Opinie

  1. Victor Snag ★★☆☆☆

    Pani przy kasie pomocna, dziękuje. Pan z ochrony - kurs z obsługi klienta i ogłady by się przydał. I uwaga można zostać potrąconym przez operatora maszyny do czyszczenia podłogi.

  2. Andrzej Mitka ★★★☆☆

    Dawno nie byłem tak zdegustowany sklepem. Takiego bałaganu na pułkach, tyle palet na przejściu nie widziałem chyba nigdy. I te reklamy z głośników. Długo tu nie wrócę.

  3. Agnieszka Konderla ★☆☆☆☆

    Sklep należy do moich ulubionych. Bardzo często robię tam zakupy(osobiście lub przez aplikację Glovo)i zawsze byłam w 100% zadowona. Pozytywne wrażenie psuje siedząca na kasie starsza kasjerka z blond włosami ,której niegrzeczny,wręcz arogancki ton znacząco odbiega od standardów obsługi klienta. Dodam,że ten apodyktyczny sposób komunikacji stanowi dla tej pani normę i nie zachęca do kolejnych zakupów. Jako klient liczę na podstawową kulturę i uprzejmość...nic ponadto.

  1. Karolina Suchocka ★☆☆☆☆

    Stoję na kasie samoobsługowej o potwierdzenie wieku, pani przeszła koło mnie z 10 razy i odpowiada że nie ma czasu przyłożyć tylko karty do ekranu u iść dalej przez co z minuty stania na kasę stałam 15 zajmując kasę i czekając na jedno machnięcie kartą obsługa wredna i strzela miny a szczególnie pani w blond kręconych włosach

  2. Krystian Kiszczak ★☆☆☆☆

    Sklep Biedronka zdecydowanie nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę. Obsługa zachowuje się nieprofesjonalnie i nieuprzejmie. Klient kilkukrotnie prosi o pomoc przy kasie samoobsługowej – nikt się nie pojawia. Przy długich kolejkach otwarta jest tylko jedna kasa, co powoduje chaos i frustrację. Najgorsze jednak było potraktowanie mnie przy próbie wzięcia kartonu. Zamiast spokojnie wyjaśnić sytuację, pracownica odezwała się arogancko i opryskliwie, twierdząc, że „nie wolno brać kartonów”, bo „się z nich rozliczają” – co jest zupełnie absurdalne, bo w żadnej innej Biedronce nigdy nie spotkałem się z takim podejściem. Brak kultury, brak szacunku do klienta i kompletny brak organizacji. Ten sklep to antyreklama całej sieci.

  3. Marta ★★★★★

    Chyba najlepiej zorganizowana Biedronka w bielsku... szybka obsługa, towar na półkach a nie pustki, dziewczyny uwijają się jak mrówki.

  1. Andrzej bi ★★★★★

    Miła obsługa, a co najważniejsze sklep przyjazny pomimo dużej ilości towaru wszystko ładnie ułożone, czysto. Polecam zakupy w tym sklepie. W porównaniu z innymi Biedronka mi 10+

  2. Robert Mag ★★★★☆

    Duży wybór artykułów,wyjątkowo ,jak na inne biedronki w Kraju krótkie kolejki miła obsługa.

  3. Misiek BB ★☆☆☆☆

    Wiecznie brakuje produktów z promocji, gdzie w innych Biedronkach zawsze są. Albo te produkty chowają i wykładają jak kończy się promocja albo zamawiają tak mało, że starcza tylko dla pracowników. Nie tędy droga. Tylko zrażacie klientów do siebie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Grabowa 1, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements