Opinie

  1. LEGENDARNY ★☆☆☆☆

    Zamawiałem taksówkę, dyspozytor poinformował, że auto będzie do 15 minut. Minęło ponad 20, nikt nie przyjechał, więc zadzwoniłem, żeby zapytać, co się dzieje. Dyspozytor sam nie wiedział, o co chodzi, i powiedział, że „pewnie ktoś inny wziął tę taksówkę” — mimo że cały czas byłem na miejscu. To nie pierwszy raz, kiedy się spóźnili — dawałem im już kilka szans, ale za każdym razem było podobnie. Niestety, brak profesjonalizmu i rzetelności.

  2. Koziu ★★★★★

    Szybko, do celu, Młoda Pani, miła i z humorem. Gorąco polecam usługi tego przewoźnika:)

  3. Stanisław ★★★★★

    Świetna obsługa, szybki dojazd i pełen profesjonalizm! Z Taxi Ekspres jeżdżę już któryś raz i za każdym razem jestem bardzo zadowolony. Kierowcy punktualni, samochody czyste i zadbane, a sama jazda — bezpieczna i komfortowa. Bardzo dobra komunikacja telefoniczna, a ceny uczciwe i przejrzyste. Zdecydowanie jedna z lepszych firm taksówkarskich w okolicy. Polecam każdemu, kto ceni sobie punktualność i dobrą atmosferę w trasie!

  1. Judyta Judyta ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM!!!! Sytuacja z wczoraj zamawiam taxi, pan ( jeden z właścicieli pan D. ) przyjmuje zgloszenie, człowiek się cieszy bo taxi ma być za 15 minut, cieszy się bo zależy mu na czasie, jego ciotka w pięknym wieku 89 lat przewróciła się i nie umie wstać, więc jestem szczęśliwa, że taxi będzie tak szybko, że szybko pomogę cioci się pozbierać, ewentualnie szybko pojechać z nią do szpitala.......a tu......niech to kule biją taxi nie ma i nie ma, dzwonię poraz kolejny na numer taxi express, odbiera po raz kolejny pan D. ( Właściciel korporacji) I z drwiną w głosie, szyderczo i z pełną ignorancją mówi że taxi się spóźni o 15 minut bo wydłużył się wcześniejszy kurs, pomyślałam no zdarza się....szkoda mi tylko cioci że kolejne 25 minut będzie czekała......miała czekać 35 minut a zrobiła się godzina....po 15 minutach taxi nie przyjeżdża...... Dzwonię na wcześniejszy numer po raz kolejny i tym razem zostaje rozłączona.... Sytuacja powtarza się kilka razy, po czym dochodzi do mnie że pan mnie ignoruje najzwyczajniej w świecie. Zadzwoniłam więc do innej korporacji po taksówkę bo ile może ciocia czekać.....? Taxi Karolinka przyjechała o czasie, okazało się że moja ciocia złamała nogę leżała półtorej godziny na podłodze bo pan D. Właściciel firmy postanowił sobie zadrwić ze mnie...... Ale wiecie co na następny dzień chciałam dać im szansę i zamówiłam taksówkę po raz kolejny i sytuacja się powtórzyła z premedytacją, ignorancją, z drwiną, z brakiem taktu i dobrego smaku, bez skrupułów właściciel firmy Pan D. Potraktował mnie jak no właśnie jak odpowiedzcie sobie sami. Cała reszta ekipy która pracuje w taxi express jest super, jednakże Pan Myśli tylko o sobie " myśli że jest kimś lepszym niż ja czy któryś z was bo co bo ma swoją firmę? Jak dla mnie to zachowanie pierwszoklasisty który jest zakompleksiony i popada w samozachwyt i uwielbienie nie tędy droga panie Darku szkoda mi pana i żal zarazem nie polecam, nie pozdrawiam!!! ...

  2. Paulina Paula ★★★★★

    Profesjonalna miła obsługa. Polecam❤️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Taxi ExpressS Przewóz Osób?

Taxi ExpressS Przewóz Osób znajduje się przy Polna 17b, 43-251 Pawłowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Taxi ExpressS Przewóz Osób?

Można skontaktować się z Taxi ExpressS Przewóz Osób pod numerem +48 798 005 905

Jak można dotrzeć do Taxi ExpressS Przewóz Osób?

Do Taxi ExpressS Przewóz Osób można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements