Zamówiłyśmy dwa zestawy obiadowe, jeden odebrany - o drugim Pan zapomniał bo nie usłyszał, że takowy został zamówiony. Ok, więc czekamy. Czekamy i czekamy, musiałam wyjść na parking przedłużyć o kolejną godzinę bo czas się kończył. Wróciłam i dalej czekamy, po kilkukrotnym upomnieniu GDZIE JEST MÓJ ZESTAW dostałam informację że jeszcze 5-7 min, znowu czekamy. Po chwili łosoś łaskawie się pojawił i widać że jest mocno opalony (z dołu skórą czarna, z góry widoczne ślady przypalenia) odmówiłam takiej ryby po czym Pani WYDARŁA się, że nie wiemy jak wygląda łosoś z grilla!! Szok! Nie powinno się traktować tak klienta który czekał, chce zjeść i zapłacić. Poszłam do innej budki w tym rejonie i to samo danie było do odbioru za 3 minuty. Łosoś mial kolor taki jak być powinien i żadnych śladów SPALENIA. Ta budka powinna uczyć się od innych. Nie polecam i nie wrócę. A Pani niech sama wyciągnie wnioski swojego zachowania i odzywania się do klientów.
Zdjęcia
Opinie
-
Monika ★☆☆☆☆
-
Robert B ★☆☆☆☆
Jedzenie niedobre a konkretnie szaszłyk twardy i nieprzyprawiony. Większość dania trafiła do kosza. Nie polecam tego miejsca
-
Karolajn P ★★★★☆
Tanie lane pyszne piwko Żywiec za 12 złotych, klimat jak najbardziej ok, przy Wiśle i przy mostku, grill cały czas się kręci więc z grilla rzeczy świeże. Kiełbaska przepyszna - zero chrupek, niestety od frytek radzę trzymać się z daleka - zimnawe, przepełnione olejem, nieświeże. To jedyny mankament. Pani na obsłudze bardzo miła, dania są podawane bardzo szybko, praktycznie od ręki. Uwaga nie ma tutaj toalety.
-
Christopher ★★★★★
Przyjemne miejsce nad samą rzeką, piwo 0% z kija, kiełbasa z grilla smaczna. Obsługa miła
-
Artur Słowik ★★★★★
Bardzo smaczne jedzenie. Dobrze zgrillowane mięso, porcje adekwatne do ceny, bardzo miła obsługa, duży wybór napoi. Dania obiadowe bardzo smaczne i ładnie podane. Dobre sałatki. Od lat tu przychodzę i zawsze jestem zadowolony, pojedzony i miło obsłużony.
-
jojoasm ★☆☆☆☆
Nie polecam, placki ziemniaczane to jakaś tragedia, nie da się tego jeść.jeśli chodzi o gastronomię, piwo Ok
-
RICCARDO ★☆☆☆☆
Uwaga na nieprawdziwe informacje na cenniku alkoholi. Na tablicy Menu śliwowica i miodula jest podana cena za 50 ml. a leją do kieliszków 40 ml.
-
Sandra M ★★★☆☆
Lepiej wyglada niż smakuje. Ceny drogie, zrozumiałe ze względu na miejsce, ale niestety wysoka cena ma się ni jak do jakości
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Punkt Gastronomiczny Góralsko Izba?
Punkt Gastronomiczny Góralsko Izba znajduje się przy bulwar Księżycowy, 43-460 Wisła, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Punkt Gastronomiczny Góralsko Izba?
Do Punkt Gastronomiczny Góralsko Izba można dotrzeć, korzystając z poniższego linku