Opinie

  1. Samcia Lorenc ★☆☆☆☆

    Bardzo złe doświadczenie. Brak empatii i zaangażowania, przewracanie oczami, ziewanie, poczucie że pacjent jest problemem, a nie kimś kto potrzebuje pomocy. Wizyta w trudnej sytuacji, a podejście personelu zupełnie nie na miejscu. Całość wyglądała tak, jakby zajmowali się mną wyłącznie praktykanci o profesjonalizmie bliskim zeru, z przekleństwami pod nosem i zachowaniem, które absolutnie nie powinno mieć miejsca w szpitalu. Zdecydowanie nie tak powinno wyglądać traktowanie ludzi w szpitalu. :)

  2. Anna Anna ★★★★★

    Chciałabym serdecznie podziękować lekarzowi dyżurującemu na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym M.D. za niezwykle profesjonalną i empatyczną opiekę. Już od pierwszej chwili było widać jego pełne zaangażowanie i troskę o pacjenta, jestem niezwykle wdzięczna za okazane wsparcie , zrozumienie i wysoką jakość udzielonej pomocy, zdecydowanie jest to lekarz z powołania , który swoim podejściem i wiedzą przywraca pacjentom spokój oraz poczucie bezpieczeństwa.

  3. Dominika Kąkol ★★★★★

    Polecam serdecznie oddział Ginekologiczno-Położniczy. Profesjonalna, fachowa opieka medyczna zarówno nad matką jak i dzieckiem :-) Miły, troskliwy, pomocny personel lekarski, pielęgniarski, niezapominając o paniach salowych. Dla mnie jak w prywatnej klinice ;-)

  1. nataliasienczak Sienczak ★☆☆☆☆

    Szok i niedowierzanie!!! Moja mamusia trafiła dziś na SOR, upadła,ręka spuchła i sina! W szpitalu po badaniu i zdjęciach pan doktor (nie polskiego pochodzenia)odesłał ją z kwitkiem! Nic pani nie jest! Ręka cała,smarować maścią! Oczywiście wizyta u innego specjalisty bo ból okropny! Ręka kiepsko wyglądała co się okazało? Kość pęknięta,bardzo mocne stłuczenie i ręka w gips! Jak można tak leczyć ludzi!!!! Jak???? Doktorowi z SOR proponuje się doszkolić i jak źle widzi zdjęcia to może okulista się kłania! Pan doktor to kompletna porażka!

  2. Dominika lorenc ★☆☆☆☆

    Polecam z całego serca oddział dziecięcy personel bardzo miły i kompetentny zawsze starają się pomuc i wytłumaczyć wszystko a tagrze Lekarze są mili i mają super podejście do dziecka jedzenie jest bardzo dobre w porównaniu do Krośnieńskiego szpitala to naprawdę jest smaczne dziękuję wszystkim lekarza i panią pielęgniarka za opiekę nad moim dzieckiem życzę jeszcze lepszych osiągnięć pozdrawiam akurat przebywam z dzieckiem w szpitalu i naprawdę nie można złego słowa powiedzieć ☺️

  3. Piotr Pastyrzak ★★★★★

    Serdecznie dziękuję całemu personelowi oddziału wewnętrznego z pododdziałem reumatologii za wspaniałą opiekę lekarską, pielęgniarską oraz Pań salowych. Z czystym sumieniem mogę polecić ten oddział. Byłem tam hospitalizowany przez tydzień. Lekarze oraz pielęgniarki mają wspaniałe i empatyczne podejście do pacjenta. Jeszcze raz serdecznie dziękuje za opiekę i leczenie. Tak powinno być w każdym szpitalu. Życzę dużo zdrowia dla całego personelu. P.P

  1. Elżbieta Wanat ★★★★★

    W imieniu mojego taty Stanisława Jastrzębia chciałabym serdecznie podziękować personelowi oddziału radioterapii, na którym był leczony, a szczególnie panu doktorowi Aleksandrowi Bożkowi, który podjął się leczenia nowotworu złośliwego gardła, chociaż w innym szpitalu zaproponowano nam właściwie leczenie paliatywne. Pan doktor pozwolił nam uwierzyć że tatę można wyleczyć i na każdej wizycie podnosił tatę na duchu i wspierał dobrym, profesjonalnym słowem. Leczenie było bardzo ciężkie dla taty, ale udało się mu przetrwać i dzisiaj cieszymy się że jest wyleczony. Życzymy wszystkim, którzy pomogli tacie w trakcie leczenia dużo zdrowia, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wszelkiej pomyślności. Polecam wszystkim chorym ten szpital, gdyż sama też zostałam w nim skutecznie wyleczona z nowotworu złośliwego piersi.

  2. Monika Telega ★★★★★

    Polecam oddział ginekologiczno-polozniczy. Niestety trafiłam tam przed porodem z grypą. Opieka na najwyższym poziomie. Panie pielęgniarki bardzo pomocne i kompetentne. Pani ordynator Dobrowolska wszystko wytłumaczyła, prawdziwy lekarz z powołania. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Czystość zachowana, sprzątanie min. 3 razy dziennie. Jedzenie w porządku. Z całego serca pragnę podziękować rowniez położnym, całemu personelowi za wspaniale podejście do pacjenta. Duzo rad i wskazowek. Opieka noworodka jak i mamy profesjonalna.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szpital Specjalistyczny w Brzozowie?

Szpital Specjalistyczny w Brzozowie znajduje się przy księdza Bielawskiego 18, 36-200 Brzozów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szpital Specjalistyczny w Brzozowie?

Można skontaktować się z Szpital Specjalistyczny w Brzozowie pod numerem +48 134 309 500

Jak można dotrzeć do Szpital Specjalistyczny w Brzozowie?

Do Szpital Specjalistyczny w Brzozowie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements