Opinie

  1. Grzes Kamiński ★☆☆☆☆

    Kupiłem czarne lampy do peugeot 206 wykonanie dramat parują i dostaje się woda kontakt ze sklepem to porażka jednym słowem kasa wyrzucona w błoto

  2. Alan K ★☆☆☆☆

    0 kontaktu z klientem i długi czas oczekiwania na nadanie. Nie polecam

  3. Filip Giza ★☆☆☆☆

    Ponad 3 tygodnie temu zamówiłem dokładki do auta. Paczki nadal nie ma, 0 kontaktu, 0 odpowiedzi na maila, 0 odzewu na messengerze i telefonów nie odbierają. Nie polecam, totalny brak profesjonalizmu i poszanowania klienta.

  1. nikosiah ★☆☆☆☆

    Podejście sprzedawcy do klienta zerowe, całkowity brak kompetencji. Nie polecam!

  2. bodzio 123 ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie odradzam zakupy w tej firmie, nie wiem czy to właściciel czy ktoś z obsługi ale wyzwanie klienta jest trochę nie na miejscu, specjalnie dopłacając do oferty aby otrzymać produkt firma z którą współpracuje liczę że otrzymam paczkę tą właśnie firma, lecz aby zaoszczędzić sobie parę złotych sprzedający nadaje paczkę całkowicie nieznana firma nawet o to nie pytając, przez co paczka jest opóźniona parę dni, jeśli kogoś gonią terminy zdecydowanie odradzam zakup

  3. Vess ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie odradzam zakupy w tej firmie, nie wiem czy to właściciel czy ktoś z obsługi ale wyzwanie klienta jest trochę nie na miejscu, specjalnie dopłacając do oferty aby otrzymać produkt firma z którą współpracuje liczę że otrzymam paczkę tą właśnie firma, lecz aby zaoszczędzić sobie parę złotych sprzedający nadaje paczkę całkowicie nieznana firma nawet o to nie pytając, przez co paczka jest opóźniona parę dni, jeśli kogoś gonią terminy zdecydowanie odradzam zakup

  1. Mariusz Waliś ★★★★★

    Zamówione lampy nie pasowały pod xenon(moja wina nie dopytałem) odesłałem zakupiony towar. Kilka dni nerwowości bo paczka została odebrana. Zwrot jednak gdzieś zawieruszył się na magazynie. Zdarza się jednak sytuacja niemiła i dla sprzedajacego i zwracającego towar. Przez cały okres bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Pieniądze zwrócone na konto.

  2. Mirosław Hunkiewicz ★☆☆☆☆

    Ponad miesiac temu zakupilem od pana firmy auto tuning marcina macura lampy do samochodu volkswagen t5 po lifcie po zamontowaniu tych lamp okazalo sie wbrew zapewnieniom tego pana lampy te po zamontowaniu praktycznie nie oswietlaja drogi przez co mozna spowodowac wypadek chcac oddac lampy do reklamacji firma zarzyczyla sobie abym przedstawil im zaswiadczenie ze stacji diagnostycznej i zrobienie filmow jak swoeca w nocy przed samochodem i siedxac w samochodzie co uwazam za calkowita bzdure po prostu chca sie wymigac od zwrotu lamp i oddania pieniedzy nie polecam jest to naciaganie klientow i w zadnym wypadku nie polecam firmy uwazam rowniez ze towar mozna oddac jezeli nie spelnia wymagan

  3. ST PROJEKT Jacek Staniek ★★★★★

    Jeśli chodzi o kontakt to 4 bo ciężko się dodzwonić, a tak po za tym wszystko na 5+. Towar zgodny z opisem, ceny naprawdę w porządku, zapakowanie towaru na najwyższym poziomie:) Polecam jak najbardziej ten sklep :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres M & M Auto -Tuning. Macura M.?

M & M Auto -Tuning. Macura M. znajduje się przy Torowa 6A, 43-430 Skoczów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do M & M Auto -Tuning. Macura M.?

Można skontaktować się z M & M Auto -Tuning. Macura M. pod numerem +48 504 052 175

Jak można dotrzeć do M & M Auto -Tuning. Macura M.?

Do M & M Auto -Tuning. Macura M. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements