szczerba jest najlepszy !

  2. Diana Florek ★★★★★

    Pan doktor prowadzi moją ciążę. Podchodzi profesjonalnie do pacjentki, wszystko konkretnie tłumaczy, jest miły a na Jego twarzy zawsze gości uśmiech.. Polecam doktora wszystkim kobietą, które chcą być otoczone fachową opieką i leczeniem...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres FemMedica Paweł Szczerba Gabinet Ginekologiczny?

FemMedica Paweł Szczerba Gabinet Ginekologiczny znajduje się przy Litewska 4B, 35-302 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do FemMedica Paweł Szczerba Gabinet Ginekologiczny?

Można skontaktować się z FemMedica Paweł Szczerba Gabinet Ginekologiczny pod numerem +48 600 194 060

Jak można dotrzeć do FemMedica Paweł Szczerba Gabinet Ginekologiczny?

Do FemMedica Paweł Szczerba Gabinet Ginekologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements