Trafiłam tym razem akurat na Szefa - bardzo miły, uśmiechnięty człowiek Kebab w porządku, jest okej Pojawiam się tutaj czasem; na pewno od 10 lat:)
Zdjęcia
Opinie
-
Klaudia Kubica - Ceytiri ★★★★★
-
Aleksander Biela ★★☆☆☆
Kiedyś był bardzo dobry. Teraz nie dość że nie zwinięty to z surową cebulą za którą nie przepadam, małą ilością sosu, mięso odgrzewane na bieżąco bo ruchu brak. Do tego wszystkiego pan robił za karę ciągle wpatrzony w jakiś mecz na komórce. Szkoda słabo postarane.
-
Michal Sebastien ★★☆☆☆
Ostatnio się zepsuło. Kiedyś jak kebaba robił właściciel to nigdy nie dostałem spalonego mięsa. Teraz za każdym razem spalone mięso. Kiedyś mój ulubiony kebab i od 15 lat tam jadłem a teraz niestety musiałem zmienić …. Porcja mięsa malutka, sałatki nawalone jak dla królika. Niestety daję dwie gwiazdki ze względu na stare czasy kiedy było dobre.
-
Wiktoria ★★☆☆☆
Zamówiłam kebaba z dowozem. Kebab przyszedł w 10 minut co jest dla mnie dziwne bo wcale tak blisko tego lokalu nie mieszkam. Kebab przyszedł cały rozwinięty i wyglądał jak hot dog amerykański brakowało tylko parówki w środku… Mój Chłopak zadzwonił do lokalu i zapytał co się stało że ten kebab jest taki rozwinięty. A od pana który robił te kebaby dowiedzieliśmy się że to jest tortilla i oni tak robią kebaba w cieście i gdybyśmy zamówili w picie to byłby cały zawinięty. Ale na pyszne.pl nie było opcji kebab w picie. Poza tym kebab mocno średni dużo surowej cebuli sałata i pomidor. To osobiście nie mój typ surówek które lubię w kebabie ale to już kwestia gustu :) zawiodłam się dosyć mocno.
-
Jestem tutaj ★★★★☆
To niesamowite, że ten lokal serwuje kebaby już od 1881 roku. Pradawna receptura rollo sprawia, że smak tej knyszy jest nie do podrobienia. Jedna gwiazdeczka mniej, bo sos ostry mogły być ciut bardziej kąsać. To najlepszy kebab, jaki było mi dane zjeść w Bielsku-Białej. Zjem go jeszcze kiedyś, ale już nie dziś.
-
Maciek Wanat ★★★★★
Jadłem tutaj po raz pierwszy i jestem mile zaskoczony. Ciasto bardzo fajne podpieczone, fajny dobór składników, i przede wszystkim tanio. Na pewno jeszcze skorzystam.
-
Young Devil ★☆☆☆☆
Mam mieszane uczucia, zdecydowałem się jednak na wystawienie takiej opinii. Kurier i Pani przyjmująca zamówienia byli bardzo mili, jednak pan robiący kebaby - brak słów. Zachowywał się bardzo niestosownie i wulgarnie, kiedy uprzejma Pani zwróciła mu uwagę zareagował agresją; tacy ludzie w ogóle nie powinni pracować z klientem!
-
Volmer Edwardson ★★★★☆
Żarełko na duży plus ! Frytasy robionie na bieżąco! Sos smaczny- czuć pomidorami - polecam jakby własny :) mięsko jak to mięso z kebsa - może być … mial obsługa, można płacić lartą, toaleta czysta ! Mocna 4 !!!
-
BeeReS bERES ★★★★★
Super kebab pojechaliśmy z polecenia znajomych. Bardzo smaczny . Polecam.
-
Iza Bella ★★★☆☆
Kebab w cenie 14 złotych był całkiem okej, ale mięso było mało przyprawione według mnie, nie pasowało do sałatki i sosie w kebabie. Natomiast picie z lodówki wogóle nie było zimne, a w dzień gdzie było 30 stopni liczyłam na trochę więcej. Obsługa miła. Lokal mały, prosty ale niezbyt urokliwy, przynajmniej mieli na tą pogodę wiatrak :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Alanya Kebab?
Alanya Kebab znajduje się przy Cieszyńska 1, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Alanya Kebab?
Można skontaktować się z Alanya Kebab pod numerem +48 503 363 053
Jak można dotrzeć do Alanya Kebab?
Do Alanya Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku