Używamy sprzętu RM Gastro juz od 3lat. Mamy piece Retigo, szokówke oraz 2 lodówki. Jesteśmy bardzo zadowoleni i serdecznie polecamy firmę RM Gastro. Dziękuję również Aleksandrowi za szkolenie z obsługi urządzeń
Zdjęcia
Opinie
-
Alicja Piaskowska ★★★★★
-
Kaszti007 Cobra90 ★★★★★
Mamy piec Retigo Orange Plus 1011 od RM Gastro Polska i jesteśmy mega zadowoleni. Sprzęt robi świetną robotę, działa bezproblemowo i naprawdę ułatwia pracę w kuchni. Dziękujemy Aleksandrowi za szkolenie. Wszystko pokazał, wytłumaczył normalnie i ogarnął temat tak, że od razu było wiadomo, co i jak. Polecamy z całego serca – super sprzęt i super ekipa!
-
Mafack “Daniel” M ★★★★★
Korzystamy z szokówki oraz dwóch pieców Retigo Blue 1011 i jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni. Sprzęt działa niezawodnie, jest intuicyjny w obsłudze i świetnie sprawdza się przy dużym obciążeniu.Na szczególne wyróżnienie zasługuje doradca Olek, który przyjechał na miejsce, wszystko dokładnie pokazał, opowiedział i przeszkolił nasz zespół. Pełen profesjonalizm, świetna wiedza i bardzo przyjazne podejście.Polecamy firmę RM Gastro
-
Lidia Łaźniak ★☆☆☆☆
Zakupiłam patelnię gazową RM Gastro (za pośrednictwem internetowego sklepu Technika). Przez około rok działała poprawnie, jednak w okresie obowiązywania 2-letniej gwarancji zaczęła grzać nierównomiernie — z jednej strony przypala, z drugiej niemal nie dogrzewa. Dodatkowo pojawił się problem z zapłonem. Pomimo dwóch wizyt autoryzowanego serwisu urządzenie nadal nie zostało skutecznie naprawione. Pomiary wykonano w warunkach, które nie odzwierciedlają realnej pracy w gastronomii, a problem został uznany za „nieistotny”, mimo że uniemożliwia normalne użytkowanie sprzętu. Zgłoszenie gwarancyjne nie doprowadziło do przywrócenia sprawności urządzenia, a odpowiedzialność próbowano przerzucić na klienta. W efekcie mam drogi sprzęt, który w praktyce nie nadaje się do pracy. Brak realnego wsparcia serwisowego i nieskuteczna obsługa gwarancyjna. Nie polecam.
-
Katarzyna Nowak ★★★★★
Serdecznie dziękujemy firmie RM Gastro Polska sp. z o.o. za przeprowadzenie profesjonalnego szkolenia z zakresu obsługi pieca konwekcyjnego. Szkolenie zostało zorganizowane na najwyższym poziomie – było nie tylko fachowe, ale również bardzo zrozumiałe. Szczególne podziękowania kierujemy do prowadzącego który w jasny i konkretny sposób przekazał wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Dzięki przejrzystej prezentacji oraz pokazowi działania urządzenia, mogliśmy lepiej zrozumieć jego funkcjonalność oraz liczne zalety, które z pewnością przełożą się na usprawnienie pracy w naszej kuchni. Doceniamy zaangażowanie, cierpliwość i profesjonalizm, z jakim zostało przeprowadzone szkolenie. Tego rodzaju współpraca buduje zaufanie i pokazuje, że RM Gastro to partner godny polecenia.
-
Damian Heczko ★☆☆☆☆
Kierowca z SB 613AA niech odda prawo jazdy bo następnym razem może kogoś zabić. Jak można wymusić pierwszeństwo na komunikacji publicznej
-
Adam Mikolajuk ★☆☆☆☆
Dramat, dawno nie spotkałem się z tak nieprofesjonalnym podejściem do klienta. We współpracy z firmą M&M Gastro Sto już totalne dno. Zero postawy "frontem do klienta". Faktura zapłacona, przesyłka uszkodzona i rób sobie Pan co chcesz z tym tematem... RM Gastro i M&M Gastro generalnie umywają rączki bo kaska jest na koncie.... Nie polecam współpracy z tymi firmami.
-
Janusz Kotowicz ★★★★★
Rozładunek kontenera sprawnie. Pracownicy magazynu Ok. Ogólnie brak miejsca dla dużego na postuj na noc pod firmą..
-
Bartosz Piotrowski ★☆☆☆☆
Zdecydowanie odradzam kupowanie sprzętu i współpracy z tą firmą. Po kilku miesiącach od zakupu szokówki odpadły same drzwi gdzie prawie uszkodziły pracownikowi stopę następnie padł system chłodzenia a po krótkim czasie ponownie odpadły drzwi . Pierwszy raz w życiu miałem styczność z tak nieprofesjonalnym i chamskim podejściem do klienta zdecydowanie odradzam wszystkim jakikolwiek zakup i współpracę z tą firmą!!!!!!!!!!!!!
-
Łukasz Stępień ★★★★★
Urządzenia najwyższej jakości, szeroki wybór. Profesjonalne podejście do klienta. Szybki i profesjonalny serwis. W 100% firma i produkty godne polecenia! Ps. Najlepsze szkolenia serwisowe ;)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres RM Gastro Polska Sp. z o.o.?
RM Gastro Polska Sp. z o.o. znajduje się przy Sportowa 15a, 43-450 Ustroń, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do RM Gastro Polska Sp. z o.o.?
Można skontaktować się z RM Gastro Polska Sp. z o.o. pod numerem +48 338 547 326
Jak można dotrzeć do RM Gastro Polska Sp. z o.o.?
Do RM Gastro Polska Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku