Opinie

  1. Feainne_ ★☆☆☆☆

    Niestety weszłam do sklepu 19:59 po czym bardzo nieuprzejmym tonem zostałam poinformowana, że muszę wyjść ponieważ jest zamknięte. Powiedziałam, że wprowadzacie w błąd klientów, ponieważ na google jest informacja, że do 21:00 otwarte - po czym dostałam informację że od listopada jest zmiana - świetnie, dzisiaj jest 14 - chyba poprawa dat na google nie jest trudna? Rozumiem, że tego pracownicy nie zmieniają, ale wystarczy inny ton głosu i reakcja była by inna. Zmarnowany czas i pieniądze na dojazd.

  2. Mateusz Kozioryński ★★★★★

    Świetny sklep. Bardzo dużo artykułów do wyboru - figurki ozdobne do domu, pojemniki, poduszki i wiele, wiele innych. Obsługa klienta miła i pomocna. Zdecydowanie polecam odwiedzić!!!!!!!!!!

  3. Patricia ★☆☆☆☆

    Beznadzieja...nie polecam tego sklepu jak i ogólnie tej sieciówki. Kpiną są podwójne ceny w walucie pln-przy towarze gdzie 2 sztuki zapakowane są w jedno zgrzane plastikowe opakowanie (czyli nie można wyciągnąć jednej sztuki bez kompletnego zniszczenia opakowania) podawana jest cena za 1szt, a przy kasie dowiadujemy się jaka jest prawdziwa cena jaką musimy zapłacić za towar-tym razem zliczona za wszystkie sztuki z opakowania która owszem na opakowaniu również jest gdzieś małym druczkiem podana Ale kto zdrowo myślący będzie mnożył cenę z cenówki razy ilość sztuk w szczelnie zabezpieczonym opakowaniu? HAHAHA Wnioskuję, że sklep jako sieciówka ma swoich klientów za idiotów... Wbrew pozorom bardzo drogo, a jakość na poziomie chińskich marketów. Jeśli odnieść się do konkretnego sklepu znajdującego się w Pszczynie... hmm...nie wiem jak w innych ale tutaj czasem trzeba pochodzić i poszukać sprzedawców po całym sklepie bo kilka kas stoi sobie pustych, dopóki na sklepie nie znajdzie się któregoś z pracowników aby mógł podejść nas obsłużyć. Generalnie trochę taka samowolka w tym sklepie, również jako sieciówki w porównaniu do innych, w których wszystko jest jasne i "poukładane"

  1. Ula Gutowska ★☆☆☆☆

    Dzisiaj czekałam chyba z siedem minut przy pustej kasie - w żadnej nie było kasjerki. W końcu się zniechęciłam, odłożyłam towar gdzieś obok kasy i nagle... JEST! Ekspedientka/kasjerka się znalazła! Zapytała mnie... A dlaczego to pani tam położyła. Odpowiedziałam, że nie zamierzam dłużej czekać na kasjerkę i usłyszałam: To nara. Czy zatrudniając personel, weryfikują Państwo, jak u chętnych na pracę jest z podstawami dobrego wychowania?

  2. A. L. ★☆☆☆☆

    Bylismy w zeszlym tygodniu i musze niestety stwierdzic ze przejsc przez sklep graniczylo z przejsciem przez tor przeszkod. Dziwi mnie fakt ze do rozladowania jednej palety potrzeba az trzech pracownikow, przejsc przez alejke w trakcie rozladownia bylo niestety niemozliwe, poniewaz towar z palety byl porozrzucany wszedzie. Niestety nie dalo sie przejsc, aby zobaczyc towar w alejce. Szkoda bo sklep wczesniej byl dosc dobrze zorganizowany i poukladany. Smrod dymu z papierosow ktory unosi sie wokol niektorych pracownic i ogolnie na sklepie rowniez nie zabardzo zaprasza do robienia zakupow.

  3. artur skop ★★★★★

    Tedi najlepszy

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o.?

TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o. znajduje się przy Bielska 46, 43-200 Pszczyna, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o.?

Można skontaktować się z TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o. pod numerem +48 324 503 620

Jak można dotrzeć do TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o.?

Do TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements