Serdecznie polecam szkolić się pod okiem Pana Artura. Jest niezwykle cierpliwym szkoleniowcem, co jest w tym fachu naprawdę istotne. Ma ogromną wiedzę, duże doświadczenie, sprzedaje również kilka „smaczków” ;) cieszę się, że trafiłam w jego ręce!
Zdjęcia
Opinie
-
Wiktoria Kubik ★★★★★
-
Adi #6 ★★★★★
Bardzo polecam Ski School!!! Córka jak i my jesteśmy bardzo zadowoleni z 5 dniowego kursu. Bardzo duży postęp. Zawsze uśmiechnięta instruktor Oliwia jak i reszta ekipy.
-
Mateusz Petrów ★★★★★
Serdecznie polecamy Ski Szkołę w Szczyrku! Korzystaliśmy z przedszkola dla maluchów, ferii dla starszaków oraz szkolenia dla doroslych. Spotkaliśmy miłych i bardzo dobrych instruktorów. Szczególne podziękowania dla Pana Mariusza (dzieci uwielbiają!), Pana Marka (robił co mógł z maluchami!) oraz Przemka (cierpliwie eliminuje złe nawyki ;) ). Pozrowiewnia rownież dla Pani Marty, Pani Wiktorii oraz Pani Barbary (kontakt i organizacja). Nawet w przypadku złej pogody instruktorzy robią co mogą i starają się wyciągnąć ile się da. Dzięki nim udało nam się przetrwać nawet deszczowe dni ;D chętnie byśmy wrócili do tej szkoły!
-
Radoslaw Korczynski ★★★★★
Córka bardzo zadowolona z 5-tygodniowego kursu feryjnego. Codziennie chętnie wstawała i dołączała do zajęć. Mimo obaw, bardzo dobrze wspomina slalom na koniec. Bardzo miła kadra.
-
D Z ★★★★★
Bardzo dobra szkoła, zdecydowanie polecam! Ciekawe zajęcia, świetna komunikacja ze strony instruktorów, dzieci uczestniczyły w 5 dniowym kursie podczas ferii i nie przeszkodziły im nawet kiepskie warunki pogodowe. Skorzystaliśmy też z lekcji indywidualnych dla dorosłych i jesteśmy bardzo zadowoleni :)
-
Aleksandra Wójcik ★★★★★
Szczerze polecam tę szkołę. W tym roku trójka naszych dzieci korzystała z zajęć grupowych dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, wszyscy byli bardzo zadowoleni :) Szczególne pozdrowienia dla Pana Mariusza, który jest niesamowitym człowiekiem i ma wspaniałe podejście do dzieci. Nasz najstarszy syn zrobił przy nim duże postępy :)
-
Adam Piórkowski ★★★★★
Dzieci skończyły 5 dniowy kurs feryjny. Jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni. Super instruktorzy,dzieci dziękują Panu Mariuszowi za super podejście, fajne przygotowanie do samodzielnej jazdy na nartach. Marcela i Norbert dziękują i pozdrawiają :)
-
Radek Piotrowski ★★★★★
Chlopaki zadowoleni, chetnie uczestniczyli w zajeciach grupowych - rano nie bylo marudzenia! 5cio dniowy kurs dla dzieci zorganizowany bardzo dobrze - 4 h jazdy codziennie w tym przerwa na posilek. Przez ten czas my robilismy 20-25 km na nartach :-). Bardzo polecam. Dziekuje i pozdrawiam instruktorow. Jak wrocimy kiedys na ferie do Szczyrku to na pewno skorzystamy z uslug szkoly Move it!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ski Szkoła Szczyrk?
Ski Szkoła Szczyrk znajduje się przy Salmopolska 117, 43-370 Szczyrk, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ski Szkoła Szczyrk?
Można skontaktować się z Ski Szkoła Szczyrk pod numerem +48 512 891 604
Jak można dotrzeć do Ski Szkoła Szczyrk?
Do Ski Szkoła Szczyrk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku