Opinie

  1. Beata Tosoni ★★★★★

    Dobre domowe jedzenie i w rozsądnej cenie. W niedzielę można zjeść tradycyjny obiad czyli rosołek, roladę z kluskami i surówkę. Minusem jest to, że zupę trzeba jeść szybko aby drugie danie zjeść w miarę ciepłe. Wszystko wydawane jest razem.

  2. Marcin Gałuszka ★★★★☆

    Niedziela na Wałowej. Sznycel z jajkiem, frytki i sałatki. Wszystko gra. Mały minus za podanie sosu słodko kwaśnego , zamiast żurawiny do sera camembert.

  3. Ania Paulina Śn. ★★★★★

    Bardzo polecam. Lokal naprawdę czysty panie bardzo miłe. Jedzenie bardzo dobre czuć że robione z sercem porcje bardzo duże jak za taką cenę.Polecam. Miałam mała awarie ale panie bardzo pomogły dziękuję i polecam. Napewno jak będziemy przejazdem to zajrzyjmy

  1. Bożydar Nowakowski ★★★★★

    Bistro znajduje się poza centrum miasta, żeby do niego wejść trzeba znaleźć się za furtką prowadzącą do fundacji rozwoju przedsiębiorczości. Niepozorny lokal, w środku czysto i schludnie. Biorąc pierwsze danie w moim przypadku smażony camembert za 26 zł w zestawie można dobrać sobie za dodatkowe 2 zł zupę dnia. Zazwyczaj nie biorę zup, tu przekonała bardziej cena niż zapotrzebowanie, ale szczerze była to najlepsza zupa krem jaką jadłem w życiu. Wyjątkowo gęsta o wyrazistym smaku selera. Grzanki doskonale się komponują. Drugie danie również na najwyższym poziomie. Chrupkie i miękkie frytki, pełna smaku żurawina, dobrej jakości camembert i przyprawiona panierka. Wrażenie również robi marchewka. Od dawna nie jadłem aż tak świeżej i mokrej. Bardzo dobra. Słowami końcowymi mogę określić to miejsce jako warte odwiedzenia. Naprawdę ciężko się do czegoś przyczepić. Polecam !

  2. theesoes Xxd ★★★★☆

    Jedzenie dobre. Nawet bardzo. Co do minusów: ja wiem, że praca w godzinach szczytu i z kilkudziesięcioma zamówieniami do wydania to nie jest sprawa łatwa, ale ... jeśli jakieś danie się skończyło, nie ma go, to go wykreślić, zmazać, oznaczyć - cokolwiek. Większa grupa ludzi, gdzie przy stole zostaje z 6 osób 2 kolejne idą z gotowym zamówieniem do kolejki (w której trzeba swoje odstać) by przy ladzie dowiedzieć się, że z wybranych 3 dań nie ma 2 to dramat bo jak na szybko, bez wstrzymywania kolejki, prosić pozostałą 6-tkę o zmianę zamówienia, kiedy nie wiadomo co tak na prawdę jest w ogóle dostępne. No więc efekt taki, że zamówiliśmy dla 3 osób i znowu na koniec kolejki i kolejne 20 min stania. A wystarczy aktualizować listę dań ... to się chyba da zrobić co.... ?

  3. Aleksander Rednaskela ★★★★☆

    Fajne miejsce i smaczne jedzenie. Przyjemnie pachnie, Panie z obsługi są bardzo miłe i szybkie w wydawaniu posiłków. Zupa krem w buraków była wyśmienita, jadłem taką pierwszy raz i chętnie ponowie. Jako drugie danie zamówiłem drobiowy XXL z ziemniakami i tutaj mam krytyczną uwagę. Jak na porcje XXL to w praktyce jest to rozbita bardzo mocno zwykła porcja drobiowa. To zepsuło trochę smak bo tak rozbite mięso ma proporcjonalnie większą ilość panierki i robi się bardziej wysuszone więc nie soczyste i mniej smaczne. Porcja ziemniaków w porządku, i dwie surówki bardzo dobre. Cena także niezła jak na ciężkie czasy w których przyszło nam żyć. Ogólnie polecam ale nie kotlet XXL.

  1. Wiola G ★★★★★

    Pyszne dania i jak na dzisiejsze czasy bardzo tanie! Za pyszny kotlet z brokuła, przepyszne domowe frytki i chrupiące, świeże suróweczki - 16 zł! To aż niemożliwe! Bistro prowadzone przez Fundację "Być Razem". Gorąco polecam

  2. TomWil ★★★★★

    Rolada ze schabu w sosie własnym + kluski śląskie + zestaw surówek cena 27zł. Jedzenie smakowało, kluski mięciutkie, mięsko kruche, sałatki świeże. Warto tu wpaść i zjeść dobry domowy obiad za rozsądną cenę. Można płacić kartą. Byliśmy w niedzielę po 14, trochę klientów było ale jeśli są klienci, to znaczy że mają dobre jedzenie.

  3. Olza Theriver ★★★★★

    Domowe pyszne jedzenie! wreszcie bistro w Cieszynie w którym czujesz, ze jesz smacznie, świeżo!!! Surówki i sałatki obłędne!! Kucharz czy kucharka która przygotowuje te przepyszne posiłki zdecydowanie zasługuje na podwyżkę:) no i te pierogi- mmmm! Przemiła obsługa,niskie ceny! Dodatkowo to świetne miejsce z artystyczną aurą :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bistro na Wałowej?

Bistro na Wałowej znajduje się przy Wałowa 4, 43-400 Cieszyn, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bistro na Wałowej?

Można skontaktować się z Bistro na Wałowej pod numerem +48 506 296 044

Jak można dotrzeć do Bistro na Wałowej?

Do Bistro na Wałowej można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements