Opinie

  1. Kajetan Dudko ★★★★★

    Miałem okazję wziąć udział w Kursie Kwalifikacyjnym SITN prowadzonym przez Pana Andrzeja Gostyńskiego, który jest człowiekiem ściśle profesjonalnym i serdecznym. Z racji tego między innymi polecam tę szkołę. Jedyny minus to brak pamiątkowego długopisu ;)

  2. mako758 ★★★★★

    Lekcje w bardzo przyjemniej i profesjonalnej atmosferze. Córki były zachwycone i chcą się już uczyć tylko tu. Pozdrawiamy serdecznie instruktorów.

  3. Michał Szczechura ★★★★★

    Nie potrafię jeździć na nartach, więc oddałem dzieci w ręce profesjonalistów z tej szkoły i jestem bardzo zadowolony. Polecam!

  1. Marek Zając ★★★★★

    Szczerze polecam, w zeszłym roku syn zaczął przygodę z nartami i w tym chce tylko do nich:)

  2. Sylwia Leśniewicz ★★★★★

    Polecam w 100%! Kiedy po zerwanym wiązadle i próbach powrotu na stok okazało się, ze nie jestem w stanie przełamać leku i strachu wtedy do akcji wkroczył Jurek, który zdjął ze mnie ten „cieżar”. Dziękuję Jurku za te wspólne lekcje, naprawdę szacuneczek! Pozdrowionka, Sylwia ;)

  3. Magdalena Woźniak ★★★★★

    Serdecznie polecam ta szkołę narciarska! Wspaniała profesjonalna i zawsze uśmiechnięta kadra! Wielkie podziękowania w szczególności dla Pana Marka i Pana Marcina! Widzimy się w przyszłym roku!!!

  1. M cereza ★★★★★

    Polecam szkołe Start-Beskit, bardzo elastyczne podchodzą do klienta. Jestem w Szczyrku po raz czwarty tylko ze względu na najlepszych Instrukorów w tej szkółce- Pana Marcina i Panią Kasię. Niesamowite podejście do dzieci. Dzieciaki ich uwielbiają! Wrecz nie mogą doczekać się następnej lekcji. Ja jako osoba dobrze jeźdźca, wzięłam również lekcje w celu podszkolenia. Po 2 lekcjach jeżdżę perfekcyjnie. Niesamowicie pozytywni i przyjaźni ludzie! Serdecznie polecam :) Ps. Kasiu, Marcin serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia za 2 tygodnie!:))))

  2. Katarzyna Suchodolska ★★★★★

    Przygodę z nartami moje dzieci rozpoczęły pod okiem instruktorów Jurka i Krzyśka, bardzo dobry wybór, gdybym miała powtórzyć lub polecić-to szczerze i bez wahania. Czułam, że dzieci są pod dobrą opieką, a to czego mają się nauczyć-przekażą im instruktorzy z pasją, w rodzinnej atmosferze.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szkoła Narciarska START-BESKID?

Szkoła Narciarska START-BESKID znajduje się przy Skośna 4, 43-370 Szczyrk, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szkoła Narciarska START-BESKID?

Można skontaktować się z Szkoła Narciarska START-BESKID pod numerem +48 602 692 845

Jak można dotrzeć do Szkoła Narciarska START-BESKID?

Do Szkoła Narciarska START-BESKID można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements