Opinie

  1. Marek Czarnecki ★★★★★

    Duży teren sportowy. Jest basen otwarty, plac zabaw dla dzieci. Za basenami są boiska sportowe, a na końcu terenu jest amfiteatr. Na początku tego terenu jest źródło Czesław, gdzie zawsze ktoś pobiera wodę.

  2. Antoni Kosiba ★★★★★

    Jakby ktoś zastanawiał się jak wygląda zimą ten ośrodek to właśnie tak jak na zdjęciach.W lecie oczywiście przeznaczenie znane ale można by było w zimie zrobić jakąś imprezę dla morsów.Mysle że wśród kuracjuszy licznych sanatoriów znaleźli by się chętni zimową porą . Warte by pomyśleli o tym włodarze tego miejsca.

  3. Ksymena Wójcik ★☆☆☆☆

    Dziadostwo, młodzież na terenie basenu pije alkohol (informacja o zakazie spożywania alkoholu) brak reakcji że strony ratowników i innych pracowników. Pracownicy na teren basenu wpuszczają bez biletów swoich znajomych, a wobec innych przebywających mają różne uwagi o byle co. Ponadto ratownicy zamiast pilnować bezpieczeństwa to co chwilę przeglądają telefon. Żenada.

  1. Magdalena Nowak ★★★★☆

    Basen w cudownym otoczeniu lasów! Nowiutki, czysty, zadbany, niezbyt duży, ale z fontanną i zjeżdżalnią za szokująco niską cenę 10 zł za cały dzień z możliwością wielokrotnego wyjścia i powrotu (dzieci 6 zl). W odległości 50m, pod kawiarnią są czyste toalety, przebieralnia i szafki. Obok także źródełko wody i wielki statek piracki (plac zabaw dla dzieci). Jedyne minusy to: niewiele miejsca na lezenie bezpośrednio na terenie basenu, ale w czasie naszego pobytu nie było tam znów aż tak dużo ludzi oraz głośna muzyka z głośnika przez cały dzień (powinna być co jakiś czas wylaczana bo będąc tam cały dzień można oszaleć ;)

  2. Magdalena Nowak-Biegańska ★★★★☆

    Basen w cudownym otoczeniu lasów! Nowiutki, czysty, zadbany, niezbyt duży, ale z fontanną i zjeżdżalnią za szokująco niską cenę 10 zł za cały dzień z możliwością wielokrotnego wyjścia i powrotu (dzieci 6 zl). W odległości 50m, pod kawiarnią są czyste toalety, przebieralnia i szafki. Obok także źródełko wody i wielki statek piracki (plac zabaw dla dzieci). Jedyne minusy to: niewiele miejsca na lezenie bezpośrednio na terenie basenu, ale w czasie naszego pobytu nie było tam znów aż tak dużo ludzi oraz głośna muzyka z głośnika przez cały dzień (powinna być co jakiś czas wylaczana bo będąc tam cały dzień można oszaleć ;)

  3. misiek ryglowski ★★★★★

    Fajne kameralne miejsce. W otoczeniu basenu przebieralnie i prysznice. Duży plac zabaw dla dzieciaków oraz altana chroniącą przed słońcem. Ma miejscu można wypożyczyć leżaki. Polecam rodzinom z dziećmi., ceny biletów to 10 i 6 ZL. Cały dzień.

  1. Radosław Kowalczuk ★★★★★

    Świetne baseny otwarte. Człość uruchomiona w roku 2019. Płatność za wtęp dorośli 10 a dzieci 6 zł (wstęp na czły dzień) . Kaucja za kluczyk do szafeczki (bardzo małe) 5 zł. Płatność za baseny tylko gotówką. Nad przebieralnią restauracja Zaczątek.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Basen odkryty?

Basen odkryty znajduje się przy Leśna 2, 38-440 Iwonicz-Zdrój, Podkarpackie, Polska

Jak można dotrzeć do Basen odkryty?

Do Basen odkryty można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements