Oceny na bardzo niskim poziomie. Unikać szerokim łukiem ! Nie polecam współpracy . Spedytor wydzwania, obraża i grozi. Brak szacunku dla ludzi. OMIJAĆ
Opinie
-
Roksana Knysak ★☆☆☆☆
-
Michał Kozłowiecki ★☆☆☆☆
Niestety rozmowa z przedstawicielem firmy była skrajnie nieprofesjonalna. Po zadaniu standardowego pytania o dostępność ładunku oraz przedstawieniu propozycji współpracy, zostałem potraktowany w sposób obraźliwy i agresywny. W odpowiedzi na normalną, biznesową wiadomość otrzymałem personalne wycieczki w stylu: „robi pan pośmiewisko z siebie” i „proszę mnie nie klikać, bo nic pan nie dostanie”. Takie podejście nie tylko rozmija się z zasadami profesjonalnej komunikacji, ale też szkodzi wizerunkowi całej branży. Jeśli tak wygląda codzienna współpraca z tą firmą, to zdecydowanie nie polecam.
-
Sergej Shcherbatiuk ★☆☆☆☆
Pazerniaki, za podstawienie auta na czas i anulacje zlecenia przez ich klienta, za stracony dzień i podjazd do załadunku UWAGA 40euro!!!! Proszę 100 razy zastanowić sie czy brać od nich cos, lepiej wybrać kogoś innego, jeżeli kilka firm wystawia ładunek, niż od tych nie uczciwych ludzi!
-
Jimmy Vickers ★☆☆☆☆
Długi spłacili kredytem na brata w kwocie 200 000 złotych i brakło, i go nie spłacili. Parę lat go oszukiwali, a w świecie się bawili. Na koniec mu lewe papiery żółte zrobili z ojcem chrzestnym, byłym prezesem Biotonu i próbowali zamknąć w szpitalu psychiatrycznym, bo się okazało, że przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości nie reagują, bo z nimi współpracują zamiast reagować na przestępstwa. Rozwijali kilka firm, a byli zatrudnieni w jednej, którą utrzymywał brat, który podjął kredyt na firmę transportową.
-
Lets be honest with the roules. ★☆☆☆☆
Swoje długi spłacili kredytem na brata 200 tysięcy i brakło, i go nie spłacili. Parę lat go oszukiwali, a w świecie się bawili. Firmę na firmie tworzyli. Na koniec mu lewe papiery żółte zrobili z ojcem chrzestnym, byłym prezesem Biotonu i próbowali zamknąć w szpitalu psychiatrycznym, bo się okazało, że przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości nie reagują, bo z nimi współpracują zamiast reagować na przestępstwa. Rozwijali kilka firm, a byli zatrudnieni w jednej, którą utrzymywał brat, który podjął kredyt na firmę transportową.
-
paweł osiński ★★★★★
Miła i profesjonalna obsługa , super firma , POLECAM !
-
Евгений Волков ★☆☆☆☆
Pracował dla tej firmy. Rzucili to na babcie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres "Easy Way" Sp. Z O.o.?
"Easy Way" Sp. Z O.o. znajduje się przy Urodzajna 1, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do "Easy Way" Sp. Z O.o.?
Do "Easy Way" Sp. Z O.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku