Opinie

  1. Witold Makuch ★★★★★

    Korzystałem dwukrotnie, kierowcy Polak i Ukrainiec uprzejmi i znający miasto. Samochody czyste i zadbane. Dobry kontakt z dyspozytorem.

  2. Ewa Gryga ★☆☆☆☆

    Kierowca bardzo miły i tylko tyle .JECHALAM jakiś czas temu z pod Klimczoka na Złote Łany i kierowca skasował aż 26 zł.gdzie na tej samej trasie inne taksówki biorą od 12-20 zł.Bylam w szoku ze aż tyle musiałam zapłacić. Czemu tak drogo.

  3. Laura Nikiel ★★★★★

    Bardzo sympatyczny kierowca. Zawsze wie dokąd jechać, nie trzeba tłumaczyć. Serdecznie polecam każdemu.

  1. Aleksandra Loranc ★★★★★

    Kilkukrotnie korzystałam z usług tej firmy. Zawsze było solidnie i punktualnie, a kierowca miał orientację w mieście. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam.

  2. JD_ Maci0. ★★★★★

    Wiele razy korzystałem z usług, kierowca zawsze był na czas, miły i uprzejmy. Serdecznie polecam

  3. dry ryry ★☆☆☆☆

    Kierowca jechał okrężna droga by nabic pieniadze a i tak pomylił się o pare wsi…. ale nawet jeżeli bym zamawiał tam gdzie mnie zawiózł to i tak na około. Po dwóch dniach znowu została mi pobrana z konta płatność za przejazd?

  1. GMP GikaH ★☆☆☆☆

    Brak możliwości zamówienia taksówki na konkretną godzinę. Miła pani po drugiej stronie zasugerowała, by "dzwonić przed samym wyjazdem, bo ona nie wie, czy będą dostępne". U konkurencji załatwiłem taksówkę na tę samą godzinę w 30 sekund.

  2. Joanna Pakulniewicz ★☆☆☆☆

    Zamówiłam taksówkę na 03.40, kierowca zadzwonił o 03.20, że już jest, bo mu się spieszy. Odmowilam. Więc kurs został przekazany innemu kierowcy, który zadzwonił o 03.25 i również się spieszyl, nie chciał wykonać zamówionego kursu o umówionej godzinie. Dla mnie to jest nieporozumienie, bo zamawiam taksówkę na określoną godzinę nie bez powodu, potrzebuje jechać o określonej godzinie a nie wtedy kiedy sie taksowkarzowi podoba.

  3. Aga ★☆☆☆☆

    Najgorsza korporacja taksowkarska z jakiej mieliśmy okazję korzystać! Nie polecam! Wczoraj zamówiona taksówka w jedną stronę - przyjeżdża Pan tak starym samochodem, że byliśmy pełni obaw czy uda się dotrzeć do celu. W drogę powrotną również wspoltowarzysze postanowili skorzystać z Lider Taxi. Pani na dyspozytorni powiedziała, że będzie taksówka za 20-30 min. Nie minęła minuta dzwoni jakiś koleś, nieprzyjemny, wręcz z krzykiem, że on już jest, a nas nie ma, że on włącza taksometr itd. Proszę wybaczyć, ale jeśli słyszę 20 minut to nie ubieram butów i nie zbiegam na zewnątrz, ach bo może dziś wyjątkowo Lider będzie wcześniej! Konkurencja przyjechała w umówiony czasie, nowym samochodem, z przyjemnym i uśmiechniętym kierowcą w środku nocy - i to się ceni dziś na rynku! Zważywszy na fakt, że ceny porównywalne.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Taxi Bielsko Biała?

Taxi Bielsko Biała znajduje się przy Sikorskiego 10, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Taxi Bielsko Biała?

Można skontaktować się z Taxi Bielsko Biała pod numerem +48 608 209 722

Jak można dotrzeć do Taxi Bielsko Biała?

Do Taxi Bielsko Biała można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements