Opinie

  1. Roksana Knysak ★☆☆☆☆

    Oceny na bardzo niskim poziomie. Unikać szerokim łukiem ! Nie polecam współpracy . Spedytor wydzwania, obraża i grozi. Brak szacunku dla ludzi. OMIJAĆ

  2. Michał Kozłowiecki ★☆☆☆☆

    Niestety rozmowa z przedstawicielem firmy była skrajnie nieprofesjonalna. Po zadaniu standardowego pytania o dostępność ładunku oraz przedstawieniu propozycji współpracy, zostałem potraktowany w sposób obraźliwy i agresywny. W odpowiedzi na normalną, biznesową wiadomość otrzymałem personalne wycieczki w stylu: „robi pan pośmiewisko z siebie” i „proszę mnie nie klikać, bo nic pan nie dostanie”. Takie podejście nie tylko rozmija się z zasadami profesjonalnej komunikacji, ale też szkodzi wizerunkowi całej branży. Jeśli tak wygląda codzienna współpraca z tą firmą, to zdecydowanie nie polecam.

  3. Sergej Shcherbatiuk ★☆☆☆☆

    Pazerniaki, za podstawienie auta na czas i anulacje zlecenia przez ich klienta, za stracony dzień i podjazd do załadunku UWAGA 40euro!!!! Proszę 100 razy zastanowić sie czy brać od nich cos, lepiej wybrać kogoś innego, jeżeli kilka firm wystawia ładunek, niż od tych nie uczciwych ludzi!

  1. Jimmy Vickers ★☆☆☆☆

    Długi spłacili kredytem na brata w kwocie 200 000 złotych i brakło, i go nie spłacili. Parę lat go oszukiwali, a w świecie się bawili. Na koniec mu lewe papiery żółte zrobili z ojcem chrzestnym, byłym prezesem Biotonu i próbowali zamknąć w szpitalu psychiatrycznym, bo się okazało, że przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości nie reagują, bo z nimi współpracują zamiast reagować na przestępstwa. Rozwijali kilka firm, a byli zatrudnieni w jednej, którą utrzymywał brat, który podjął kredyt na firmę transportową.

  2. Lets be honest with the roules. ★☆☆☆☆

    Swoje długi spłacili kredytem na brata 200 tysięcy i brakło, i go nie spłacili. Parę lat go oszukiwali, a w świecie się bawili. Firmę na firmie tworzyli. Na koniec mu lewe papiery żółte zrobili z ojcem chrzestnym, byłym prezesem Biotonu i próbowali zamknąć w szpitalu psychiatrycznym, bo się okazało, że przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości nie reagują, bo z nimi współpracują zamiast reagować na przestępstwa. Rozwijali kilka firm, a byli zatrudnieni w jednej, którą utrzymywał brat, który podjął kredyt na firmę transportową.

  3. paweł osiński ★★★★★

    Miła i profesjonalna obsługa , super firma , POLECAM !

  1. Евгений Волков ★☆☆☆☆

    Pracował dla tej firmy. Rzucili to na babcie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres "Easy Way" Sp. Z O.o.?

"Easy Way" Sp. Z O.o. znajduje się przy Urodzajna 1, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do "Easy Way" Sp. Z O.o.?

Do "Easy Way" Sp. Z O.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements