Opinie

  1. BSK 7 ★★☆☆☆

    Sklep przy ul.Górskiej jest dość dobrze zaopatrzony i często robię w nim zakupy.Niestety jakość obslugi kasy pozostawia wiele do życzenia. Niektore panie są wyjątkowo nieuprzejme i potrafią ostatniemu klientowi zamknąc kasę przed nosem " bo idą na przerwę ". Ponadto kasy samoobslugowe są mało sprawne i często się zawieszają. Taka sytuacja nie zachęca do robienia zakupów w tym sklepie.

  2. Ania Kaczmarek ★☆☆☆☆

    Wizyta na sklepie jeśli wiesz ze chcesz kupić mięso to udręka. Niezależnie od godziny, to minimum 10 minut oczekiwania. Niekiedy nawet 20 minut i widać że nikt sobie z tego nic nie robi. Panie na stanowisku mięsnym się ruszają jakby były w letargu. Żałosne

  3. Tomasz Sidorczuk ★☆☆☆☆

    Niestety ostatni raz tam przychodzę ze względu na obsługę w mięsnym, panie robią co mogą ale jest ich za mało. Byłem o 16, czekania na 10 osób, przyszedłem 3h później - stałem w kolejce dokladnie 25 minut żeby kupić kawałek szynki. Ceny są wysokie ale za tym powinna iść też szybka obsługa. Sytuacja nie była jednorazowa, powtarza się nagminnie a robię tam zakupy od kilku lat. Zdecydowanie cenię sobie swój czas i w 25 minut to zajadę na drugi koniec miasta i spowrotem, zrobię zakupy w takim samym czasie i mniej zapłacę. Zmieniam sklep mimo iż lewiatan mam dosłownie pod nosem.

  1. pioge7 ★★★★☆

    Dobry sklep, ładnie urządzony, miła obsługa. Duży parking przed sklepem. Jedna gwiazdka mniej za marny wybór lodów w upalny dzień sprzed kilku tygodni...

  2. Mirosław Pośpiech ★★★★★

    Fajny sklep na szybkie zakupy. Blisko bulwarów, więc wracając ze spaceru można sobie coś kupić do domu jeśli brakuje. Świeże i smaczne wędliny i mięso.

  3. Adam Jaguś ★★★★★

    Dość miła i pomocna obsługa, spory wybór towaru ale trochę ciasno między regałami, nieraz muszę się tam wystać do kasy bo za mało jest stanowisk, lotek powinien być ustawiony tak aby nie blokował kolejki ale ogólnie jest ok

  1. Maja Lindner ★★★☆☆

    Często bywam w tym sklepie, tak co 2-3 dni, mieszkam niedaleko. Zawsze są kolejki do kasy, nieważne czy przyjdę rano czy wieczorem. Mam wrażenie, że nie potrafią się zorganizować, albo nie spieszy im się jakoś specjalnie. Niektóre produkty są straszliwie drogie np. dziś zielona papryka za 29.99 pln/kg, kasza gryczana 16 pln/kg. Bardzo fajna jest jedynie kierowniczka działu mięsnego - Kasia, która zawsze dobrze doradzi.

  2. Agnieszka Turek ★★★★★

    Sklep bardzo dobrze zaopatrzony czysciutko zero bałaganu warto tam robić zakupy polecam

  3. Iwona C ★★★★☆

    Zadowolenie z wizyty zależy akurat od personelu jaki jest na zmianie. Niektóre osoby zachowują się jakby pracowały tam za karę. Chodzą naburmuszony nie ma mowy żeby pomogły w czym kolwiek. Ogólnie zaopatrzenie dobre. Można dokupić naprawdę dobrej jakości wędliny. Ceny ostro poszły ostatnio do góry zresztą tak jak wszędzie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lewiatan?

Lewiatan znajduje się przy Górska 18, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lewiatan?

Można skontaktować się z Lewiatan pod numerem +48 695 759 073

Jak można dotrzeć do Lewiatan?

Do Lewiatan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements